×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
13. jūnijs, 2013
Drukāt

Dombrovskis lūdzis Valsts kontroli veikt KNAB darbības auditu

LETALETA

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) ir lūdzis Valsts kontroli izvērtēt iespēju veikt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbības likumības un lietderības auditu, aģentūrai LETA apstiprināja premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke.

Šādu lūgumu Valsts kontrolei kā augstākajai revīzijas iestādei, kas veic finanšu, likumības un lietderības revīzijas, premjers nosūtījis, jo to viņam ir lūguši KNAB darbinieki.

Tāpat Dombrovskis, atbildot uz KNAB darbinieku lūgumu, ir informējis KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, ka neiebilst pret atsevišķu KNAB darbinieku darbības rezultāta vērtējuma pārskatīšanu, veidojot komisiju, kurā iesaistīti ne vien KNAB, bet arī citu kompetento iestāžu pārstāvji.

Jau ziņots, ka KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks savas vietnieces Jutas Strīķes pagājušā gada darbu novērtējis ar zemu līmeni, tikpat lielu kritiku izpelnījušās vēl divas vadošas KNAB amatpersonas – Ilze Draveniece un Diāna Kurpniece. Visas trīs amatpersonas, kuras jau ilgstoši strādā KNAB, pārmetumus noliedz un vadības rīcībā saskata bosinga un mobinga pazīmes.

Kristīnes Grigas vadītā KNAB amatpersonu un darbinieku arodbiedrība aicināja Strelčenokam noteikt atkārtotu minēto darbinieku vērtēšanu, izveidojot vērtēšanas komisiju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+