×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

“Dombura studija” – dārgākais LNT projekts. Atbildam lasītājam (39)

Foto - LETAFoto - LETA

Kāpēc LNT kanālā vairs nav raidījuma “Dombura studija”? Tas ir mūsu, vairāku domubiedru, ļoti iecienīts raidījums. Novika Tukuma novadā

Ar šo jautājumu vērsos LNT. Atbildi sniedza Baiba Zūzena, MTG TV un radio vadītāja Latvijā. Viņa skaidro, ka, sākot ar 2015. gada janvāri, kanāls LNT neturpina sadarbību ar “Dombura studijas” veidotājiem. “Šis raidījums ir pēdējo gadu dārgākais projekts LNT. Skatītājs ar savu pulti ir tas, kurš izvēlas sev tīkamāko programmu. Diemžēl LNT skatītāji pirmdienu vakaros labprātāk pavada laiku ar programmām, ko piedāvā citi televīzijas kanāli.

Tā kā izmaksas, kas rodas, pārraidot “Dombura studiju”, ir augstas un liela daļa skatītāju to neskatās, pieņemts lēmums šajā gadā vairs neturpināt sadarbību ar raidījuma veidotājiem. Mēs kā televīzija, kuras ienākumi veidojas no reklāmdevēju naudas, kurus savukārt interesē plašs skatītāju loks, nevaram atļauties pārraidīt projektu, kam jau ilgstoši ir samazinājies skatītāju skaits,” sacīja B. Zūzena.

Pievienot komentāru

Komentāri (39)

 1. Protams normāls raidījums ir jāslēdz.Labāk skatīsimies sen apnikušo Puaro,Šerlaku Holmsu un Flečeri.
  Tikai kurš neprātīgai tajās vecajās filmās ievietos reklāmu mani paziņas vismaz viņas neskatās.

 2. vajag runāt atklāti un atzīt ka raidījums galīgi nebija izdevies un bija neinteresants

 3. DOMBURAM IR JĀATGRIEŽAS PIRMAJĀ KANĀLA TUR VIŅŠ BIJA KĀ ZIVS ŪDENĪ.LNT KAUT KĀ PIETRŪKA,NEBIJA INTERESANTS RAIDIJUMS.DROŠI VIEN KAM DĀRGI IZMAKSĀ.TĀDU ŽURNĀLISTU KĀ DOMBURS IR MAZ,TOS PAŠUS CENŠAS IZSTUMT NO TELEVĪZIJAS JO JĀDOD VIETA REKLĀMAM KURAS NES NAUDU BET DOMBURS NEPATIKŠANAS, DEPUTĀTIEM JĀDBILD UZ NEPATĪKAMIEM JAUTĀJUMIEM TAUTAS PRIEKŠA.LNT IR LATVIEŠU KANĀLS KURŠ UZSPIEŽ LATVIEŠIEM SKATĪTIES KRIEVU FILMAS .

 4. Domburam BŪT tv !tAUTA GAIDA! Atbildēt

  Žēl. Talantīgs TV žurnālists. Otra tāda nav.

 5. Domburs ir vienīgais zinošais žurnālists un nebaidās saukt lietas īstajos vārdos!
  TAUTA VARBŪT IR VĒRTS SAZIEDOT,LAI KĀDS MUMS VAR SAPROTAMI PATEIKT,KAS IR KAS!

 6. ombura studīja būtu darbojusies vēl šodien, ja Domburs nesāktu atklāti runāt par Vienotības kliķes izdarībām valstī.

 7. cūkas, atdodiet Domburu!

 8. Interesanti šie vienveidīgie atbalsta komentāri ar dažādiem nikiem. Raidījums bija tukšs un nebaudāms. Laikam jau jo mazāka izglītība,jo lielākas ambīcijas un alkatība.

 9. Jā, kopš slēdza Dombura raidījumu, cenšos ignorēt Latvijas kanālus, principiāli

 10. Ja jau reklāmdevēji uzskatīja, ka Dombura raidījumu neskatās, tad nesaprotu, kāpēc tieši šī raidījuma laikā bija tik garas reklāmas pauzes? Kāpēc tad reklāmdevēji pirka tik dārgo reklāmas laiku, ja jau skatītāju neesot? Zūzēna varētu izskaidrot šo pretrunu. Un vēl – tieši šo garo reklāmas paužu laiks ievilka raidījumu vēlā vakarā, kad cilvēki pēc darba noguruši un arī nākamā ir darbadiena – jāiet gulēt savlaicīgi /ne jau visi darbā pucē dibenus un pļumpē kafiju, daudziem arī jāstrādā, un tas prasa piepūli/. Un vēl – kāda būs kompensācija par pārtraukto līgumu? Kaut kā nezolīdi sanāk – atbildīgi komersanti parasti līgumus nelauž.

