×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Dombrava nosauc Krievijas ietekmes aģentus (64)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas politiskajā vidē un nevalstiskajā sektorā darbojas Krievijas ietekmes aģenti, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” teica Saeimas deputāts Jānis Dombrava (NA).

Jautāts, vai var nosaukt konkrētus cilvēkus, kuri varētu būt šie aģenti, Dombrava minēja, ka Latvija pieredzējusi premjerministru, kurš bijis ciešā sasaistē ar Krieviju. Tas esot AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvīti, kurš savulaik noslēdzis Latvijai neizdevīgo robežlīgumu ar Krieviju un ieņem amatus, kas tiek finansēti no Krievijas.

Savukārt visspilgtākais piemērs esot partija “Saskaņa”, kas neslēpjot sadarbību ar kaimiņvalsts prezidenta partiju.

Deputāts norādīja, ka Rīgā tikpat kā nav izveidojusies Jaunsardzes kustība. Savukārt daudzās mazākās un nabadzīgākās pašvaldībās, šī patriotiskā jauniešu kustība tiek veidota un ir stipra.

Dombrava uzskata, ka daudzi jautājumi, netiek pietiekami ātri risināti, piemēram, apraides nodrošināšana pierobežā, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar Latvijā veidotu informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (64)

 1. Abreni atdeva nevis Kalvītis, bet tēvzemietis Krasts.

 2. Miers un Bērziņš Atbildēt

  Sagrābjot varu, uzurpatoram jāpārdomā varas darbi, kas nepieciešami, un jāizdara visi vienā reizē, lai tie nebūtu jāatkārto katru dienu un lai, tos neatkārtojot, varētu ļaudis nomierināt un pielabināt ar žēlsirdīgu rīcību. Kurš rīkojas citādi vai nu aiz kaut­rības, vai klausot sliktam padomam, tam vienmēr jātur duncis rokā un tas nekad nevar uzticēties saviem pavalstniekiem, jo, pastāvīgo un varmācīgo netaisnību iebiedēti, tie nevar būt par viņu droši. Tāpēc netaisnības jānodara vienā paņēmienā, lai tās, īsāku laiku iz­baudot, būtu mazāk jūtamas; žēlastība jāizrāda mazpamazām, lai to varētu labāk izgaršot. Un galvenais – valdniekam ar saviem apakš­niekiem jāsadzīvo tā, lai nekāds pavērsiens, ne ļauns, ne labs, ne­mainītu viņu attiecības. Jo grūtos laikos var nākt vajadzība, bet tu ar Ļaunu rīkoties vairs nepagūsi, un labais, ko tu darīsi, nenesīs la­buma, jo to uzskatīs par piespiedu rīcību, un tu par to nesaņemsi nekādu pateicību.
  Tajās valstīs, kur valda valdnieks ar kalpiem, valdniekam ir lielāka autoritāte, jo visā zemē nav neviena, kas būtu atzīts par augstāku nekā viņš vienīgais, un, ja arī ļaudis paklausa citiem, tad tikai kā ministriem un ierēd­ņiem, viņi tiem nedāvā nekādu īpašu mīlestību. Tas, kas veicina citu varenību, pats iet bojā, jo viņš licis lietā vai nu veiksmi, vai spēku, un kā viens, tā otrs dara aizdomīgu to, kurš kļuvis varens.

