×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

“Domājiet paši ar savu galvu!” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vai piedalīsities 12. Saeimas vēlēšanās 4. oktobrī? – jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem.

Anna Daugule Rēzeknes novadā: “Atklāti sakot, nemaz negribas iet uz vēlēšanām. Būtu mazāk partiju, kādas trīs līdz piecas, bet nē, ir trīspadsmit. Pastkastīte pilna ar reklāmas avīzēm, kartītēm, uzsaukumiem. Tādu naudu notērē. To varēja citur daudz lietderīgāk izmantot. Bet būs vien jāiet un jābalso, lai valdīšanā nesavēlē krieviskās partijas un lai pie mums neatkārtojas Ukrainas variants.”

Gunārs Pakalns Rīgā: “Vēlēšanās noteikti piedalīšos. Bet līdz tam man jāizšķiras starp divām partijām, par kuru balsot – par zaļzemniekiem vai par nacionāļiem. Zinu, kā abas šīs partijas strādājušas, abu darbībā ir gan plusi, gan mīnusi. Bet līdz 4. oktobrim vēl ir laiks. Iespējams, pēdējā brīdī varētu parādīties arī kādi “kompromati”, izvērtēšu, tad pieņemšu lēmumu.”

Aina Priekule Salacgrīvā: “Vairs neesmu tik stipra, lai aizietu uz iecirkni. Tas gan nav tālu, tepat pāri upei. Man būtu jāatved vēlēšanu urna mājās. Līdz šim vienmēr esmu balsojusi, arī šogad to gribu darīt. Bet pagaidām valda klusums.”

Georgs Ozoliņš Jelgavā: “Vienmēr to esmu darījis, nevienas parlamenta vēlēšanas nav izlaistas. Balsošu par nacionāli domājošiem cilvēkiem, par latviešu puišiem, kuriem rūp mūsu valsts liktenis. Par tiem jābalso, nevis par puskoka lēcējiem.”

Ārija Putniņa Siguldā: “Piedalīties ir mans pilsoņa pienākums. Mudinu arī savus bērnus, stāstu viņiem par partiju sarakstiem, par kandidātiem. Man pat sveši cilvēki nākuši klāt un jautājuši, par ko balsot. Tad atklāti saku – balsošu par to un to partiju, bet jūs domājiet paši ar savu galvu. Nekādā gadījumā urnā nedrīkst iemest tukšu aploksni! Ir taču saraksti, no kuriem var izvēlēties daudzmaz atbilstošāko un tad nevēlamos kandidātus izsvītrot.”

Alberts Sirmulis: Jelgavā: “Piedalīšos, bet balsošu pret “Vienotību” – izsvītrošu visus deputātu kandidātus, atstājot tikai vienu vienīgo – Andreju Judinu. Lai to izdarītu, speciāli braukšu uz Rīgu un tur nobalsošu.”

Voldemārs Lieljaks Liepājā: “Katram godīgam Latvijas pilsonim vēlēšanās ir jāpiedalās. Tas ir pats svarīgākais pienākums. Televīzijā skatos uz “vecajiem bukiem” – ar tiem cerības nesaistu. Cilvēki varbūt nav slikti, bet pārāk ilgi aizsēdējušies mīkstajos krēslos. Solīt ir tik viegli, un sola arī. Uzskatu, ka vieta jādod jaunajiem.”

Aldis Hartmanis Jelgavā: “Obligāti jāpiedalās. Vecākā paaudze allaž arī aiziet nobalsot, bet kā ar jaunāko paaudzi? Kas neaiziet uz vēlēšanām, tas ir nevis varonis, bet lupata. Tikai paši varam ieviest kārtību. Jāsargās vien vēlēt par tām partijām, kuras nepārvarēs 5% barjeru. Tad nodotās balsis attiecīgi pieskaitīs uzvarētājām partijām.”

Austra Kiršteine Rīgā: “Piedalīšos, lai gan no mājas vairs nespēju iziet. Balsošu mājās, urnu atvedīs no vēlēšanu iecirkņa. Mūsu ģimene vienmēr bijusi patriotiski noskaņota, tāpēc balsošu par īstiem savas tēvzemes patriotiem.”

Mārtiņš Liepiņš Tukuma novadā: “Man prātā kādas partijas moto: “Kur tiesiskums, tur kārtība; kur kārtība, tur drošība un labklājība. Šī partija aptaujās nav ieguvusi lielu atbalstu un automātiski tiek ierindota sīkpartiju skaitā. Netaisnīgi, ka tām automātiski tiek liegta iespēja uzstāties dažādos TV pirmsvēlēšanu raidījumos. Bet būtu jārīkojas pēc sportiskā principa – vispirms piedalās visas un pēc tam finiša taisnē tikai spēcīgākās.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jācer, ka beidzot latviskā partija ( vienīgā) būs tuvu augšgalam! Lai mums izdodas!

Draugiem Facebook Twitter Google+