 11. Stulbākais ko Dimants savā darbā panācis.
  Vispatiesīgākais un profesionāli pasniegtais raidījums’
  Skatītāju loks šai raidījumam bija un domāju būs milzīgs.
  Bet tā var notikt tikai Latvijā.

 12. Jā Domburs bija radošajos un kultūras augstumos – bija iemācījies pat kājas (nu kā īsts emerikānis 50 gados) uzlikt uz galda un uzsmaidīt plebejiem (teleskatītājiem) ar musolīni smaidu. Ļoti pareizi, ka slēdza raidījumu

 13. Skaidrojums ir tikai atruna…nav nekādi ticami pierādijumi tam,ka būtu mazs skatitāju skaits. Raidijums ”Dombura studija ” bija viens no saturīgākajiem un iecienītākajiem raidījumiem tautā….raidījums tika slēgts praktiski tūlīt pēc L.Straujumas ”izgāšanās” visas LV priekšā…..

 14. Dombura studīja būtu darbojusies vēl šodien, ja Domburs nesāktu atklāti runāt par Vienotības kliķes izdarībām valstī.

 15. Pilnībā piekrītu šiem komentāriem. Prieks dzirdēt domubiedrus.
  elkukalnsW 16. janvāris, 2015 22:53 Atbildēt
  Mani ļoti interesē, vai NEPLP apzinās, ka Latvijas skatītāji ir atstāti bez televīzijas.

  Andris 17. janvāris, 2015 14:15 Atbildēt
  Tik vien izkropļotu un samazgām pilnu (lētu) raidījumu klāstu var piedāvāt šauri un sekli domājošiem skatītājiem, kuri ar patiesu apbrīnu seko tiem, piedodiet, mēsliem. Ļoti ceru, ka patiesi valstiski domājoši pilsoņi izvēlas izglītoties, nevis degradēties.
  ____________________________________________
  ai,ai 17. janvāris, 2015 15:24 – gaumi arī audzina un degradē. esmu kļuvusi tik radikāla ar visām zūzenām, ka sāku uzskatīt, ka komerctv varētu aizliegt VISPAR. Tie kā redzams ir peļņas projektu – privāti biznesi, kas degradē sabiedrību. un pēctam mums ar nodokļiem būs jāmaksā, lai sabiedrību normalizētu. To, ko komerckanāli tagad nomaitā un degradē. Tīri savas ātras lētas peļņas dzīti. Vienīgais pluss ir ka viņi par to audu var pārraidīt savas ziņas, bet vai ziņas to degradēšanu atsver?

 16. …MUĻĶĪBAS,Tas ir uzpirktās Zūzenas viedoklis! Domburs ir vienīgais zinošais žurnālists un nebaidās saukt lietas īstajos vārdos!
  TAUTA VARBŪT IR VĒRTS SAZIEDOT,LAI KĀDS MUMS VAR SAPROTAMI PATEIKT,KAS IR KAS!

 17. Jānim pilnībā piekrītu:
  JĀNIS 16. janvāris, 2015 16:53 Atbildēt
  DOMBURAM IR JĀATGRIEŽAS PIRMAJĀ KANĀLA TUR VIŅŠ BIJA KĀ ZIVS ŪDENĪ.LNT KAUT KĀ PIETRŪKA,NEBIJA INTERESANTS RAIDIJUMS.DROŠI VIEN KAM DĀRGI IZMAKSĀ.

  lai gan LNT tā arī nenoskatijos nevienu raidijumu. jo vienk. viņu nepērku to kanāleni. LNT droši vien skaita katru izdoto santīmu un par to prasa žurnālistam karāties pie lustras un mest kūleņus, lai izklaidētu tautu.

 18. skaidrs, ka TV kanālos, kas vispār ir dzelteni un popsīgi, pāris gudrajiem raidījumiem nav vietas. Es esmu piemērs. Nemaksāju par TV3 un LNT, jo tie ir popsas kanāli. Vienīgie raidījumi, kas mani tur interesē ir Domburs un Nekā personīga. dēļ šiem 2 nemaksāšu šīm lētās gaumes pavieglām televīzijām.