 3. Lai neviens nebrīnās, ja es, runājot par visnotaļ jauniem principā-tiem, valdniekiem un valstīm, minēšu loti izcilus piemērus. Tā kā cil­vēki gandrīz vienmēr staigā pa citu iemītiem ceļiem un atdarina savā darbā citus, nespējot ne pilnīgi ieturēt citu ceļu, ne sasniegt tā lielumu, ko viņi atdarina, prātīgam cilvēkam vienmēr jāstaigā lielu vīru pēdās un jāatdarina tie, kas bijuši visizcilākie; kaut arī viņa spēks tik tālu nesniedzas, viņam vismaz būs kāda nojausma par to; viņam jādara kā tiem gudriniekiem strēlniekiem, kas, atzīdami, ka mērķis, kurā tie tēmē, ir pārāk tālu, un zinādami, cik spēj viņu šau­jamais loks, notēmē daudz augstāk par izraudzīto vietu nevis, lai dzītos ar savu spēku vai bultu tik lielā augstumā, bet, lai, tik augstu tēmējot, varētu trāpīt mērķī.
  Sagrābjot varu, uzurpatoram jāpārdomā varas darbi, kas nepieciešami, un jāizdara visi vienā reizē, lai tie nebūtu jāatkārto katru dienu un lai, tos neatkārtojot, varētu ļaudis nomierināt un pielabināt ar žēlsirdīgu rīcību. Kurš rīkojas citādi vai nu aiz kaut­rības, vai klausot sliktam padomam, tam vienmēr jātur duncis rokā un tas nekad nevar uzticēties saviem pavalstniekiem, jo, pastāvīgo un varmācīgo netaisnību iebiedēti, tie nevar būt par viņu droši. Tāpēc netaisnības jānodara vienā paņēmienā, lai tās, īsāku laiku iz­baudot, būtu mazāk jūtamas; žēlastība jāizrāda mazpamazām, lai to
  varētu labāk izgaršot. Un galvenais – valdniekam ar saviem apakš­niekiem jāsadzīvo tā, lai nekāds pavērsiens, ne ļauns, ne labs, ne­mainītu viņu attiecības. Jo grūtos laikos var nākt vajadzība, bet tu ar Ļaunu rīkoties vairs nepagūsi, un labais, ko tu darīsi, nenesīs la­buma, jo to uzskatīs par piespiedu rīcību, un tu par to nesaņemsi nekādu pateicību.

 4. Jā, es pilnigi piekrītu Dombravas teiktajam, ciest nevaru putinfiliāles ušakuškas .

 5. krievija ir ļaunuma impērija !!!

 6. KREMĻA KRANČI GAUDO ! Atbildēt

  Patriotisks latvietis, vai igaunis, vai ukrainis… tiem naciķiem ir kā sarkana lupata bullim.

 7. Cik ilgi šo .. masu mēdijos citēs? Vai viņs ko cik necik gudru spējīgs pateikt? Pat Alla Pugačova viņu intelektā pārspēj.

 8. Ko viņš tur gvelž? Lai nemelo-Rīgā ir jaunsardzes kustība!
  Cik ilgi šī neizglītotā persona ar savu pārspīlēto nacionālismu un fiktīvo “patriotismu” liks šķēršļus Latvijas attīstībai? Kam viņs kalpo? Tā pilnīgi noteikti nav ne Latvijas valsts, ne Latvijas tauta! Ārā no Saeimas!

  • Laukus iznīcina, lobējot bagātās eiropas valstis un ameriku, no kurienes tūlīt ieplūdīs ģmo upes. Gudras valdības nobalsoja pret šo prieku, mūsēji-gatavi pakalpot. Neesat ievērojis, ka pie varas ir latviskās partijas, kas opozīciju(pēc dombravas teiktā -Kremļā aģentus) lēmumu pieņemšanā nelaiž pat ložmetēja šāviena attālumā. Visi tautsaimniecības palieku izpostīšanas un lauku reformu lēmumi un balsojumi nāk galvenokārt no NA un V puses. Tā ka nav ko gvelzt.

 9. Tāpēc jau laukus neatlaidīgi iznīcina,lai mazinātu pretošanās spējas okupācijas dvingai.Prezidents liek runāt krieviski,Valdība tautu koncentrē krieviskajā Rīgā,palie;linās krievu TV,radio programmu ietekme,krievu skolās nemāca latviski,,,Pārējo jau paši zināt.

  • to> hm 18. janvāris, 2017 19:26 Atbildēt

   Sorry. Ne tur pievienojās komentārs. Bija adresēts “hm”
   Laukus iznīcina, lobējot bagātās eiropas valstis un ameriku, no kurienes tūlīt ieplūdīs ģmo upes. Gudras valdības nobalsoja pret šo prieku, mūsēji-gatavi pakalpot. Neesat ievērojis, ka pie varas ir latviskās partijas, kas opozīciju(pēc dombravas teiktā -Kremļā aģentus) lēmumu pieņemšanā nelaiž pat ložmetēja šāviena attālumā. Visi tautsaimniecības palieku izpostīšanas un lauku reformu lēmumi un balsojumi nāk galvenokārt no NA un V puses. Tā ka nav ko gvelzt.

 10. LUDZU IGNORĒT MANU IEPRIEKŠĒJO MURGOJUMU. Biju ierāvis sliktu kandžu “Maskavas namā”.

  • Labi, ignorēsim! Patiesībā jau sen ignorējam. Tikai tā nebij kandža; tas, visticamāk, būs bijis BOJARIŠŅIKS. Vai citādi tev tik katastrofāli nāktu laukā pa abi gali?

