×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
11. jūnijs, 2018
Drukāt

Dombrovskis redz sevi kā cilvēku, kas var ievest “Saskaņu” valdībā (15)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Domnīcas “Certus” vadītājs, partijas “Saskaņa” premjera amata kandidāts Vjačeslavs Dombrovskis redz sevi kā cilvēku, kas var ievest “Saskaņu” valdībā.

“Jo tikai tad, ja “Saskaņa” būs valdībā, radīsies politiskā konkurence, kas var nest tikai labus rezultātus,” intervijā “Dienai” izteicies politiķis.

Dombrovskis norādīja, ka ilgu laiku Latvijā tiekot kultivēts stāsts, ka “Saskaņa” ir “kā piektā kolonna, ka visi Latvijas krievvalodīgie ir kaut kādi vatņiki, Krievijas aģenti utt.”. Viņa skatījumā, tas novedis pie situācijas, ka faktiski neviena no valdošās koalīcijas partijām nebaidās, ka varētu palikt “aiz borta”. “Jo vienīgais veids, kā tām palikt aiz borta, ir – netiekot Saeimā. Ja vien tiek Saeimā un ir kādā no galvenajiem segmentiem – proeiropeiskā, reģionālā, konservatīvā un radikāli nacionālā -, riska palikt aiz borta nav. Katra šīs trīsvienības partija ļoti labi saprot, ka bez tās koalīcija nav iespējama, līdz ar to katrai no tām ir veto tiesības. Un tam, protams, ir efekts uz katras partijas darba motivāciju.”

Dombrovskis uzskata, ka pie varas esošās partijas mēģina radīt iekšējo ienaidnieku, promotēt iekšējā ienaidnieka tēlu, runāt par to, ka ir latviskas partijas un ir krievu partijas, “līdz ar to viss reducējas līdz “latvieši pret krieviem””. “Bet “Saskaņa” manā uzskatā ir vienīgā partija, kura patiesi cenšas veidot latviešu un krievu kopējo piedāvājumu, aicinot domāt par to, ko mēs varam sasniegt, ja strādājam kopā, kā kopīgi risinām tās problēmas, kuras objektīvi pastāv,” piebildis politiķis.

Viņš atzīmējis, – lai arī “Saskaņai” sagaidāms liels deputātu skaits Saeimā, diktēt noteikumus valdības veidošanā tā, visticamāk, nevarēs. “Ja, veidojot koalīcijas valdību ar “Saskaņu”, pastāvēs alternatīva iespēja viegli, piecu sekunžu laikā koalīciju izveidot arī bez “Saskaņas”, tad “Saskaņai” nebūs nekādas iespējas kaut ko diktēt. Protams, “Saskaņa” to ļoti labi apzinās,” sacījis Dombrovskis, “ja tiek pieļauts, ka “Saskaņa” var veidot valdību, tad izjuktu siena starp “Saskaņu” un citām partijām, līdz ar to politiskā vide uzreiz kļūtu konkurējoša un ne viena partija – ne “Saskaņa”, ne kāda cita – nespētu diktēt savus noteikumus, zinot, ka iespējams izveidot citu koalīciju bez viņiem. Pazudīs monopols, parādīsies īsta politiskā konkurence.”

Dombrovskis apgalvojis, ka viņa savulaik pārstāvētajai Zatlera partijai neesot izdevies izveidot valdību kopā ar “Saskaņu”, jo “viens ļoti konkrēts cilvēks nespēja dabūt ministra amatu, tā dēļ tas viss izgāzās”.

Dombrovskis noliedzis, ka viņš nolēmis atgriezties politikā, jo pēc “ABLV bankas” kraha viņa dibinātā domnīca “Certus” palikusi bez finansējuma. Lai arī “Certus” bijusi izveidota, lielā mērā pateicoties “ABLV bankas” finansējumam, tai esot arī pārdesmit citi atbalstītāji.

Lai pēc Dombrovska piesliešanās “Saskaņai” “Certus” netiktu saistīta ar šo politisko spēku, esot panākta vienošanās, ka “Certus” vadību pārņems domnīcas akadēmiskais direktors Daunis Auers. “”Certus” turpinās darbu kā absolūti neitrāla domnīca,” piebildis Dombrovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Un atcelt samazinātās PVN likmes un aplikt pensijas ar papildus nodokli jau ar Saskaņas palīdzību?

 3. Stabili mūžīgie rezervisti! Soliņa deldētāji!
  Saeimā būs, bet mazāk!

 4. Vai tad ir arī Vjačeslavs Bombrovskis?
  Tā cilvēks aizrāvies ar kremļa pakalpiņu slavināšanu, ka nav pat kļūdu pamanījis.
  Savukārt Ivaru Zariņu var atbalstīt tikai tie, kas paši ir tādi tukšmuldētāji, bez mazākās izpratnes par notiekošo.
  Dombrovskim vismaz ir zināšanas salīdzinājumā ar pilnīgo nezinīti, bet kremļa propagandas trikus (piemēram, neatbildēt uz jautājumu, bet turpināt savu, vispār neklausīties, ko oponenti saka un tml.) apguvušo Zariņu.