  Šiem raidījumiem ir neizdevīgi pārraidīties kreisajās izklaides televīzijās, kas ‘sit’ uz reitingiem un lētām masu izklaidēm. Zaudē lielu daļu savu klasisko skatītāju.

 19. Saprotu , ka daudziem studijas viesiem nepatika uzdotie jautājumi .Līdz ar to iemeslu Dumbura padzīšanai nebija grūti atrast.Manā draugu un paziņu lokā lokā ,visi ar nepacietību gaidīja šo saturīgo raidījumu.

 20. Nu skumji ja vairums tautas izveelas ko seklu un pliekanu,nevis saturiigus raidiijumus…

 21. RE..ko nozīmē taisnība…tiešām ar lielu nepacietību gaidījām RAIDĪJUMU Dombura Studija…Kā var zināt,ka cilvēki neskatījās…tad labāk rādīt tizlās filmas,un neko nezināt,kas notiek SAEMĀ,kāpēc tik maz informācijas ziņu laikā…vienu un to pašu atkārto…skaitās jaunākās ziņas par ARTUSU un ZOLITŪDU…Vienu unto pašu atkārto…tik vien palicis ko paklausīties svētdien vakaros TOP 10.drīzi ari tam raidījumam pitrūks naudas,jo atklāti runā…Tad lai rāda kas notiek SAEMĀ.TAUTAI GALU GALĀ JĀZIN….ko apspriež…nevis slēpj viss notiek slepeni….

 22. Man šķiet, ka Domburs pēc atgriešanās vairs neļāva runāt nevienam – visiem uzspieda tikai savu vienīgo viedokli un taisnību.Tā soģa sindroms drusku par daudz viņam!

 23. Pats prātīgākais ir TV neskatīties vispār. Tā vietā darīt kaut ko noderīgu gan pašam, gan saviem tuvākajiem. Tik vien izkropļotu un samazgām pilnu (lētu) raidījumu klāstu var piedāvāt šauri un sekli domājošiem skatītājiem, kuri ar patiesu apbrīnu seko tiem, piedodiet, mēsliem. Ļoti ceru, ka patiesi valstiski domājoši pilsoņi izvēlas izglītoties, nevis degradēties.

 24. Kādreiz jau Gravas kungs viņa vadīto raidījumu pārtrauca, jo viņam ir augsts pašnovērtējums (neaizstājama cilvēka nav) un neadekvātas samaksas prasības

 25. Ziņas Jums pārvērstas par humora raidījumu ar Grigali priekšgalā, bet Degpunts dod tik vecus notikumus. par kuriem sen jau internetā viss aprakstīts. Tā, ka ko skatīt NAV

 26. Jūs melojat, ka ausis kustas un sarkst. Tas ir VIENĪGAIS raidījums, kuru labprāt noskatās vai noklausās katrs sevi cienošs cilvēks, kuram kaut mazliet interesē. kas notiek Latvijā. Vismaz manu draugu un paziņu lokā, tas bija skatīts un par to diskutējām. Tagad Jums tikai seriāli pensionāriem…..

 27. Neviens nav neaizstājams, ja dzīve to prasīs.
  Domburs jau kļuvis ļengans. Nav vairs pulvera un jēgas no atgremojošiem tematiem bez seguma. Tā diemžēl ir.

 28. Mani ļoti interesē, vai NEPLP apzinās, ka Latvijas skatītāji ir atstāti bez televīzijas. Var noskatīties ziņu raidījumus un slēgt ārā… Komerckanāli (LNT, TV3, TV5) lai skaita naudu un baro savu skatītāju ar to,ko uzskata par labu esam, bet tad valsts TV vajadzētu ieklausīties skatītājos. Es nevaru runāt visu vārdā, bet man televīzija ir atņemta, kaut arī mani samaksātie nodokļi tiek tērēti. Visu, ko ar interesi skatījos slēdz, pārtrauc, pataisa par lētu šovu. Nevajag būt “sargsuņiem”, vajag cienīt skatītāju un ar atbildību tērēt mūsu naudu. Domburs var nepatikt kā cilvēks, bet viņš prot strādāt un rosina domāt. Atrodiet līdzvērtīgu un neviens nejutīsies apzagts. Jūs drīz paši taisīsiet jokus un paši smiesieties, tikai skatītāju vairs nebūs.Un tad var pienākt brīdis, kad neļausim tērēt naudu TV, kuru neviens neskatās!

