×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Doņeckas teroristu līderis: mūsu rindās karo daudz Krievijas karavīru (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas austrumos karojošo teroristu viens no līderiem Aleksandrs Zaharčenko, kurš sevi pasludinājis par “Doņeckas tautas republikas” premjerministru, intervijā Krievijas televīzijas kanālam “Rossija 24” paziņojis, ka viņu rindās karo arī Krievijas armijas karavīri, kuri atrodoties atvaļinājumā.

“Šodien tiek uzdoti daudzi jautājumi: kā tas var būt, ka “Doņeckas tautas republika” no neorganizētām puspartizānu vienībām pārvērtusies kaujasspējīgā organizācijā, kas ne tikai spēj izrādīt pretestību Ukrainas armijai, bet to pat uzvarēt kaujas laukā. Mēs nekad neesam slēpuši, ka mūsu rindās ir daudz krievu, bez kuru palīdzības mums klātos ļoti grūti,” paziņoja Zaharčenko. Viņš rēķina, ka kopā ar separātistu spēkiem karojuši aptuveni četri tūkstoši Krievijas armijas karavīri, no kuriem daudzi jau esot devušies mājās.

“No Krievijas šeit ieradušies daudzi bijušie karavīri. Viņi cīnās kopā ar mums, saprotot, ka tas ir viņu parāds. Vēl vairāk – jāatzīst, ka mūsu rindās karo arī pašreizējie karavīri, kuri kopā ar mums izvēlējušies pavadīt savu atvaļinājumu. Diemžēl daži krievu brīvprātīgie ir arī krituši,” sacīja Zaharčenko.

Ukrainas amatpersonas paziņojušas, ka Krievija sākusi pilna apmēru iebrukumu Ukrainā. Jau trešdienas vakarā Doņeckas apgabala Novoazovskas pilsētu ieņēma Krievijas karaspēks. Šī pilsēta atrodas tikai 44 kilometrus no stratēģiski svarīgās Mariupoles pilsētas. Tiek ziņots, ka šobrīd sīvas kaujas notiek arī Ilovajskas apkaimē, Doņecksas apgabalā, kā arī Luhanskas rajonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. DEVUŠIES MĀJĀS – ZĀRKOS!

  2. Viņš teica, ka viņu rindās karo daudz brīvprātīgo no Krievijas. Re kā pastalniekus atkal muļķo. Ieejiet taču youtube un visu apskatiet, attiecībā uz Ukrainu.

  3. Var tikai apbrīnot tos melus, kādus lieto Krievija un separātisti Ukrainā! “Krievu desantnieki esot apmaldījušies Ukrainā”, bet ” Krievijas karavīri karojot Ukrainā sava atvaļinājuma laikā”. Cinisma un melu propagandā viņi tālu pārspēj Gebelsu, bet sabiedrībā atrodas vientieši ,kas tam visam arī notic. Arī tam, ka Putins par to visu nekā nezina. Pasaules valstu sabiedrību “krievu pasaules” vadoņi vazā aiz deguna
    un atklāti ņirgājas.

  4. ka par to absolūti neko nezin pats Krievijas prezidents.Viņš jau nu kaut ko tādu nebūtu pielāvis.Vai varbūt viņam tajā valstī nav nekādas teikšanas.

Draugiem Facebook Twitter Google+