 5. Atbalstāms pasākums. Rējēji – ejiet kakāt. Par SC, Par Vjačeslavu Bombrovski, par Ivaru Zariņu – nakamo valsts Prezidentu. Nost ar prostitutu valdi dombrovski un nacionaliem pļutitajiem.

 6. Nemūžam, runčuk!

 7. Kremļa guļošais aģents beidzot pamodies! Cerēsim ,ka drīz viņš aizies stiprākā miegā!

 8. NERUNĀT LATVIEŠU VALODĀ, centieni noniecināt latviskumu, latviešu kultūru un veidot Rīgu par LATVIJAS VALSTS GALVASPILSĒTU, lūk ”Saskaņas” mērķis! LKS izdarības un klaji naidīga uzvedība radījumā pie
  Dombura studijā DELFI, Lindermana draudi no tribīnes mītiņā…Par KO RUNĀ DOMBROVSKIS??? Nu jau tik tālu aizgājuši, ka DRAUD valsts PAMATNĀCIJAI tās vienīgajā vietā uz pasaules LATVIJĀ, kur VAR runāt LATVIEŠU VALODĀ!!!!!!!!!!! NEKAUNĪBAS IEMIESOJUMI!!! Valodas REFERENDUMS pierādīja ”Saskaņas” attieksmi PRET LATVIEŠIEM un izgaismoja tās VIENĪGO MĒRĶI – TIKT PIE VARAS LATVIJĀ…..MĒRĶIS NAV MAINĪJIES…. Nu TIKAI mums jāsasparojas uz MELU GŪZMU, KAS GĀZĪSIES PA VISĀM VĪLĒS no ”Saskaņas” vēlēšanu propogandas : CIK VISI SLIKTI, CIK VIŅI LABI UN ZINOŠI, CIK VIŅI VISI ”tīri” un NESAZAGUŠIES, CIK VIŅI CIENOŠI LATVISKĀS VĒRTĪBAS, KULTŪRU, KĀ RŪPĒJAS PAR LATVIEŠU BĒRNIEM TOS IEVIETOJOT KRIEVU BĒRNUDĀRZOS, KUR KRIEVU BĒRNI AR VIŅIEM NERUNĀ( manas draudzenes mazmazmeitiņa dabūja vietu krievu bērnudārzā Rīgā un tur ar meitenīti krievi nerunā!), utt. Kas NOTIKS, JA ”SASKAŅA” TIKS PIE VARAS??? VARAM IEDOMĀTIES……

 9. Hmm, es atkal labāk Slaviku redzētu politiskā līķa statusā un saskaņu atmaskotu kā kremļa projektu, aizliedzot šīs partijas darbību. Tas tak nav normāli veicināt partiju, kuras faktiskais mērķis ir apdrudēt valstiskumu, jebšu, veidot marionešu valdību, kur faktiskais noteicējs sēž kremlī

 10. “Dombrovskis norādīja, ka ilgu laiku Latvijā tiekot kultivēts stāsts, ka “Saskaņa” ir “kā piektā kolonna, ka visi Latvijas krievvalodīgie ir kaut kādi vatņiki, Krievijas aģenti utt.”
  Vienīgais, kas šeit ir nepareizi, tas ir vārds “visi”.
  Bet pārējo apstiprina Ždanokas rīkotie pasākumi, izdarības pie Okupantu pieminekļa, karnevāls “nemirstīgo pulks”, kā arī okupantu, masveida rusifikācijas rezultātā iebraukušo un viņu pēcteču izpausmes, kad viņi principā nerunā valsts valodā, kad Ušakovs saimniekošanu RD veic atbilstīgi Krievijā valdošajiem paradumiem un tml.
  Vai tad jākaunas no vārda “krievs”? Ir, piemēram, arī ukraiņi, kuriem ir ļoti mainījusies attieksme pret valodas lietojumu un Latviju pēc Krimas aneksijas un šausmām Austrumukrainā.

 11. Visi krievi tiešām nav vatņiki un aģenti,jo visi nav SC.Tikai tos ,diemžēl ,nedzird.Toties dzird viņu vadoni ,kurš dara visu pret latviešu valodu,bērnudārziem u.t.t. Vai ar to nepietiek,lai pierādītu,kas ir SC?

 12. Tev jaiet slaucit ielas !! Muldesana Tev kluvusi diezgan ienesiga… Tiras ielas – vismaz kads sektors tiks sakartots un labums Latvijai. Lidz sim Tu nekadu eknomisku pienesumu / labumu Latvijai devis neesi, lai gan sedeji ministriju kreslos…

Draugiem Facebook Twitter Google+