   • izēd ateju, kārtējo reizi. un pēc tam palīdzi izēst ateju savam dermoliberastu pidarskapja partnerim ar stukača palamu “muļķis no Mazpisāniem”.

  • muļķim no Mazpisāniem Atbildēt

   tu izēd ateju, kārtējo reizi.

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  SPECIĀLI – ģenētiski skarbi aprobežotu “nacistu sesku”, bezcerīgi defektīvu dermoliberastu skapja troļļu u.c. taml. totāli nozombētu biogaļas izstrādājumu “īpašao vajadzību” apmierināšanai:

  =======


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 12. Latvija vēl nav atbrīvojusies no okupācijas līdz pat šodienai, pateicoties sarkanajiem mērgļiem valdībā, kas sēž un laiž sesku tur visus brīvības gadus ar ļoti maziem izņēmumiem. Lasījāt, ka Tallinā, tāpat arī Viļņā pamatā dzīvo pamattautības, bet pie mums, pateicoties latviešu pārāk lielajai krievmīlestībai, Rīga šodien ir okupantu pilna, latviski maz var dzirdēt kādu runājam, par mēriem Latvijā vispār nerunāsim. Nav ko brīnīties, lasiet par ko gribat, augstos, labāk apmaksātos amatos strādā krievi, bet latviešiem jābrauc prom no savas Dzimtenes. Nolādētie, es jūs ienīstu patiešām, jo jūs esiet atņēmuši mums labas darba vietas,- tūkstošiem no mums arī ir augstākās izglītības, tikai darbā gandrīz nekur nevaram iekārtoties, jo visur priekšā esiet JŪS, maitas. Es jūs ienīstu ar visu savu latvisko Dzimtenes mīlestību, un gaidu, kad jūs izvāksieties no manas Tēvzemes !

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

   ;)))))

   SPECIĀLI – ģenētiski skarbi aprobežotu “nacistu sesku”, bezcerīgi defektīvu dermoliberastu skapja troļļu u.c. taml. totāli nozombētu biogaļas izstrādājumu “īpašao vajadzību” apmierināšanai:

   =======

   “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
   / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

   =======

   ?

   Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

   Un, arī: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

   =======

   “Latviet’s es’u!!!…”
   ( “tekošajā momentā” – Muļķu Zemes SILES “valsts”
   “eurolatvānijas” zombijfans un “lojāls urrrāpatrEJots” )

   ( aktuālais blamierējums = iz “O.M.© arChīva” )
   .
   ””Latviet’s biju, latviet’s es’u,
   Latviet’s mūžam palikšu…”
   Šito ‘mantru’ “tautās nesu”,
   Un līdz (gr)ēmām zelēšu…

   Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
   Kompartijas locekļos,
   Vodku strēbu, voblu riju,
   Kamēr – tiku partorgos.
   Prezidijos (p)ielaists tiku,
   Kongresos un plēnumos,
   Tribīnēs par politiku,
   Inteļigentna izpaudos.
   Speczakazus izpildīju,
   “Klauvētāju” aģentos ~
   “Čekas” biedriem nostučīju,
   VISU(s) savos “(d)anosos”.
   Specpajoku (p)iepelnīju,
   Cepot “presei” šedevrus,
   Kuros šķidri aptaisīju,
   “Nepareizos” tautiešus.
   Ulmaņlaikus nolādēju,
   Pad(u)mjvaru slavējot,
   “Goda bļembu” izkaulēju,
   Pufaikai šo piespraužot…

   Komuņagu “valsti” cēlu,
   Čut ne nabu uzraudams ~
   Tuč-tuč attapos par vēlu,
   Partbiļeti bučodams:
   Trešā Atmoda man teju,
   Nahrenizēs “karjeru” ~
   Nācās fiksi “mainīt seju &
   Mest uz riņķi kažoku”…
   Tagad – atkal latviet’s es’u,
   Kurš par “valsti” stāv un krīt!
   (Kaut kā ikdienišķo desu,
   Jāmango, jo – gribas rīt…)
   Latviet’s es’u bankās svešās,
   Latviet’s “ŠANAS” biedrībās ~
   Ka tik’ zicēt glaunās vešās &
   (IT KĀ) “būt pie teikšanas”!
   Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
   Skaitos (vismaz – formāli):
   Kaut vai – “atbildīgs” par niekiem,
   Kaut – ņirdz ļaudis (normāli)!…

   Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
   Lai vai kādas varas nāks ~
   Šitāds “darbiņš” nav par grūšu,
   (Jo – bez tā man totāls VĀKS!!!)
   Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
   “Progmērus” liek proponēt,
   Kāpēc sīkas purva dēles,
   Piezīžas, kur tik’ var spēt:
   Po(fig), vai no austrumkraja,
   “Ukazs” latv(ij)ietim nāk,
   Vai no rietumširmja haja,
   Zombēt “virsvērtības” sāk ~
   Latviet’s “elastīgi” klanās,
   (Sv)īzdams frakas stērbelēs,
   Fiksi bučot …(roku) manās,
   VISIEM, kas to paģērēs.
   (Dabiski – par “grašiem sūriem”,
   Latviet’s priecīgs andelēt,
   Tēvzemi ar visiem “stūriem” ~
   Rubļos / centos “konvertēt”…)

   “Latviet’s biju, latviet’s es’u,
   Latviet’s mūžam palikšu…”
   Na(fig) spešal gruzīt stresu,
   KĀDS es “galvu nolikšu”…”

   =====

   MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 13. Jā, daži puiši no VL vēl nav pavisam komunistu apstradāti un uzpirkti-malacis Dombrava! Turpini un vērsies pie tautas,ja kremļa un sorosa draņķi neļauj izteikties, sauc ielās tautu – būs tukstoši uzreiz!

 14. Par ru sesku - antošku Atbildēt

  He, nu re – izrādās arī tas slikto un garlaicīgo rīmju kalējs mazpisānu antoška ir prasts kremļa trollis

 15. Paldies Dombravam par patieso, labo rakstu! Beidzot ir jātiek vaļā no komunistiem amatos! Tuvojas vēlēšanas! Igauņi labāk tika galā ar viņu valdīšanu un rezultāti labāki.

 16. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): Pēc tam, kad esot “atklātībā parādījušie audiovizuālie no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā “Krievijas dienas” pasākuma – “kaviāra dzīrēm”, kurās redzama piedaloties arī tā dēvētās “nacionālās apvienības” (NA) pārstāve, šīs valsts pašreizējā “kultūras ministre” Žaneta Jaunzeme-Grende ( VL!-TB/LNNK jeb “tūdaliņi-pastalnieki” ), “nacionālajā apvienībā” esot “notikusi asa @-sarakste par šo tēmu, kas “noplūdusi” un nonākusi mediju pārstāvju rīcībā, kas publiskojuši visu šo elektroniskās komunikācijas arhīvu”…
  ——-
  .
  Latv(ĀN)ijas SILES “valsts” kārējā “kaviār-geita”.
  ( ‘nacionāllojālpatrEJotisks’ prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pēc Austrumkraja ‘tusiņa’,
  Tiek Muļķu Zeme pie…(gāzta),
  Ar “diskusijas” fragmentiem,
  Par “nacionāliem principiem”:
  .
  “Nu – kā tā var (‘bļin’!), kā tā var?!?
  Par š’to – aiz …(prieves) jāpakar!!!”
  “Kas grib “haļavas” bliņā kost ~
  Ar “rudzubisi” jābliež nost!!!”
  “Man kauns, ka es(m)u “partijā(s)”,
  Kur “spices biedri” ap…(taisās)…”
  “Bet – varbūt bišķi “korektāk”,
  Mums jābļaustās (un – paklusāk)?…”
  “Mož – pagaidīt, ko “šiškas” pauž,
  Kas ‘blices’ prezidijā snauž ~
  Kurš lēnāk rullēs – tālāk tiek?…”
  Rau – “akcentus” jau “bosi” liek:
  .
  “Ja “priekšnieks ļauj” – var vodku rīt
  (Līdz “patrEJots” gar zemi krīt),
  Un kaviāru (‘ložkām’) grābt,
  BET – “etiķeti nepārkāpt”!
  Var bliņām mūli piestampāt,
  Un saldu čaju piestrēbt klāt,
  Kas “samovāram” cauri dzīts ~
  Ka tik’ nav “imidžs” sa…(ķēzīts)!!
  Var bučot …(roku) “slavJāņiem”,
  BET – par “haļavas frīstiķiem”,
  Un – TIKAI “korektuma” pēc ~
  Tas “stājai” ‘kantes nerīvēs’!!!

