×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. decembris, 2012
Drukāt

Dots devējam atdodas

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Mums ar vīru šogad bija 70 gadu jubileja. Lūdzām, lai apsveicēji nenes dāvanas, bet ziedo akcijai “Eņģeļi pār Latviju”. Sanāca neliela summiņa, ko ziedoja brālis Leonards Barkāns, māsa Regīna Nolmane, draudzene Lidija Rogozina, mazdēli Rolands un Kristaps, dēls un vedekla, mēs paši, kaimiņi Kairiši.

Bet tagad ir problēma – nezinu, kādā veidā naudu atdot akcijai? 
Silvija Barkāne Rēzeknes novadā

 

 

Šāda satura vēstules nesaņemam bieži, tāpēc vispirms zvanīju Silvijai Barkānei, lai aprunātos, kas viņai ar vīru licis atteikties no dzimšanas dienas dāvanām par labu ziedošanai.

– Mēs jau esam nodzīvojuši tik garu mūžu, ka visa kā pietiek un vēl pāri paliek. Es pat bieži rauju ārā no skapja kādu apģērba gabalu vai citu mantu un nesu uz pagastu, lai atdod tiem, kam vajag. Arī naudu vismaz reizi mēnesī esmu ziedojusi dažādām labdarības akcijām, it īpaši tad, ja materiālais atbalsts nepieciešams bērnu ārstēšanai. Parasti zvanu pa televīzijā norādīto tālruņa numuru. To latu vai divus mēnesī varam atļauties noziedot, – stāsta cienījamā kundze.

Radi, izdzirdot aicinājumu abiem jubilāriem nozīmīgajā dzīves jubilejā nepirkt dāvanas, sākumā bijuši mazliet pārsteigti, bet tad labprāt piekrituši Silvijas un Pētera Barkānu iniciatīvai. Taču gluži tukšām rokām jau neesot palikuši, jo apsveicēji pasnieguši skaistus puķu pušķus.

Ikviens, kam ir vēlēšanās atbalstīt labdarības projektu “Eņģeļi pār Latviju”, kuru īsteno “ziedot.lv”, “LNT”, “Swedbank” un “RIMI:, ziedojumu var veikt “Swedbank”, “SEB” vai “Nordea” banku filiālēs personīgi vai izmantojot internetbanku.

Pie katra labdarības projekta internetvietnē www.ziedot.lv atrodami bankas maksājumam nepieciešamie dati. Ir jāaizpilda ziedotāja informācija: vārds, uzvārds, e-pasts, uz kuru saņemt atskaiti, un norāde, vai atļauj publicēt savu vārdu ziedotāju sarakstā. Pēc šīs informācijas nosūtīšanas jāpieslēdzas savai internetbankai, kur ziedotājs saņem jau sagatavotu maksājuma uzdevumu par konkrēto labdarības projektu.

Barkānes kundzei ar radu un kaimiņu dāvināto naudu labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju” jādodas uz a/s “Swedbank” Rēzeknes filiāli, kas atrodas 18. novembra ielā 16. Tur viņas ziedojumu pieņems un atbilstoši noformēs.

– Mēs esam ļoti aizkustināti par šī pāra rīcību, kas atteicās no savām dzimšanas dienas dāvanām par labu labdarības akcijai. Lielākoties tā rīkojas darba kolektīvi, piemēram, korporatīvās balles rīkošanai paredzēto naudu atvēlot labdarībai, – atklāj ziedot.lv pārstāve, piemetinot, ka akcijas “Eņģeļi pār Latviju 2012” noslēgums ir 2013. gada 6. janvārī. Līdz šim datumam arī pieņem ziedojumus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+