×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. maijs, 2015
Drukāt

Dolgopolovs: Krievija nav agresors (42)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Sergejs Dolgopolovs ("Saskaņa")

Krievija nav agresors, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja 12.Saeimas deputāts, Valsts prezidenta amata kandidāts Sergejs Dolgopolovs (“Saskaņa”).

Viņš arī pauda, ka neatbalsta sankcijas pret Krieviju, uzskatot, ka tās nekad nav devušas labumu to ierosinātājiem.

“ASV noturēja sankcijas pret Kubu vairāk nekā 50 gadus, bet vai tad kaut kas mainījās? [..] Sankcijas bija pret Irānu, Irāku un citām valstīm. Jādomā par citiem sadarbības veidiem, citiem paņēmieniem, kā vēlamā virzienā iespaidot ārpolitiskās attiecības,” sacīja Dolgopolovs. Politiķis arī apgalvoja, ka viņam esot skaidrs, kā ietekmēt šīs attiecības vēlamā virzienā.

Valsts prezidenta vēlēšanas Saeimā plānotas 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Minētais kungs ir dzimis Ostlandē un ar to pietiek,lai Krievijas iekarojumus vēstures gaitā nezinātu.Bet patiesība ir tāda,ka nav tādas kaimiņu valsts ar Krievijai kopēju robežu,ar kuru Krievija kādreiz nav karojusi.Nav saprotams,kāpēc pēc tik daudz asiņainiem kariem tagad jāslēpjās,noņemot pazīšanas zīmes saviem varenajiem zaldātiem un transporta tehnikai.

 2. it kā nav muļķis, bet tomēr uzskata par iespējamu noliegt acīmredzamus faktus. Vienīgā valsts, kurai Krievija nav agresors, ir tikai un vienīgi pati Krievija. Tomēr atrodas uz acīm sisti cilvēki, kas to neredz.

 3. Ļoti talantīgs komiķis.

 4. viss kārtībā, ak cienījamā kundze! Atbildēt

  Krievija nav agresors, Dolgopolovs nav marasmātiķis …

 5. Vai agresors ir Ukraina?

 6. SC nostāja- ko no kremļa satelīta citu jūs gribējāt dzirdēt?

 7. Fakti un doglopolova nesaprotamais izteikums: Krievija nav agresors. Preciizi paraada SC politikas virzienu un kaa SC to dara, MELOJOT!!! Paldies Dolgopolovam!

  • Dolgopolovs ir sapratis, ka vēlēšanās viņam nekas nespīd, tad vismaz pateiks to, ko kungs vēlās. Kas attiecās uz agresiju, tad krievs jau vairāk kā 800 gadus cīnās pret ukrainiešu neatkarību. Vienīgais tādus vārdus kā fašisti un agresija toreiz nav zinājuši. Runājot par sankcijam, tad to ietekme kā Kubā tā arī Irānā ir bijusi ļoti jūtīga, kungs vienkārši muld. Kuba tā ari palikusi neattīstīta valsts ar savām cigārēm, cukura rumu un kontrabandu. Čegevara toreiz diezgan spēcīgi pakritizējis arī krievu “brālīgo” palīdzību un atteicies no tās.

   • ukraina cinas 800 gadus par savu neatkaribu ? Medicina Kuba ir daudz labaka par Latvijas medicinu.

    • Ja tu esi novērotāis, tad tev jābūt bišķi uzmanīgākam lasot, proti, neesmu nevienu vādu teicis nedz par Ukrainu neds par Kubas medicīnu un Latviju. Bet ja grībās iekost, tad nopērc, dargi nemaksā, speciālu kaulu priekš suņiem ražo.

 8. mūžīgie zombiji Atbildēt

  Sankcijas, protams, nerada labumu to ierosinātājiem. Un uz to arī tiek cerēts, pielietojot spēku. Bet vai tas būtu iemesls izlikties neredzam agresiju? Vai tēlot, ka tā ir kaut kas cits? Ja kāds stiprāks spiež vājāku stūrī un dod pa purnu, tad apkārtējiem jānovēršas un jāuzsāk diskutēt, kā šo aktu varētu dāžadi nosaukt, kādi morāli pārdzīvojumi sitēja vecāku jaunībā to izraisījuši utt. Apmēram tādus priekšlikumus uzspiež gan Krievijas propoganda, gan visi, uz ko tā iedarbojusies. Perversi!

