×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Dombrovskis: situācija saistībā ar iespējamo balsu pirkšanu Zaķim ir nepatīkama (1)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Situācija, kas izveidojusies saistībā ar iespējamo balsu pirkšanu par labu “Vienotības” pārstāvim Dzintaram Zaķim, ir ļoti nepatīkama, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” teica Latvijas ekspremjers un “Vienotības” valdes loceklis Valdis Dombrovskis.

Viņš skaidroja, ka radusies situācija ir izrunāta “Vienotībā” un kamēr notiek izmeklēšana, Zaķis netiks virzīts nekādiem amatiem. “Protams, situācija ir ļoti nepatīkama,” viņš piebilda.

Dombrovskis arī atgādināja, ka, neskatoties uz aizdomu ēnu, kas pašlaik krīt pār Zaķi, potenciālie koalīcijas partneri ir piekrituši, ka nākamais premjers būs Laimdota Straujuma. Dombrovskis arī akcentēja, ka balsu pirkšana, kas, iespējams, notikusi, nav organizēta no “Vienotības” puses.

Šobrīd DP lietvedībā ir seši kriminālprocesi saistībā ar iespējamu balsu pirkšanas gadījumiem 12.Saeimas vēlēšanu laikā. Vienā no kriminālprocesiem aizturēta viena persona, kurai pašlaik piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts līdzeklis.

DP arī saņēmusi Viļānu novada domes deputāta un “Vienotības” vietējās nodaļas vadītāja Jura Vidiņa iesniegumu par iespējamo balsu pirkšanu Latgalē par labu “Vienotības” pārstāvim Dzintarim Zaķim. Vidiņš pastāstījis, ka piedāvātās naudas summas svārstījušās no pieciem līdz 40 eiro.

Sākto kriminālprocesu ietvaros DP aizturējusi vienu personu, kurai pašlaik piemērots ar drošības atņemšanu nesaistīts līdzeklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Situācija ar Dombrovski,Āboltiņu un Zaķi nav patīkama Vienotībai.

Draugiem Facebook Twitter Google+