×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. marts, 2013
Drukāt

Dombrovskis: Pensiju indeksācija tiks atsākta 2014.gadā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pensiju indeksāciju plānots atjaunot 2014.gadā, kā tas bija ieplānots; šā gada oktobrī indeksācija nav paredzēta, – LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), komentējot Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) informāciju par plašākām pensionāru protesta akcijām, ja pensijas netiks indeksētas.

LPF priekšsēdētājs Andris Siliņš šorīt Latvijas Radio sacīja, ka pensionāri apsver iespējas rīkot plašākas protesta akcijas, lai mudinātu valdību aktīvāk pievērst uzmanību Latvijas pensionāriem aktuālajiem jautājumiem.

Pašlaik jau ir sākusies parakstu vākšana, līdz aprīlim jāvienojas par Vislatvijas pensionāru mītiņu Rīgā, “citu instrumentu jau mums nav”, sacīja Siliņš un piebilda, ja arī tad valdība nesadzirdēs pensionārus, tiek apsvērta iespēja, lai neviens no valdošo partiju pārstāvjiem pašvaldību vēlēšanās netiktu ievēlēts.

Jau ziņots, ka februārī Latvijas Pensionāru federācija (LPF) domes sēdē vienojās sākt parakstu vākšanu par pensiju indeksācijas atsākšanu no 2013.gada 1.oktobra un aicina iniciatīvu parakstīt arī iedzīvotājiem, kuri nav sasnieguši pensijas vecumu, tostarp jauniešiem pēc 18 gadu vecuma.

Dombrovskis uzsvēra, ka šā gada oktobrī pensiju indeksācija nav paredzēta, to plānots darīt saskaņā ar plānu – nākamā gada sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu jau galīgi apjukuši – septembrī taču indeksēja. Būtu gan ļoti jauki, ja indeksētu katru mēnesi, bet diezgan nereāli uz visas tautas ienākumu fona.

Draugiem Facebook Twitter Google+