×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

Dombrovskis neizslēdz iespēju vērtēt Streļčenoka atbilstību amatam (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (no labās), Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, priekšnieka vietnieki Juta Strīķe un Alvis Vilks pirms tikšanās Ministru kabinetā.

Ja amatpersona vairākkārt pieņem prettiesisksus lēmumus, var būt pamats vērtēt pašas amatpersonas atbilstību amatam. Tā šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), komentējot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka lēmumu vēlreiz atbrīvot no amata savu vietnieci Jutu Strīķi.

Dombrovskis gan uzsvēra, ka šis ir jauns rīkojums, jauna situācija un pagaidām viņam vēl nav bijusi iespēja iepazīties ar vakardien pieņemto rīkojumu, kā arī viņš nav saņēmis sūdzību par šo rīkojumu.

Premjers gan pauda nožēlu, ka Streļčenols nerisina KNAB samilzušo konfliktu pēc būtības, bet turpina eskalēt situāciju, tādejādi graujot KNAB reputāciju.

Patlaban gan neesot skaidrs vai situāciju Dombrovskis risināšot pats, vai arī atstās šo jautājumu nākamajam premjeram. Tas varētu kļūt skaidrs pēc iepazīšanās ar Streļčenoka jauno rīkojumu.

Kā ziņots, KNAB priekšnieks Streļčenoks otrdien atkārtoti uzteicis darbu savai vietniecei. Strīķe atbrīvota no ieņemamā amata saistībā ar to, ka viņa ir zaudējusi darba devēja uzticību, aģentūru LETA informēja biroja pārstāve Māra Priedīte.

Pirmo reizi KNAB priekšnieks Strīķi no amata atbrīvoja pērn 20.decembrī, tomēr Dombrovskis šā gada 7.janvārī atcēla Streļčenoka rīkojumu. Juristi, Dombrovska uzdevumā izvērtējot dokumentus, konstatēja, ka Streļčenoka lēmums bijis prettiesisks.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. nu, pieredze Dombrovskim ir, savu atbilstību amatam jau novērtējis.

  2. PALDIES premjeram, ka BEIDZOT viņš izvērtēs paša Streļčenoka atbilstību savam šobrīdējam amatam!? Ir jāvērtē arī viņa izlēcieni pret premjera lēmumu, vēl pie tam tādēļ, ka premjers nerikojās bez juridiska pamatojuma!? TAD izrādās, ka premjera juristi ir savu darbu nezinoši, VAI TĀ??? Te kolosāli nekaunīgi tiek grauta KNAB reputācija!!! Te vairs nav runa vien par Jutu Strīķi, bet par visu iestādi kopumā un protams ir gan vieni, gan otri atbalstītāji, kur katrs IEINTERESĒTS SAVĀ LABĀ – VIENI, lai būtu cīņa ar zeļošo korupciju, kur ar sirdi un dvēseli darbojas Juta Strīķe un viņas komanda UN OTRI, kuri ir ieinteresēti valsts izzagšanā un citās nelikumībās, kurus ar visiem iespējamiem līdzekļiem aizstāv Streļčenoks ( citādi nevar interpretēt tagadējo Strīķes atlaišanas procesu, ko veicis Streļčenoks!?). NEVAJAG šo lietu atstāt nākamajam premjeram, jo premjers Valdis Dombrovskis zin KO un KĀ noregulēt domstarpības, lai BEIDZOT KNAB ATGŪTU SAVU LABO VĀRDU UN UZTICĪBU un galugalā NEZAUDĒTU LABUS UN PIEREDZĒJUŠUS DARBINIEKUS!?

    • ja izbijušam premjeram ir tādi pavāji juristi- padomnieki. pats jau viņš tipisks grāmatvedis- konsolidētājs ciparu lietās…

  3. Ministru prezidents ir kļūdījies uzreiz nepadzenot intrigantu un varaskāro Streļčonoku, kas darba vietā noņemas ar intrigām, acīmredzami oligarhu labā. Juta Strīķe ir profesionāle, kas paņēma pie rikles ne vienu vein lielzagli, kuri bija spiesti glābties ar slimības simulēšanu, uzpērkot ārstus. Laventa stilā.

  4. Vai tiešām neviens nevar tikt galā ar nekaunīga priekšnieķeļa izdarībām, kas nu jau izskatās pēc darbības ar konkrētu mērķi- sagraut KNAB, kas kampējiem tik ļoti traucē dzīvot!

  5. Pirmkārt, sen jau vajadzēja izvērtēt paša Dombrovska atbilstību amatam.

Draugiem Facebook Twitter Google+