×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

Donbasā karojuši tūkstošiem Krievijas karavīru (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ņemot vērā straujo Krievijas militāro apbalvojumu piešķiršanas skaita pieaugumu, secināms, ka kaujās Donbasā pret Ukrainas valdības karaspēku piedalījušies vairāki desmiti tūkstošu Krievijas karavīru, noskaidrojis starptautiskais pētnieciskās žurnālistikas centrs “Bellingcat”.

Balstoties informācijā, kas pieejama atklātos avotos, ziņojuma autori veikuši analīzi par Krievijā notikušo apbalvošanu ar četrām medaļām – Suvorova, Žukova, “Par drosmi” un “Par kaujas nopelniem”. “Lielais medaļu “Par kaujas nopelniem” skaits norāda uz to, ka šajā laika posmā Krievijas armija piedalījusies aktīvās kaujas darbībās,” norāda ziņojuma autori. Apskatāmajā laika posmā ir pasniegti vairāk nekā 10 000 visu četru tipu medaļu. Ja ņem vērā, ka ne visi Krievijas karavīri, kas piedalījās Ukrainas konfliktā, tika apbalvoti, var secināt, ka konfliktā Ukrainas austrumos piedalījušies desmitiem tūkstošu Krievijas karavīru,”raksta “Bellingcat”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. It kā kādam tas ir pārsteigums. Un ar to visu viņi ar lieliem zaudējumiem ieņēmuši Debaļcevo, tā ka līdz šim laikam vairs negribās.

  2. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    nu nav karojuši – tie ir apmaldījušies sēņotāji un viņu glābēji… Interesanti , tur Dombasā ir sēņu meži?

Draugiem Facebook Twitter Google+