×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
7. aprīlis, 2012
Drukāt

“Dominā” aktīvi norit olu maiņa

olas3

Šodien tirdzniecības centrā “Domina Shopping” (“Domina”) aktīvi norit olu maiņa, veidojot Latvijā lielāko Lieldienu olu kolekciju, novēroja biznesa portāls “Nozare.lv”. Pārsvarā nokrāsotās un izdekorētās olas pret “Kinder Surprise” šokolādes olām nāk mainīt bērni.

Akcijas rīkotāju pārstāve “Nozare.lv” interesentu plūsmu vērtēja kā mērenu, piebilstot, ka atklāšanas brīdī – uz plkst.12 – veidojusies mainītgribētāju rinda.

Šodien līdz plkst.16 plānots samainīt pusi no kopējās kolekcijas jeb 2500 olas. Pēc plkst.13 bija samainītas aptuveni 300 olas. Iegūtās olas tiks nogādātas dzīvnieku patversmēs Līčos un Juglā, kā arī Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Pie četrus metrus augstās Lieldienu olas izveidota arī meistardarbnīca bērniem, kā arī notiek olu ripināšana, savukārt pieaugušie var iepirkties Lieldienu tirdziņā.

Savukārt vairākas Rīgas Kristīgās vidusskolas 6.klases skolnieces pēc pašu iniciatīvas “Dominas” apmeklētājiem kā sveicienu svētkos veltīja pašu sacerētu dziesmu, noskaitīja dzejolīti, kā arī izstāstīja ticējumu par Lieldienām.

Akciju rīko “Domina” sadarbībā ar “Kinder Surprise”, kas nodrošināja šokolādes olas. Olas varēs mainīt arī svētdien, 8.aprīlī, no plkst.12 līdz 16.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+