 29. KĀ JŪS ZŪZĒNAS KUNDZE ZINĀT, KURŠ SKATĀS UN KURŠ NESKATĀS , KĀDS SKAITS SKATĀS VAI NESKATĀS LNT DOMBURA RAIDĪJUMU? KAM JŪS JAUTĀJĀT??? VARBŪT KĀ PARASTI RĪGAS IELĀS SATIKTAJIEM NENOBRIEDUŠAJIEM JAUNIEŠIEM, KURIEM VISPĀR VIENALDZĪGI TĀDA SATURA RAIDĪJUMI!?? RĪGA NAV LATVIJA!!! Skatītāji gaidīt gadīja šo raidījumu!!! NEVAJAG MELOT!!! KAUNIETIES!!! Riebīgās reklāmas jau tā aizņēm gan filmu, gan visu raidījumu LIELĀKO RAIDLAIKU!!! KO VĒL JUMS VAJAG!??Galvenais iemesls ir raidījuma KOPSAVILKUMS, kur varēja redzēt TRAĢISKĀS PAUUZĒŠANAS MOMENTUS PREMJERES UN PREZIDENTA izpildjumā! LŪK IEMESLS!

  • Pilnīgi piekrītu-kad TV3 ar LNT konkurēja,tad vēl bija ko skatīties,tagad vairs nav ko-arvien vairāk lētu seriālu un padumju ārzemju pārraižu. Pelna naudu un sabojā skatītāju gaumi, un tad vēl Zūzena atļaujas kaut ko pīkstēt par viņu kanālu vajadzību Latvijai-nožēlojami biznesa projekti,bet sākumā tiešām tajos kanālos bija ko redzēt

 30. Kāpēc tad Domburam pietrūka drosmes pakritizēt pašu LNT par krievu filmu uzspiešanu, kā te raksta JĀNIS? Nu nav viņš nekāds izcilais žurnālists, brīžiem tīri juceklīgs. Visiem jau patīk, ka kritizē deputātus un valdības vīrus, bet to jau dara arī pārējie žurnālisti, tikai viņiem nav tik grezni iekārtotu kabinetu, jeb studijas, kā pats to sauca. Nu nekas jau nav mūžīgs, bet pilsonēm tiešām liels zaudējums!

  • zigim
   Kad trūkst argumentu, tad jāmēģina ”iekost” oponentam. ”Pilsones” pārdzīvos savus zaudējumus, bet Jūs varētu kritiskāk pavērtēt savu sakāmo!

 31. DOMBURAM IR JĀATGRIEŽAS PIRMAJĀ KANĀLA TUR VIŅŠ BIJA KĀ ZIVS ŪDENĪ.LNT KAUT KĀ PIETRŪKA,NEBIJA INTERESANTS RAIDIJUMS.DROŠI VIEN KAM DĀRGI IZMAKSĀ.TĀDU ŽURNĀLISTU KĀ DOMBURS IR MAZ,TOS PAŠUS CENŠAS IZSTUMT NO TELEVĪZIJAS JO JĀDOD VIETA REKLĀMAM KURAS NES NAUDU BET DOMBURS NEPATIKŠANAS, DEPUTĀTIEM JĀDBILD UZ NEPATĪKAMIEM JAUTĀJUMIEM TAUTAS PRIEKŠA.LNT IR LATVIEŠU KANĀLS KURŠ UZSPIEŽ LATVIEŠIEM SKATĪTIES KRIEVU FILMAS .

 32. Žēl. Talantīgs TV žurnālists. Otra tāda nav.

 33. Taču tas bija viskvalitatīvākais raidījums. Latvijas TV nav vairs neviena raidījuma, kur žurnālistiem pietiktu pilsoniskās drosmes lietas nosaukt īstajos vārdos. Domburs spēja paust savu redzējumu, kurš dažreiz nesaskanēja ar oficiālo viedokli Tas bija galvenais iemesls projekta likvidēšanai..

 34. Domburs domāja, ka kaut ko pavāvuļos, kaut ko pakritizēs, kājas uz galda likdams un par to saņems kārtīgu naudas žūksni. Viņš sevi bija “izšāvis”, klausījos viņu, bet tas vairs nebija tas Domburs, kas kādreiz. Bieži sapinās pats savos jautājumos un šie raidījumi kļuva garlaicīgi. Tā nu tas ir.

 35. Mūsu valstī profesionāli žurnālisti nav vajadzīgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+