×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Doma laukumā jau divdesmito gadu būs tradicionālais Zāļu tirgus (1)

Foto - LETA. publicitātes fotoFoto - LETA. publicitātes foto

Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau tradicionāli 20 gadus pēc kārtas Doma laukumā notiek Zāļu tirgus, kas šogad risināsies 19. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 19.00, informē pilsētas pašvaldībā.

Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Šogad Zāļu tirgū piedalīsies un savu produkciju piedāvās ap 200 tirgotāju. Svētku noskaņai tirgus apmeklētāji varēs baudīt arī kultūras programmu, kuru plkst. 10.00 atklās Profesionālais pūtēju orķestris “Rīga”.

Dienas gaitā skatītājus priecēs deju kopas “Kamolītis” un “Marmale”, deju ansamblis “Dzīpariņš”, Tautas deju ansambļu “Dzīpars”, “Ačkups” un “Vija” dejotāji.

Tirgū varēs dzirdēt bērnu vokālo ansambļu “Magonīte”, “Momo”, “Saulessvece” un “Dvīņi” priekšnesumu.

Kultūras programmu kuplinās arī folkloras kopas “Rija”, Rīgas Latviešu biedrības senioru kora “Erelbe” un jauniešu pūtēju orķestra “Fanfara” sniegums. Tirgū uzstāsies arī vīru vokālais kvartets “Harmonija Rīgai” un Rīgas vokālā džeza grupa “Assembly Singers”. Tirgus noslēgumā pasākuma apmeklētājiem par prieku dziedās enerģiskā postfolkloras grupa “Rikši”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tikai vienu dienu?

Draugiem Facebook Twitter Google+