×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
6. janvāris, 2015
Drukāt

Donbasā “kazaki” ar artilēriju apšaudījuši Krievijas spēkus (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Donbasā tā dēvēto “kazaku” grupējums apšaudījis Krievijas Iekšlietu ministrijas Iekšējo spēku vienību, kura cietusi zaudējumus, savā “Facebook” profilā raksta Ukrainas organizācijas “Informatīvā pretošanās” vadītājs Dmitro Timčuks.

“”Informatīvās pretestības” grupas agrāk fiksētā viena tā dēvēto “kazaku” formējuma artilērijas apakšvienība (sešas haubices D-30), kas tika pārvietota uz Luhansku, atklāja uguni uz Krievijas Federācijas Iekšlietu ministrijas Iekšējo spēku specvienības atrašanās vietu.

Apšaude krievu karavīru vidū izraisīja paniku. Ir bojāgājušie un ievainotie,” paziņoja Timčuks.

Pēc “Informatīvās pretestības” datiem, “kazaku” grupējumiem, kas darbojas joslā Alčevska-Stahanova, noteikta “pastāvīga kaujas gatavība” sakarā ar “Luhanskas tautas republikas” plāniem pārņemt šo rajonu savā kontrolē.

Kijevas nekontrolētajās Luhanskas apgabala daļās daudzviet starp “kazakiem” un vietējiem kaujiniekiem notiek bruņota cīņa par varu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai veicas ukraiņu kazakiem cīņā pret krievnacistu iebrucējiem.

  2. … Ko katris sej to ari ievac … Dots devejam atdodas … Vesture atgriezas pie tas macibas nezinatajiem un izmantotajiem … Tie kuri sava niknuma un laundabibas del iznicina savejos, tie piedzivo sveso uzkundzesanos, piemeram … ( Zirinovskis strada vesturisko Khazaru intereses, ne tikai Baltija … bet ari pasa Kremla Krievija un tas vesturiski okupetas teritorijas ka Krima … )

Draugiem Facebook Twitter Google+