  ‘Post faktum’ – var tak’ “izskaidrot”,
  Ka – svešiem …(rokas) bučojot
  (Par vodku un par zaceni?…),
  Mīl “patrEJoti” Tēvzemi ~
  Lai Latv(ĀN)ijas” LUMPEŅI,
  Uz “urnu talku” pasvilpti,
  Laiž “tūdaliņās” “nobalsot”,
  Par “sūdmalējiem” fanojot:
  Ja “SCvoloči” pie kloķiem tiks ~
  Ne sū(…) vairs pāri nepaliks,
  No SILES “shēmas” (pakāstas)
  Priekš “naciķiem” ( kā “partijas” )…
  .
  Kad slīd no nagiem ārā “valsts” ~
  MUMS, biedri, katrs SILES balsts,
  Ir vairāk vērts, kā “samovārs”,
  Vai bliņām uz(krauts) kaviārs,
  Ar “Smirnof” vodku aizliets feiss,
  Vai “koka” rubļiem piebāzts keiss ~
  Jo sevišķi – ja personāžs,
  “Haļavu” rij un ķešās bāž,
  Ne “merkantilos” nolūkos,
  BET – “visu Latv(ĀN)ijai” dos!
  (Nu, vismaz – tādam bazāram,
  Tic “bauru” bars – vēl pagaidām…)”

  Pār SILES “valsti” – debess klārs:
  Priekš dažiem – bliņas & kaviārs,
  Un “polit-skandāls” (paģirās),
  Bet vairums – nonīkst “badmirās”…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 17. Apspiestajiem troļļiem Atbildēt

  Ja troļļi trako, tātad patiesību pateica.

 18. komentāros lien no ādas laukā, lai tikai butu nospiedošā vairākumā un tauta nevaretu starp viņu saukļiem izlasit ka dombrava idiots, gribas vel pievienot liels, bet nevar zinat vai šāds vārdu salikums atļauts, idiots tagad ir legāls apzimejums, bet par liels idiots vel nevar zināt

 19. Te Latvijā ir pilna ar okupantiem un viņu otpriskiem , kas nav lojāli Latvijai.

 20. Tas likkājainais ruk-ruk tiešām ir putlera piektā kolona, kopā ar savicki, KGB aģentu.

 21. Tas, ka Dombravam ir taisnība, par to liecina arī komentāros kvekšķošie kremļa 5. kolonnas troļļi. Vismaz pusei no viņiem ir pamats ierosināt krimināllietas un viņus tiesāt. Slikti ir tas, ka Dombrava un NA kopumā aktīvi nerīkojas, lai Drošības Policija šos kremļa 5. kolonnas troļļus – pret Latvijas valsti informatīvajā karā karojošos Latvijas valsts ienaidniekus aizturētu un tiesātu un anulētu tiem Latvijas pilsonību un panāktu to izraidīšanu no Latvijas valsts.
  Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  Visu kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa internacionālistus – internacistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un neatgriezeniski jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  • rej jau kā reiz dombravas fani Atbildēt

   pārejie argumentēti aizrāda ka dombrava idiots. tad nu NA nacisti rej pēc centrāltirgus sievu principa-kam skaļāka balss tam vairāk taisnibas:) nožēlojami, protams, bet tāda musu nacistu “cīņas “metode

   • rej jau kā reiz dombravas fani 18. janvāris, 2017 15:44
    Atbildēt

    pārejie argumentēti
    ====================
    Nevis pārējie, bet daži Latvijas valsts ienaidnieki ar dažādiem nikiem. Un nevis argumentēti, bet kvekšķ savus melus, savā naidā pret Latvijas valsti un latviešiem, kremļa internacist.

 22. Jā, interesanti, cik naudu pārskaitīja Krievija Šķēlem un Kalvītim par Abrenes atdošanu.

 23. Ржу не могу Atbildēt

  Dombrava, klačas internetā salasījies, vienkārši pajokoja. Nu kas viņam uzticēs īsto Krievijas ietekmes aģentu vārdus, turklāt ļaus tos nosaukt?

  • Muļķis esi tu,Ржу не могу, ja vēl nezini Krievijas aģentus. Ak, jā atliek tikai pašam paskatīties spogulī, un pamanīsi Krievijas aģentu.

