Horoskopi un mistika
Horoskopi

Domā par līdzsvaru un mieru! Horoskopi 2.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šai dienai ļoti pietrūkst harmonijas un līdzsvara, toties pārpārēm būs sastopamas situācijas, kurās būs iespējami konflikti, intrigas un pat māņi. Tāpat ļoti augsts risks, kas saistās ar labsajūtu – iespējamas gan dažādas veselības problēmas (arī traumas), gan nelaimes gadījumi (elektroierīces, autoavārijas utt). Jābūt ļoti uzmanīgiem, jākontrolē savas emocijas un dienu jāaizvada pēc iespējas mierīgāk.

Auns

Pārpratumi darbā un privātajā dzīvē – ļoti kašķīga un sarežģīta diena. Nevajadzētu šodien uzsākt jaunas lietas, kā arī strādāt ar dokumentāciju. Ļoti uzmanīgam jābūt, braucot pie stūres. Jāiemācās tikt galā ar emocijām un izvērtēt savu rīcību. Neatsakies no tuvu cilvēku palīdzības.

Vērsis

Sarežģīta un bīstama diena. Attiecības ar tuviem cilvēkiem un draugiem būs uz pārbaudījuma robežas. Iekrājušās problēmas mēģinās rast izeju, turklāt visas vienlaicīgi. Pacenties apkopot sevī visu savu enerģiju un netērēt to niekos. Atsakies no jauniem projektiem un neslēdz šodien jaunus līgumus.

Dvīņi

Iespējams, ka tu šodien sagaidīsi sliktas ziņas. Iespējams, ka kāds mēģinās tev kaitēt. Ja tev šodien piedāvā doties braucienā, neatsakies – ceļā tevi gaida veiksme, piedzīvojumi un mazākas, un lielākas uzvaras.

Vēzis

Ļoti uzmanīgi jāizturas pret savu veselību. Izslēdz pārmērīgu fizisko slodzi: nevajadzētu pārpūlēties! Pavadi dienu pēc iespējas mierīgāk – palasi kādu grāmatu, dodies pastaigā svaigā gaisā.

Lauva

Saspringta diena, nāksies veltīt laiku problēmām, kas būs saistītas ar kolēģiem un tuviem cilvēkiem. Dienas laikā būs ne mazums nopietnu provokāciju, zaudējumu un pat māņu. Pacenties pēc iespējas izvairīties no konfliktējošām situācijām. Tavi tuvinieki gaidīs tavu uzmanību un rūpes.

Jaunava

Enerģijas līmenis būs zems un visu dienu tevi mocīs miegs. Tāpat tu vari sastapties ar negaidītām veselības problēmām. Īpaši tas attiecas uz šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem.

Svari

Šodien tev draud nesapratne attiecībās ar apkārtējiem, taču, ja tu pratīsi turēt sevi grožos, lielu strīdu nebūs. Otrajā dienas pusē vari doties uz randiņu, tas būs veiksmīgs.

Skorpions

Lai izvairītos no naudas zaudēšanas, nav vēlams šodien uzsākt un darīt neko aktīvu, bet mierīgi nodzīvot šo dienu. Tāpat tu vari sastapties ar dažādām sadzīviskām ķibelēm. Iespējami arī strīdi ar tuviniekiem.

Strēlnieks

Iespējami dažādi konflikti, kas atņems te šīs dienas laikā daudz enerģijas. Uzņēmējiem zvaigznes iesaka novest līdz galam iesāktās lietas.

Mežāzis

Šodien iespējamas problēmas ar veselību: trauma vai emocionālā pārslodze. Kontrolē savas emocijas! Zvaigznes iesaka iesākt tikai tos darbus, par kuru izpildi tu esi 100% drošs. Izvairies no riska – asiem priekšmetiem, elektroierīcēm un tamlīdzīgi.

Ūdensvīrs

Izteiktā vēlme pēc veiksmes dos arī gaidītos rezultātus. Saskarsmē ar apkārtējiem vajadzētu izrādīt savaldību un domāt racionāli: tas palīdzēs noteikt, kurš patiesībā ir draugs, bet kurš – ienaidnieks.

Zivis

Nelabvēlīga diena. Viss nāks ilgi un grūti, arī naudas problēmas atgādinās par savu eksistenci. Liktenis izaicinās tevi visdažādākajos veidos.

LA.lv