Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dosies slēpot? Uzzini, kuras četras horoskopa zīmes būs labākie ceļabiedri0

Publicitātes foto

Auns

Auns ir dinamiska un piedzīvojumu kāra persona un lielisks ceļojumu biedrs, jo viņam noteikti gribēsies ieraudzīt, uzzināt un izpētīt pēc iespējas vairāk. Auns ir impulsīvs, tāpēc brauciena laikā noteikti tevi pārsteigs un izklaidēs. Vēl Aunam patīk fiziskās izklaides, tāpēc nebrīnies, ja dodaties lēkt ar gumiju vai braukt ar apšaubāmu vagoniņu pāri aizai. Pārgājieni, rāpšanās kalnos un jebkāds adrenalīna veids – tas viņam ir tieši laikā.

Svari

Svari ir ļoti komunikabli un mīl aktīvi pavadīt laiku un iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Šīs zīmes pārstāvji būs pirmie, kas dosies runāties un iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem. Galvenais Svaru mērķis – lieliski pavadīt laiku, neraugoties ne uz ko. Kopā ar viņiem var sagaidīt daudz smieklu un pārsteidzošu piedzīvojumu. Protams, tikai tad, ja tu dosies ar šo cilvēku ceļojumā.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvji tver dzīvi ar pilnu krūti! Tieši tāpēc Skorpioni ir ideāli ceļojuma biedri. Viņus nekas daudz nebiedē. Vispār, ja Skoprionam būtu vaļa, viņš atrastos viena liela piedzīvojuma centrā visu laiku. Viņš ir drosmīgs un attapīgs, tāpēc, ceļojot kopā ar viņu, nav jābaidās par to, ka apmaldīsieties vai neatradīsiet īsto viesnīcu. Viņa entuziasms un enerģija kļūs par labāko pavadoni tavā ceļojumā.

Strēlnieks

Strēlnieks dievina ceļot, un viņam piemīt filozofisks skats uz dzīvi. Viņš vārda tiešākajā nozīmē grib uzsūkt sevī visas pasaules informāciju. Strēlniekam patīk uzturēties svaigā gaisā, apmeklēt vēsturiskas vietas un baudīt satriecošus dabas skatus. Viņš nekad neatteiksies no iespējas kaut kur doties un gūt jaunas zināšanas un sajūtas.

Saistītie raksti
LA.lv