×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Doma laukumā notiks tradicionālais Zāļu tirgus

Foto: LETAFoto: LETA

Gaidot Līgo svētkus, jau tradicionāli Rīgā, Doma laukumā notiks Zāļu tirgus – tas šogad risināsies 20. jūnijā no plkst. 9 līdz 19, informē Rīga domē.

Iedzīvotāji tirgū varēs iegādāties sieru, maizi, zemnieku piedāvāto produkciju, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Šogad Zāļu tirgū piedalīsies un savu produkciju piedāvās 265 tirgotāji.

Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, koklētāju, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Zāļu tirgus apmeklētājus sveiks Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, un ar savu dejotprasmi priecēs kolektīvi “Teiksmiņa”, “Dzīpars”, “Dzīpariņš”, “Dancītis”, “Dejotprieks”, “Vija”, “Marmale”. Tirgū uzstāsies dziedātāji no ansambļiem “Magonīte”, “Kolibri”, “Jauna nianse” un “Rīgas viļņi”. Būs iespēja dzirdēt arī jauniešu pūtēju orķestra “Fanfara”, kapelas “Hāgenskalna muzikanti”, folkloras kopas “Rija”, koklētāju ansambļa “Kokļu klubs”, kā arī koru “Atvasara”, “Erelbe” un “Daugavas vanadzes” priekšnesumus.

Pašvaldībā informē, ka saistībā ar Zāļu tirgus norisi piektdien no plkst. 5 līdz 21 tiks slēgta visa veida transportlīdzekļu satiksme:

  • Doma laukumā;
  • Herdera laukumā;
  • Jaunielas posmā no Doma laukuma līdz Krāmu ielai;
  • Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam;
  • Jēkaba ielas posmā no Doma laukuma līdz Mazajai Pils ielai.

Transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt minētajās vietās būs aizliegts no 19. jūnija plkst. 8 līdz 21. jūnija plkst. 5.

Šie ierobežojumi neattiecas uz pasākuma dalībnieku transportu ar speciālām caurlaidēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+