×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. oktobris, 2014
Drukāt

Doņeckas teroristi brīdina Poliju (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Teroristu grupējuma “Doņeckas tautas republika” komandieris brīdinājis Varšavu, ka tai ir jāpārtrauc “sūtīt uz Ukrainu ieročus”. Pretējā gadījumā mēs “ieradīsimies pēc jums”, viņš draudējis, ziņo Polijas radio.

“Es gribētu vērsties ne tikai pie Ukrainas valdības, bet arī Polijas. Pārtrauciet sūtīt uz šejieni ieročus. Un tankus. Mēs to visu iznīcināsim. Un tad mēs nāksim pēc jums. Katrs, kurš iebrūk mūsu zemē, tiks iznīcināts,” cilvēks, kurš uzdevās par Givi, brīdināja videomateriālā medija “NovorossiaTV.com” tīmekļa vietnē. “Personīgi es gribētu viņiem organizēt tādus pašus priekus, kādus viņi nosūtījuši DTR.” Teroristu komandieris arī pieprasīja Kijevas “pseidoukraiņu valdībai” atvilkt karaspēku. Kāds cits kaujinieks līdzīgus draudus Varšavai izteica septembrī publiskotā videomateriālā. Polijas Ārlietu ministrija vairākkārt noliegusi, ka Polija būtu iesaistīta kaujās Ukrainas austrumos.

Kopš Kijevas un promaskavisko kaujinieku starpā 5. septembrī tika noslēgts pamiers, Ukrainas austrumos nogalināts 331 cilvēks, paziņojusi ANO. Krievijas diversanti, algotņi un vietējie teroristi aprīļa vidū Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasie­stādes izvērsa pretterorisma operāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Hujivi wach your head….

  2. āksti,pus gada laikā nieka lidostu nevar ieņemt bet ar muti braukt pirmie,lai brauc atpakaļ atvedīs ar tupelēm pa priekšu.

  3. Atraduši KO brīdināt!!! POĻI NAV AR PLIKU ROKU ŅEMAMI un NEGAIDĪS “DRAUGUS” SAVĀ ZEMĒ AR MEDUS MAIZI…Bez tam paši lai neņem ieročus no Krievijas un neslepkavo ukraiņus.

  4. to ka poļi karo ukru pusē tas ir sen zināms fakts,tā ka sen laikam nav dabūjuši no ukru fašistiem, maz benderovieši viņus apkāva,bet ko tu glupam padarīsi…

    • Man Jums jautājums. Sakiet lūdzu, vai Jūs pats būtu “ukru fašists” vai “krievfašists”, kurā pusē ??

  5. Ko ta tā sarosījušies – “nesūtiet tankus, nesūtiet ieročus???” Aptrūkušies stroķi no krievijas?

Draugiem Facebook Twitter Google+