Ekonomika
Darbs un nauda

“Domina Shopping” īpašnieki investēs “zaļajā” nekustamajā īpašumā1

Publicitātes attēls: “Domina Shopping”

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) paziņojusi par 30 miljonu eiro investīcijām Latvijā bāzētā nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldības kompānijas “EfTEN Capital” fondā “Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4”.

Tas ir pirmais reģiona nekustamo īpašumu fonds, kas savā biznesa koncepcijā integrējis klimata uzlabošanas mērķus un atbalsta investīcijas ilgtspējīgos projektos visās trijās Baltijas valstīs.

Investīciju līguma parakstīšana notika Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, un to parakstīja “EfTEN Capital” valdes priekšsēdētājs, igauņu uzņēmējs Viljars Arakass un ERAB Īpašumu un tūrisma departamenta direktors Vlaho Kojakovičs.

“Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4” dibināts 2018. gada oktobrī, un pamatā tas investē jaunu biroju, mazumtirdzniecības un loģistikas ēku celtniecībā.

Pateicoties investīcijām, fonds centīsies gūt labumu no visaptverošas ilgtspējas uzlabošanas programmas īstenošanas savos investīciju projektos.

Tas paredz infrastruktūras modernizāciju ar uzlabotām resursu efektīvām tehnoloģijām, kā arī izmaiņas domāšanā, ieviešot uz resursu efektīvu izmantošanu orientētu iekārtu pārvaldību, iesaistot ēku lietotājus ar t. s. “zaļo” nomu, kā arī ziņojot par ilgtspējību saskaņā ar starptautiski atzītiem standartiem.

Saistītie raksti

Kā liecina publisiki pieejamā informācija, tirdzniecības centra “Domina Shopping” īpašnieks un pārvaldnieks ir SIA “EfTEN Domina”, kas ir daļa no “EfTEN Capital” grupas — lielākā komercīpašumu pārvaldnieka Baltijā.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
“Rail Baltica” mudina sākt strādāt pie dzelzceļa un avio satiksmes integrācijas
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Palielinājies “Madara Cosmetics” koncerna apgrozījums
8 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Video: Reirs nav sadzirdējis sociālo partneru pārmetumus par valsts budžetu
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Opozīcija pamet sēžu zāli
18 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Ilze Aizsilniece: Kurp dodamies? Par ētiku, algām un mediķiem 2
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Gaidāms silts un lielākoties sauss laiks: sinoptiķi prognozē laiku 7 dienām
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
MH17 notriekšanas izmeklētāji publicē telefonsarunas: ko tās atklāj?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Mediķi izglābj bērnu, kas piedzimstot svēra 350 gramus
53 minūtes