×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. septembris, 2012
Drukāt

Dombrovskis: Nākotnes ekonomikai nepieciešami alternatīvi finanšu avoti

Foto - LETAFoto - LETA

Premjerministrs Valdis Dombrovskis (V), šodien Ķīnā piedaloties Pasaules ekonomikas foruma sesijā, uzsvēra, ka nākotnes ekonomikai ir nepieciešami alternatīvi finanšu avoti.

Savā “Twitter” profilā kā piemērus alternatīviem finanšu avotiem premjers minējis kapitāla tirgus attīstību, piemēram, obligācijas, ko veiksmīgi izmanto arī Latvija. Tāpat premjers norāda, ka, runājot par nākotnes ekonomiku, galvenais ir finanšu tirgu uzticība valstīm, uzticība starp privāto un publisko sektoru.

“Ja ir uzticība, bankām ir pietiekams finansējums un uzņēmumi investē, ir ekonomikas izaugsme. Ja nav, ir tikai negatīva izaugsme,” skaidro valdības vadītājs.

Galvenais, kas palīdzēs saglabāt līdzsvaru starp nākotnes ekonomikas vajadzībām un iespējām, ir savstarpēji precīza informācija un caurspīdīgums, domā Latvijas premjers.

Dombrovskis šodien tikās arī ar Pasaules ekonomikas foruma dibinātāju Klausu Švābu, kurš sarunas laikā Latviju atzinis par paraugu krīzes pārvarēšanā.

Patlaban premjers piedalās foruma sesijā “Virzība uz pārdomātu izaugsmi”, bet pēc tās sniegs interviju laikrakstam “21st Century Business Herald”.

LETA jau ziņoja, ka Dombrovskis šajā nedēļā Ķīnā piedalās vairākās Pasaules ekonomikas foruma sesijās, sniedz intervijas Ķīnas medijiem un tiekas ar amatpersonām un uzņēmējiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+