Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
4. septembris, 2014
Drukāt

Dombrovskis sev piedēvēto EK viceprezidenta amatu dēvē par nepatiesām baumām (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (no kreisās) un Eiropas Komisijas priekšsēdētāja amata kandidāts Žans Klods Junkers apskata Ministu kabineta sēžu zāli pēc tikšanās ar Ministru prezidenti.

Latvijas pretendentam uz Eiropas Savienības (ES) komisāra amatu Valdim Dombrovskim (V/ETP) varētu tikt piedāvāts jaunizveidotais enerģētikas savienības komisāra portfelis, kas vienlaikus ietver arī EK viceprezidenta amatu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kamēr jaunievēlētais Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers turpina iepazīšanos ar kandidātiem uz komisāru amatiem, atklātībā nonācis jauns dokuments par portfeļu sadali EK, kas datēts ar 2.septembri.

Kopumā jaunās EK sastāvā paredzēti seši viceprezidenti.

Portāls “EurActive” norāda, ka šis dokuments noteikti nesatur galīgo portfeļu dalījumu un ka nākamās EK sastāvs, domājams, atklātībai tiks nodots nākamnedēļ.

Tikmēr Dombrovskis LETA atzīmējis, ka baumas par iespējamo amatu sadalījumu jaunajā EK neatbilst patiesībai.

“Šīs baumas neatbilst patiesībai. Par konkrētu amatu piedāvājumu informācija būs nākamās nedēļas vidū,” sacīja Dombrovskis, vēršot uzmanību, ka amatu sadale joprojām nedaudz ievelkas, jo turpinās sarunas. “Piemēram, Beļģija tikai šorīt nominēja savu kandidātu,” atzīmēja deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tāpat,kā dažu bezatbildīgu politiķu solījumi par pilnīgu pāreju uz progresīvo ienākuma nodokli jau no nākamā gada!

  2. Tās tiešām izrādījās nepatiesas baumas.tāpat kā runas 2009.gadā par pensiju samazināšanu!

  3. ko nu tagad muldās, āŗzemju presē pat viņš bija minēts kā viens no kandidātiem, kopā ar polijas un igaunijas kandidātiem

  4. Mīkla:
    Ūdens pārklāj zemes virsu,
    Nav kur nolikt savu… pēcpusdienu.

    (Atminējums: Dombrovskis Briselē meklē krēslu)

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+