×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Dons un Jarāns piedalīsies improvizācijas teātra “Spiediens” jubilejas šovos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. un 11.decembrī ar diviem krāšņiem šoviem piecu gadu jubileju svin viena no lielākajām improvizācijas teātra trupām Latvijā – radošā apvienība “Spiediens”. Decembrī kopā ar pamatsastāva aktieriem uz skatuves improvizēt kāps divi īpašie viesi – kino un teātra aktieris, viens no humora šova “Imanta Babīte” dalībniekiem, Jānis Jarāns, un harizmātiskais mūziķis – dziedātājs, dziesmu un mūzikas autors – Dons, informē šova rīkotāji.

“Improvizācijas skatuve, protams, man ir izaicinājums, bet esmu priecīgs uz tās kāpt kopā ar profesionāļiem savā jomā, turklāt vēl tik nozīmīgā jubilejā. Lai mums visiem izdodas lieliska izrāde!” novēl Dons.

Šo piecu gadu garumā radošā apvienība “Spiediens” ir pierādījusi – ar improvizāciju var nodarboties gandrīz ikviens, jo kopā ar pamatsastāva aktieriem piedalījušās sabiedrībā zināmas personas, kuras tieši nav saistītas ar improvizācijas teātri.

“Šī žanra skatītāji ir kļuvuši prasīgi, gaidot inovatīvas improvizācijas tehnikas. Mēs par to tikai priecājamies, tādējādi improvizācijas teātris Latvijā strauji iesoļo nākamajā attīstības stadijā! Cilvēces pamatā ir smaids un pozitīvās emocijas, un, ja mēs ko tādu spējam radīt, tad tas ir cēli,” stāsta Radošās Apvienības producents Krišjānis Caune.

Jubilejas šovi notiks 10. un 11. decembrī klubā “Godvil”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+