 9. Redzot cik tvirtās un nelokāmās rindās soļo Propagandas nozombētie rusofobi un centīgi izlecošie Putina kritiķi , atmiņā nāk laiki, kad mītiņos sapulcinātie darbaļaužu kolektī vienā balsī disciplinēti nosodīja Saharovu un Solžeņicinu… kaut “Gulaga arhipelāgu” nebija pat sapnī redzējuši.
  Ik reiz, spriedelējot par politiskām tēmām, būtu labi turēt sev priekšā Pasaules karti. Tas palīdz saprast daudzas acīmredzamas lietas…

  • kaut kā otrādi viss notiek Atbildēt

   kurš tad uzsāka šos “fobijas” karus? Kas apgalvo, ka visi ir ienaidnieki un “krievu pasaule” visuma naba? Vai visiem jāpapurina galva, izkārtojot uz galvas šos makaronus un nu ne vārdu nebilst pretim? Izskatās, ka tvirtās rindās gadu desmitiem soļojošie (un īstie propogandas nozombētie, jo tieši viņiem šī proktieviskā propoganda aktīvi un skaidri saskatāmi darbojas) nacio-krieviski noskaņotie ir pārsteigti un aizkaitināti, ka pārāk daudz ir to, kui atļaujas nepakļauties norādītajai shēmai un gulties padomijas atjaunotāju nezināmā kareivja kapā zem putina karoga.

 10. Огромная Латвия обижает крохотную Россиюю. Возмутительно !
  Недопустимо ! ** ! … … … ***ты !

 11. Interesanti no kādas derevņas viņš vai viņa veči šeit ir ievests/ti? Vecītis līdz šim laikam nav sapratis, kur atrodās. Ļoti labi viņi skatās vienā bildē ar Levitu: Prezidents un Ministru prezidents! Tur vel palika sprauga, kur Lemberga ģīmi iespraust atbilstoši augumam. Laikam gan ar latviešiem cauri ir ja ļauj par sevīm tā ņirgāties.

 12. Pēc šī atzinuma ,katrs var saprast KAS !!! gaidītu Latviju,ja tādi dolgopolovi no SC iekārpītos ne tikai RD,bet arī Latvijā?PILNĪGA !! ceturtā okupācija un visu likumu pārskatīšana.Diez vai pirmie nebūtu atcelti līgumi ar ES un NATO.
  Pilnīga Latvijas – kaut pa pusei latviskas LIKVIDĀCIJA ! ES vēl labi atceros kā jau labu laiku atpakaļ pēc vēlēšanām un netikšanas valdībā,URBIS draudēja gan ar Biškeku,gan ar to,ko piedzīvos latvieši,ja pie varas tiks krievi un SC !!! Mini scenāriju mēs jau redzam RD ,kur Ušaks ar savu mafiju atklāti ņirgājas par opozīciju un tiem latviešiem kas par viņiem balsoja.Finka pareģojums tuvojas pateicoties “latviešu”koloborantiem.

  • Latviešiem jau pieņemts teikt “pirms ..” bet nu nekas, centies un viss izdosies. Man gan nospļauties ko teicis “URBIS” žēl tikai, ka šodien tādi savairojās pēc bacīlu koloniju savairošanas likumiem.

 13. JA KREMLIS NAV AGRESORS,TAD DOLGOPOLOVS IR APAĻŠ ..!!!!!!!!!!!!

 14. Neesmu nekad sapratis kā žīds var atbalstīt krievu nacismu. Bet, diemžēl, tādu nekad nav trūcis — pat pirms Hitlera nākšanas pie varas.

