×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Dombrovskim uztic vadīt Eiropas Tautas partijas Latvijas delegāciju (13)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Nākamajā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukumā Eiropas Tautas partijas (ETP) Latvijas delegācijas vadību uzņemsies Valdis Dombrovskis (V), informē politiskās organizācijas “Vienotība” pārstāve Laila Timrota.

Galvenie delegācijas uzdevumi būs pārstāvēt Latvijas intereses, nostiprinot Latvijas ietekmi Eiropā un pasaulē, kā arī stingri iestāties par lauksaimniecības tiešmaksājumu tālāku izlīdzināšanu starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm.

Tāpat starp delegācijas galvenajiem uzdevumiem būs panākt pienācīgu ES budžeta daļu ES fondiem nākamajā daudzgadu budžetā, īpaši attiecībā uz Latvijas un Baltijas energoizolācijas mazināšanu.

“Tas ir liels gods un atbildība būt nacionālās delegācijas vadītājam. Kā delegācijas vadītājam mans uzdevums, tostarp būs sekot līdzi tam, lai Latvijas delegācija strādā vienoti, tādējādi nodrošinot vislabāko Latvijas interešu pārstāvību EP,” norāda Dombrovskis. Delegācijas vadītāja pienākumos tāpat ietilpst piedalīšanās EP prezidija un delegāciju vadītāju sanāksmēs.

Kopumā Latvijas delegāciju nākamajā EP sasaukumā ETP pārstāvēs četri deputāti – Saeimas deputāti Dombrovskis un Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš.

ETP grupa ir lielākā un ietekmīgākās centriski-labējā politiskās grupa EP, jaunajā sasaukumā tajā darbosies 213 deputāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tautas partijas ieviestās padomes valsts uzņēmumos jau tiek atjaunotas! Vēl tās jāatjauno tikai
  aģentūrās,muzejos un namu pārvaldēs!

 2. Kalnieti par vietnieci!

 3. Kolosāli!

 4. Būs ko vadīt!

 5. Starp Tautas partiju un “Vienotību” atšķirības nav!

 6. Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) neatkarīgais eksperts Sefas Luminas norāda:”Latvija ir atguvusi zināmu ekonomisku stabilitāti,bet tas noticis uz iedzīvotāju rēķina,un ir radījis neparedzētas sociālās sekas,ar kurām valdībai šobrīd ir pienākums tikt galā.” Sk.”ANO: bagātības sadalījums Latvijā ir starp vismazāk vienlīdzīgajiem ES valstu vidū”,LETA,18.maijs 2012.

 7. Starptautiskā valūtas fonda (SVF) galvenie ekonomisti Olivjē Blanšārs un Deniels Leiss ir atzinuši savas kļūdas taupības politikā,prognozējot taupības ietekmi uz Eiropas ekonomikām.Skat.”SVF ekonomisti atzīst kļūdas taupības politikā”,LETA,2013.gada 7.janvāris. Vai sagaidīsim,kad savas kļūdas taupības politikā,kas balstījās uz SVF ekonomistu kļūdainajiem aprēķiniem,atzīs Valdis Dombrovskis? Skat,”Viedoklis:Stingras taupības politika izrādījusies himēra”Diena.lv,2012.gada 5.novembris.

 8. “Reaģējot uz Rietumvalstu medijos Latvijas ekonomiskajai izaugsmei un taupībai veltītajiem slavas vārdiem,ar pamatīgu kritiku klajā nākuši pazīstamie ASV ekonomisti Maikls Hadsons un Džefrijs Somerss.Viņi uzsver,ka Latvijas piemērs neder citām Eiropas valstīm vai ASV un uzskatāms drīzāk par nežēlīgu eksperimentu” Skat.”Arvalstu ekonomisti: Latvijas taupība-nežēlīgs eksperiments”,tvnet.lv,8.janvāris 2013.

 9. Gods ir! Kur ir atbildība? Atbildēt

  “Latvijā,salīdzinājumā ar citām ES dalībvalstīm ir otrs augstākais materiālās nenodrošinātības un dziļas materiālās nenodrošinātības rādītājs,kas norāda uz lielu iedzīvotāju īpatsvaru,kuri nespēj norēķināties par komunālajiem maksājumiem,uzturēt siltu mājokli un ēst pilnvērtīgu pārtiku,nerunājot par iespējām segt neparedzētus izdevumus un reizi gadā vienu nedēļu atpūsties ārpus mājas.”
  Informatīvais ziņojums.Priekšlikumi sociālās drošības sistēmas pilnveidošanai. Labklājības ministrija.2013.

 10. Es vēl viņam, nelietim, uzticētu vadīt to pašu delegāciju uz tualeti! Dombrovskis ir noziedznieks! Krājbanka, LM, Air Baltic, utt., utj..

 11. Četri “Vienotības” biedri un jau delegācija.Nu SUPER !

 12. PAr kādu Latvijas delegāciju iet runa. Par tiem pašiem četriem no vienotības. Kāds izsmiekls.

 13. pie kājas

Draugiem Facebook Twitter Google+