×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

“Double Faced Eels” publicē jaunu video kaverversiju “Paris”

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Kā nelielu atkāpi no šī gada “Supernovas” kaislībām, “Double Faced Eels” piedāvā noklausīties jaunu kaverversiju izpildītāju “The Chainsmokers” nesenajam skaņdarbam, “Paris”. Dziesmas videoversija ir pieejama grupas YouTube kanālā.

Pēdējos mēnešos “Double Faced Eels” regulāri publicē kaverversijas aktuāliem popmūzikas skaņdarbiem un publicē to videoversijas sociālajos tīklos. Ar šo un iepriekšējo kaverversiju (Bebe Rexha dziesmu “I Got You”) grupa ne tikai eksperimentē ar dažādiem skanējumiem un noskaņām, radot iedvesmu topošajam ceturtajam albumam, bet arī piedalās MTV konkursā “Cover of the Month”. Katru mēnesi jebkurš drosminieks var brīvā formā izveidot un YouTube publicēt savu kaverversiju aktuālā mēneša dziesmai, ko nosaka MTV, un pieteikt to konkursam vietnē tvcoverofthemonth.com.

Grupa komentē: “Tas ir lieliski – mums nav pašiem jāizvēlas, kuru no aktuālajām popdziesmām pārveidot savā gaumē, un mums tiek radīts papildu izaicinājums, jo MTV var izvēlēties arī tādu dziesmu, kuru mēs paši neizvēlētos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+