 15. Dolgopolovs: Krievija nav agresors
  ———————-
  Un Dolgopolovs nav deputāts…

 16. vai tiešām Dolgopolova kungs savā vecumā tic tam, ko pats saka????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! NU tad viņš ir ………

 17. “Mi za mir i pēsņju ētu,proņesjom druzjā po svētu…” Krievija,kā parasti, tikai paplašina savu teritoriju!

 18. krievija vienmer bijusi agressors Atbildēt

  Stalins un Hitlers bija sabiedrotie otrā pasaule kara laikā.
  Stalins un Hitlers bija sabiedrotie otrā pasaule kara laikā.
  Stalins un Hitlers bija sabiedrotie otrā pasaule kara laikā.

 19. Dolgopolova kungs runāja ļoti gudri un izsvērti. Gan jau zin par tūkstošiem nobendēto krievu un ukraiņu, tikai jādara tas, ko liek partija. Vai tad viņam ir brīvība pateikt to, ko domā? Ja strdātu bez partijas piederības, būtu vērtīgs darbinieks daudzās jomās, protams, ne prezidenta amatā. Pašlaik visi skatās uz svaigiem un jauniem spēkiem, kas varētu tūlīt pat aizslaucīt Aboltiņas, Brigmaņus un Lembergus ar visām Vienotībām un ZZS turpat, kur ir tautas partija… Tātad NEKUR!!! Lūk, Polijā ir pats jaunākais prezidents no visām valstīm, ko ievēlēja padomijas nesaģiftētā poļu jaunatne! Laiks arī mūsu jaunatnei atmosties, sākt pārvaldīt Latviju, vislabāk Levita kunga personā. Tauta GRIB Levitu!!!!!!!!!!!!!

 20. Prezidenta Bērziņa domubiedrs, savs cilvēks!

 21. Cilvēks parastais varbūt no TV aptaurēts, bet šis atklāti melo. Vakar Latvijas TV viņš apgalvoja, ka avīzēs esot lasījis, bet tām neuzticas un nezina, kas Donbasā patiesībā notiek.

  • nezināt, aks patiesībā notiek Donbasā, jo pats tur nav bijis, neticēt rietumu avīzēm un nelokāmi ticēt Krievijas avīzēm un jo īpaši TV kompilācijām – tas ir īpašais šīs kampaņas triks. Šāda domāšanas un runāšanas shēma ir palaista un pārsteidzošā veidā uzreiz iekļāvusies adresātu pārliecībā un uzvedībā. Nu taču zina tie polittehnologi, kas darāms! Stāv reportieris ekrānā, rāda “feikotu” sižetu ar apšaubāmi maskētiem meliem un spiedz, ka nedrīkst ticēt nevienām citām ziņām, jo jūs tak to neesat paši redzējuši. Popi iesvēta tankus un sūta nezināmos kareivjus atvaļinājumā pie kaimiņiem, un š’o zēnu radinieki tic gan ziņām, gan popam, gan ticēs meliem par savu pēcnācēju nāves apstākļiem. Jo viņi tic popa pārstāvētajam Dievam, kau paši nav viņu redzējuši…. Kas te zem saules notiek ?

 22. V’wejoņa vadītie Latvijas bruņotie spēki ir smieklīgi skatoties no Pleskavas divizija komandpunkta. Latvijai nav ar,ija,nav kara aviačijas un kara flotes,nav pretgaisa raķešu. Ir tikia ģenerāli un admirāli. Viņu uzpleči un regalijanas neaizpidis laiku, kamār kaut kad parāādisies NATO spēki. Kad Pleskavas divizija būs Rīgā un Vējonis krivu gūstā, bet Puķins piedraudes ar atomieročiem, reitumnieki neriskēs Latvijas dēl sākat atomkaru. Pašsai Latvijai nekādas īstas aizsardzības nav. Zemessargi nav aizsargi,kuriem mājās bija ieroči un pat kara aviācijas pulks. Vējosnis, neaizmirstiet,ir Saeimas komunstiskajā sekeretāru vadītajā frakcijā. Viņs draudzēsie ar puķiniešu saskaņiešiem. Cerot uz vietu tad,ka krievi atkal sāks pārvaldītLLatviju. Vējonis nav pirkstu pakustinājis, lai rūpētos par latviešu strēlniekiem,kuriem iznāca aizstāvēt Maskavu.

