×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

DP: Latvijas pilsoņa uzbrukums ar cirvi Šveicē nav terorisms (2)

Avarējušais auto, ar ko bēga noziedznieks. EPA/LETAAvarējušais auto, ar ko bēga noziedznieks. EPA/LETA

Drošības policija (DP) ir sazinājusies ar Šveici pēc atklātībā nākušās informācijas par Latvijas valsts piederīgo, kurš Šveicē vietējiem uzbrucis ar cirvi.

Drošības policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Šveices varas iestādes šo incidentu nekvalificē kā terorismu un šobrīd nav iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu.

17 gadus vecs Latvijas pilsonis Šveicē svētdienas vakarā ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus, iepriekš paziņoja Šveices policija.

Pēc policijas sniegtās informācijas, tas noticis Sanktgallenes kanona Flumsas ciematā, Šveices ziemeļaustrumos. Lai uzbrucēju aizturētu, policija uz viņu atklājusi uguni un viņš ievainots.

Uzbrucējs, kurš ir vietējais iedzīvotājs, neilgi pēc astoņiem vakarā ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus ciemata galvenajā laukumā, bet pēc tam aizbēdzis svešā automašīnā, kas iekļuvusi avārijā. Tad uzbrucējs izkāpis no automobiļa un ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā. Pēc tam policija uz viņu atklājusi uguni, ievainojusi un aizturējusi.

Policijai nav zināms precīzs ievainoto skaits. Tā arī uzskata, ka uzbrucējs darbojies viens pats un ka viņam, visticamāk nav bijuši terorististiski motīvi, lai gan nav skaidrs, kas viņu pamudinājis uzbrukt cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Policija nezin cik ir cietušo.Hallo, tur tādi paši ampļi strādā kā mūsu Saeimā, kur deputāti nezin, kādi ir viņu darba pienākumi?

  2. vispār jau klasisks terorakts. nu nav musulmanis un nebļāva allah akbar, bet visādi citādi viens pret vienu. tas ka nav saites ar teroristu organizacijām ar nav rāditājs, mums teroristu vienpatņu principā ir tikapat cik organizetās grupas. tad pēc kādiem parametriem izzīda ka nav terorakts? pēc tā ka negrib gan šveices iedzivotājus uztraukt ka terorisms lidz viņiem nonācis, vai tāpec ka uzbrucejs baltais, un negribas kašķeties ar draudzigu valsti?

Draugiem Facebook Twitter Google+