×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Dombrovskis, Viņķele un Pabriks atjauno Saeimas deputātu mandātus (4)

Foto: Reinis Inkens, Saeimas kancelejaFoto: Reinis Inkens, Saeimas kanceleja

Saeimas deputātu mandātus šodien atjaunoja demisionējušais premjers Valdis Dombrovskis (V), bijusī labklājības ministre Ilze Viņķele (V), kā arī bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V).

Līdz ar to deputāta pienākumus beigs pildīt “Vienotības” frakcijas deputātes Rasma Kārkliņa un Liene Liepiņa. Savukārt līdzšinējā “Vienotības” Saeimas frakcijas deputāte Ina Druviete noliks deputātes mandātu uz izglītības un zinātnes ministres pienākumu pildīšanas laiku.

Tāpat šodien apstiprinātas deputātu pilnvaras Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvjiem – Inesei Aizstrautai un Jurim Vectirānam, jo trīs no līdzšinējiem ZZS frakcijas deputātiem kļuva par ministriem jaunajā valdībā. Kādā no nākamajām Saeimas sēdēm deputāta pilnvaras plānots apstiprināt narkologam Jānim Strazdiņam (ZZS).

Saeimai kādā no nākamajām sēdēm būs jālemj arī par pilnvaru apstiprināšanu dramaturģei Leldei Stumbrei, kura strādās parlamentā pašreizējā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Eināra Cilinska vietā.

Kā ziņots, Saeima trešdien apstiprināja jauno Laimdotas Straujumas (V) veidoto valdību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vilks ar Zaķi taču palika! Un reformas-palielinātais PVN un samazinātais ģimenes valsts pabalsts-arī!

  2. Vēlēšanās anulēsim! Bet cepuri gan ziemā Dombrovskim neatņemsim! Tik ļauni neesam!

  3. Nu tencinu LA.par CENZŪRU !
    Atkārtoju- žēl Dombrovska valdību un ministrus – reformatorus,atšķirībā no Straujumas politbiroja.

  4. Var jau gānīt jebkuru, bet Valdi Dombrovski … cepuri nost! Neko nevaru teikt izturību un visādu bijušās TP bijušo biedru itkā nepareizas darbu interpretācijas vai neieklausišanās ir pilnīgi liekas. Priekšniekam ir jāvada un jātur roka uz pulsa galvenajiem asinsvadiem… Sīkumus dara komanda aiz Priekšinieka! Valdim bija laba komanda!

Draugiem Facebook Twitter Google+