  • Nekad pat iedomāties nevarēju, ka Pleskavas divīzijai ir kara flote! Tādus pānikas cēlājus kara situācijā šāva nost ilgi nerunājot.

  • un ko tagad darīt, ka Latvija ir maza un tai nav visvarenas armijas? Vai tiesības uz dzīvību, brīvību un savu valsti ir tikai lielajai un varenajai Krievzemei, kurai DAUDZ iesaucamo puišu, kad iepriekšējie krituši nezināmā varoņa nāvē? Kamēr visi mazie piekrīt šādai lielā uzspiestai shēmai, viss arī notiek pēc shēmas. Bet vai tā ir īstas cilvēcības shēma? Varbūt, Krievijas cilvēkiem beidzot laiks atteikties no šādām “krievu pasaules vērtībām”, varbūt jābeidz vicināt ieročus un jādod brīvība sev un citiem?

  • Un anoniimais, gljeevais gudrelis ir krievs un Putina algots trollis!

 23. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Dolgopolovs nekaunigi melo. Sankcijas, kas iszvērtās par auksto karu, iznīcināja Padomju Savienību. Tagad to pašu jāizdara ar agresīvo Krieviju.

  • laikam jau tā arī ir, jo pārtika tā īsti pieejama jau tikai Krievijas lielajās pilsētās… Tikai nav teikts, ka nobadināta šī valsts rīkosies pēc loģikas principiem, tai nav žēl ne savu cilvēku, ne kaimiņu, un novārgušas lielvalstis parasti virza ieroču u.c. mēslu īpašnieki, izraisot karus. Iespējams, ka process ir nevis sākuma stadijā, bet lielajā pusē.

 24. Nu ko citu var teikt cilvēks, kurš okupāc.laikā strādājis partijas darbā , bijis Latvijas Komun.part.Centrālkomitejas sektora vadītājs. Tātad skalojis smadzenes un bijis okupāc. varas partijas uzraugs pār valsts un nevalstiskām organizācijām.

 25. Nu ko gan citu nabaga Dolgopolovs var teikt? Viņam šausmīgas bailes no Ušakova un Urbanoviča.

 26. Vēl viens Kremļa apmautais.Bet tas tikai tāds sīkums,jo kā prezidents apmautai partijai der tikai tāds.

 27. Saskaņas marionetei Atbildēt

  Vai Latvijā okupētās tautas, no tās izsūtītie, izvarotie un nomocītie un tagad Austrumukrainā kritušie ir negadījumu upuri?

 28. Dolgopolovs jau ir tādā vecumā un tādā ideoloģiskā transā, ka vairs nespēj saprātīgi spriest un analizēt
  notikumus. Nu spriediet paši, kādas blēņas viņš stāsta, būdams prezidenta kandidāts: “Krievija nav agresors!” Bet kas tad bija tie “zaļie cilvēciņi”, ja ne pārģērbti krievu karavīri, kuri kaimiņvalstī Ukrainā
  realizēja Krimas aneksiju? Var jau melot, ka amerikāņi vai citplanētieši, bet beigās pat Putins pats atzina, ka tie bija Krievijas karavīri! Es nemaz nerunāju par to, ko krievu armijas algotņi tagad dara Austrumukrainā vai ko krievu armija darīja Grūzijā. Noliegt tik acīmredzamas lietas nozīmē vai nu veselā saprāta trūkumu, vai arī uzskatīt visus citus cilvēkus Latvijā un pasaulē par tādiem muļķiem
  kuriem var visu ko iestāstīt. Un ir nožēlojami, ka LTV-1 šādus cilvēkus intervē, jo arī viņus šis cilvēks nostāda muļķa lomā.

 29. Jā, viņa tikai rej, bet nekož.
  Ko citu var teikt cilvēks, kura partiju baro Kremlis?

 30. Kas tad ir agresors?
  Tādu loğiku var piedāvāt tikai Kremļa cilvēks.

Draugiem Facebook Twitter Google+