×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Dombrovskis: “Vienotībai” jāpārvar iekšējās grūtības un jānāk klajā ar skaidriem veicamajiem uzdevumiem (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis uzrunā klātesošos partijas "Vienotība" kongresā.

Svarīgi, lai “Vienotība” pārvarētu iekšējās grūtības un nāktu klājā ar skaidriem veicamajiem uzdevumiem, uzskata bijušais premjers, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (V).

Viņš 5.decembrī “Vienotības” kongresā uzsvēra, ka partija ir vienīgais skaidri proeiropeiskais politiskais spēks Latvijā, kas spējis uzņemties atbildību arī par nepopulāriem lēmumiem. Izšķirīgos brīžos “Vienotība” spējusi mobilizēties un konsekventi īstenot savus principus politikā, uzskata politiķis.

Latvijai esot svarīgs skaidrs redzējums par valsts attīstību šajā nestabilajā ģeopolitiskajā situācijā. “Tiem, kas mūsu valstij nevēl labu, visvieglāk ir makšķerēt duļķainos ūdeņos, radīt nestabilitāti, šaubas par valsts izvēlētā kursa pareizību, radīt situāciju, kas ir laba augsne populismam un tukšām idejām, novēršot uzmanību no valstij un sabiedrībai būtiskiem jautājumiem,” pauda Dombrovskis.

Viņš uzsvēra, ka “Vienotībai” ir jāturpina paust skaidra un pārdomāta nostāja Latvijai un visai Eiropai svarīgos jautājumos. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par Eiropas un eiro nākotni, bēgļu politiku, Ukrainu, drošības jautājumiem vai cīņu pret terorismu, “Vienotībai” jāturpina būt viedokļa līderiem Latvijā, norādīja Dombrovskis.

“Mums vēl un vēl ir jāatgādina, ka Eiropa nav tāla un abstrakta, kuras problēmas uz mums neattiecas, ka Eiropa – tā ir arī Latvija,” turpināja politiķis.

Dombrovskis arī sacīja, ka vara uzliek atbildību. Vadot valdību, “Vienotība” daudzus gadus ir uzņēmusies atbildību par valsts attīstību, teica Dombrovskis, piebilstot, ka Laimdotas Straujumas (V) vadītā valdība ir jau piektā “Vienotības” vadītā valdība pēc kārtas.

Kā ziņots, partija “Vienotība” šodien pulcējusies uz ikgadējo kongresu, kas veltīts diskusijām par partijas politiskajiem mērķiem Latvijas simtgadei.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Cik var krāpt tatu ar populistiskiem solījumiem? Jūsu laiks ir beidzies.

 2. Nekas nav mūžīgs Atbildēt

  Vienotībai laiks sekot Latvijas ceļa un Tautas partijas piemēram!

 3. pat neceri, Valdiņ! Atbildēt

  “Vienīgajam skaidri proeiropeiskajam politiskajam spēkam Latvijā, kas spējis uzņemties atbildību arī par nepopulāriem lēmumiem”, visticamāk, dzīvību vairs neizdosies iepūst pat ar kompresoru. Bet tas nekas – viss plūst; viss mainās, tādēļ vietā nāks citi $ūdabrāļi, bet šitie aizmirsīsies …

 4. Kaa var taa muldeet!

 5. “Vienotības” kongress:
  “Līdz Latvijas Republikas simtgadei nozagt visu,kas vēl nav nozagts”.

 6. Vo!!! KĀ lai to izdara??? Nav “Vienotībai” skaidri veicami uzdevumi!? NAV!!! Un NEBŪS!!! “Vienotībā” NAV politiķu, kam pie sirds būtu Latvija un tās augšupeja!!! NEVIENS “Vienotībā” Latviju nepārredz kā vienu veselumu: proti – naudu dala pēc simpātijām, nevis visiem novadiem kaut cik vienlīdzīgi. Izdala lielās pilsētas un mazās izsvītro. Laukus vispār “Vienotība” neuzskata par Latvijai piederošu teritoriju un kā valdošā partija tos atstājusi ZZS pārziņā, lai mierīgi iznīcina vēl atlikušo, kas tur ir…. Asaras acīs iebraucot IGAUNIJĀ, kur arī mazie lauku ceļi sakārtoti līdz pat Latvijas robežai. Tas pats LIETUVĀ!?? Mani radi Igaunijā apmierināti ar darba algu un dzīvi, bet mēs turpinām VILKT SAVAS DZĪVĪBAS un GAISMU TUNEĻA GALĀ NEREDZAM…Nepārtraukti partiju strīdi piepilda katru dienu kā 1.punkts valdības vai Saeimas dienas kārtībā… CIK ILGI VĒL TĀ DZĪVOSIM????

  • Vienotība atkal kuļ tās paša tukšās frāzes ,bet ir arī jaunumi – . . .’Vienotība līdz 2018 .gadam uzlabos veselības aprūpes kvalitāti,nozares finansēšanai novirzot 3 % no Sociālās apdrošināšanas iemaksām !Man patīk Nobeigums -. . .lai ar savu darbu,pieredzi,izglītību katrs Latvijā justos vajadzīgs,piederīgs un drošs par savu nākotni “pausts rezolūcijā ” Vai tiešām “Vienotība “domā ,ka līdz Valsts simtgadei pilnīgi visi pensionāri būs apmiruši ? Tad lūdzu likvidējiet Labklājības Ministriju ,jo vienreiz gadā pieliekot pensijām 2,3 vai 4 eiro taču nevajag algot tik daudz darbiniekus . Pēc 2018 .gada vēl 3 % noņems -indeksācija droši vien pensionāriem nespīdēs . Ko darīt? Varbūt laiks Latvijā ieviest eitanizāciju ? . . .

 7. Kārtējie 800 miljoni acīmredzot “kaķim zem astes”. (spriežot pēc Ozoliņa intervijas ar Zaķi).

 8. Nu kā lai atklāti nāk klajā ar prettautiskiem un pret Latvijas valstiskumu vērstiem veicamajiem uzdevumiem?!

Draugiem Facebook Twitter Google+