  • Ko tur īpaši saukt,viņi jau tik ciniski tepat grozās un nekaunīgi skatās acīs un ieņirdz.Gan jau tiešās arī viņus!!!!

 24. Kāds sakars ar Krievijas ietekmes aģentiem ir “ar apraides nenodrošināšanu pierobežā”? Uz ko norāda “Saskaņas”sadarbība ar “kaimiņvalsts prezidenta partiju” ? Ne jau vienas . lai arī lielas, pašvaldības kompetencē ir Kalvīša noslēgtais “neizdevīgais robežlīgums ar Krieviju”? Vai tad tajā laikā kādai no tā sauktajām prokrieviskajām partijām bija vairākums Saeimā?

 25. dombravam kremla aģents ir katrs kurš nepatīk, un tā kā pēc rakstura viš ir agresīvs un kašķīgs tad īstu nepatīk vņam neviens. atiecigi visi ir kremļa aģenti. šura pierite, primitiva domāšana liela mute, bet deputāts:)

  • Ko tu tur , Elksniņ, muldi. Visi zina, kam tu kalpo.

  • ko nepatīk kreivulēni-ja?:)))

  • Un ne tikai dombravam. Lielai daļai komentējošo jeņķu aģentu tādas pašas šauras pierītes, kam vienīgā smadzeņu rieva ir cepures nospiedums. Viņiem visi, kas nav gatavi kalpot jeņķlandijai, ir Kremļa aģenti. Jeņķu aģenti, saimnieki brauc! Vai vazelīnu jau sapirkāt pietiekošā daudzumā?

 26. Bez Brigmana vel ir Lembergs.

 27. Acīmredzot Dombrava pareizi pateica ja tik daudz Kremļa troļļi saradušies komentāros

 28. Dombrava nostajās pret Barikazu Dalibniekiem. Tuks runātajs un naida kūrejs. Par vinu nekad nebalsosu.

 29. Šorīt dzirdēju šo interviju. Pilnīgi tukša muldēšana!

 30. Tagad arī plašsaziņas līdzekļi,kā digitālā TV un tagad jau arī radio tiek pārveidots,lai tauta nevar klausīties,jo tas viss maksās naudu.Tauta pat nenojautīs,ka Latvija jau kārtējo reizi tiks okupēta.

 31. Es ka pirmo nosauktu pasu Dombrovu ka jauno Krievijas specviru saverveto draugu. Krievija verve jauno paaudzi, kuru bida uz varas iestadem. Dombrova noteikti ir Krievijas puisis ar kretina seju. Specviri mil kretinus, jo tos var labi virzit uz prieksu. Dombrova nav kretins, bet izskatas tikai ka kretins.

 32. Tik vien?! Man (un, droši vien, ne tikai man) ļoti uzkrītoša liekas Daiņa Lemešonoka, Paidera un Imanta Kalniņa pēkšņā Krievijas mīlestība. Tāds iespaids, ka viņiem visiem vienlaicīgi tika dots signāls – laiks rīkoties!

  • Ak jā, piemirsu Lembergu – šo neiedomājami bezprincipiālo cilvēku, kurš varas un naudas dēļ pat savu māti nekautrēsies pārdot, kur nu vēl valsti! Ne jau tāpat vien nāca visi tie viņa pret NATO vērstie izteikumi. Un Grigule, protams. Domāju, ka krietnu pusi ZZS, ja ne lielāko daļu, pilnīgi droši var pieskaitīt Krievijas ietekmes aģentiem. Ja nu, nedod Dievs, Latviju okupēs Krievija, tad par vietvaldi netiks iecelts ne Urbanovičs, ne Ušakovs (kas tādā situācijā būtu labākais variants, jo viņš ir visumā saprātīgs cilvēks, kuram arī godprātība nav galīgi svešs jēdziens). Par vietvaldi tiks iecelts Lembergs, un tad viss latviskais tiks nīdēts ārā bez žēlastības. Jo šis cilvēks gatavs kalpot kaut pašam velnam, ja vien viņam tiks dota vara un sile.

 33. Un kur tad Brigmanis, kompartijas pirmais sekretārs Saldū.

  • Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

   mazgājas pēc mēslu talkas – un nekādi šo negodu nevar nomazgāt – vienīgi ar Maskavas ūdeņiem… Tur tas smaržotu un ordenis…

Draugiem Facebook Twitter Google+