×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Iesalnieka izteikumi par bēgļiem satracina “tvitera tautu”; DP nesauks skaidroties (20)

Foto: LETAFoto: LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" valdes loceklis Jānis Iesalnieks piedalās nacionālās apvienības "Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" 12. Saeimas vēlēšanu rezultātu sagaidīšanas pasākumā Latviešu biedrības namā.

Drošības policija (DP) nesauks uz pārrunām Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru Jāni Iesalnieku (VL-TB/LNNK) par viņa ierakstiem sociālajā tīklā.

“Ja valsts vairs nesargā pilsoņus no migrantiem, pilsoņi sāk veidot pašaizsardzības vienības. Un valstij nav morālu tiesību to ierobežot. Pilsoņi nodod valstij varas monopolu, lai tā tos aizsargātu. Ja valsts vairs nesargā (piemēram, no migrantiem), varas monopola leģitimitāte zūd,” sociālajā tīklā “Twitter” rakstījis Iesalnieks.

Iesalnieks aģentūrai LETA skaidroja, ka viņa teksts esot saistīts ar demokrātijas teoriju, proti, valsts varas leģitimitāte ir saistīta ar spēju nosargāt iedzīvotājus tās teritorijā. Pēc Iesalnieka domām, pašlaik vairākās valstis tas nestrādājot, piemēram, Bulgārijā un citur cilvēki veidojot pašaizsardzības vienības.

Politiķis apgalvoja, ka viņa teiktais nebija attiecināms uz mūsu valsti un “par Latviju piedzejoja citi”.

Viņš arī pārpublicējis organizācijas “Tēvijas sargi” ierakstus. Kādā no tiem redzama fotogrāfija, kurā tiek aicināts piebiedroties “vakara pastaigām”, šajā fotogrāfijā bija attēloti trīs cilvēki kamuflāžas biksēs un jakās ar kapucēm.

DP ir informēta par organizācijas “Tēvijas sargi” aktivitātēm. Gadījumā, ja tiks konstatēti riski vai likuma pārkāpumi, DP atbilstoši reaģēs. Iesalnieka izteikumi nav pamats, lai personu izsauktu uz pārrunām, aģentūrai LETA skaidroja DP.

Tvitera lietotājs Kārlis iesaka iedzīvotājiem nodrošināt sev pierādījumus par piederību Latvijai.

drošības pēc iesaku iemācīties Tālavas Taurētāju. citādi iesalnieka bandām nevarēs uz ielas pierādīt šķiras tīrību. twitter.com/JanisIesalniek…

Fri Apr 15 11:00:41 +0000 2016

Arī uzņēmējs Ernests Štāls ir apsvēris, kā Iesalniekam pierādīt savu tautību.

@skazhy Katram kabatā jābūt ciltskokam, kurā iespējams redzēt asiņu tīrību trijās paaudzēs! Emigrācija WWII tiks uzskatīta par nodevību

Zinātnes entuziasts Vents Zvaigzne gaida Iesalnieka paskaidrojumu.

 

Tomēr vēlētos lasīt TM parlamentārā sekretāra @JanisIesalnieks komentāru par izteikumiem “iedzīvotāju pašaizsardzības vienību” sakarā.

@JanisIesalnieks Pēdējās desmitgadēs līdzīgu vienību ceļš vairākkārt beidzies Hāgas tribunālā, un to nu valstij ir morālas tiesības novērst.

Par Iesalnieka pārākumu atgādina uzņēmējs Rihards Jērums.

 

@GMeluskans @IneseEjugbo mēs šeit ņirdzam, bet Iesalniekam ir reāla vara. 🙁

Fri Apr 15 12:28:26 +0000 2016

Iesalnieks pievienojas diskusijā ar šādu tvītu:

 

Ultraliberāļu mobings mani vairs nesatrauc :)Ups! Ko nu?

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Brīvi uzskati nevienam nepatīk. Te dažs labs latvietis pēkšņi taisās pierādīt ka viņam senčos ir bijis kāds ”nēģeris” … Te nav runa par dažādas ādas vai ticības cilvēkiem, te iet runa par valsts bezspēcību aizstāvēt savus pilsoņus. Manā uztverē lai tas nenotiktu, Satversme ir jāpapildina pēc 8. nodaļas ”Par cilvēktiesībām” ar 9. nodaļu ”Par armijas un policijas tiesībām aizstāvēt pilsoņus” …

 2. tie klaidoņi mums tā patīk ka dirst gribas,rezultātu redzēsim drīz

 3. Visu pareizi pateica. Bet liberālfašisti domā,ka vārda brīvība ir tikai viņiem….a,pārējos ,kuri nedomā ,kā Pasaules pilsoņi-uz pāraudzināšanas nometnēm.

 4. kur darbība, par ko saņemat algu

  • drīkst?Paši redzat kā Seržantam iet,tiklīdz viņš atļāvās nosaukt lielākos Latvijas un latviešu nīdējus vārdā?Tāpat arī DP dreb par savām darba vietām,ja sāks vērsties pret faktiskajiem valsts ienaidniekiem,kuri sevi uzdod par krievu aizstāvjiem.Nu un tad vēl pašu latviešu bondari…..

 5. Vai kādam ir problēmas ar Iesalnieka teikto? Cik zinu, Latvijā vēl arvien ir vārda brīvība Latvijas pilsoņiem.

 6. “Mans zelts ir mana tauta,
  Mans gods ir viņas gods!
  Kas postīdams viņu šausta,
  Uz pekli lai rauj to jods!”

  Rūdolfs Blaumanis

 7. Gapoņanko tipa "Zvaigznes" Atbildēt

  Tas Vents Zvaigzne gadijumā nebij no Welkomistu saraksta? Kaut ka ļoti riebīgi izklausās.
  Man nav ieseivēti tie vārdi – tas būtu jaizdara katram.
  skatos, ka ar Satori kopā. Satori cik saprotu ir globalistu un Welkomistu miga. Vai nu tur kāds sakars ar ārvalstu finansējumu noteikti ir vai kas tml.
  Un ārvalstu sab. organizāciju finansējumi būtu jāaizliedz. Tāpat kā visādas Gapoņenko vinansēšanas tā ari šitādas Zvaigžnu midzeņu viedošanas, kas te Latvijā ir biezā slānī mums sataisitas.
  ____
  Bet vispār sitas karjersitu cinisms pret savu tautu un nodevība ir PRETIGA. Riktīgi pretīga.
  Jancis patīk ar katru dienu vairak.

 8. DP nebūt neatšķiras no KGB un Gestapo – tie nav Latvijas patrioti bet algotņi lai aizstāvēt globālistu intereses pat ja tas nozēmē apspiest savus tautiešus. Valdība, kas vienīgi pastāv lai apspiestu savu tautu , nav cienīga pastāvēt un ilgi arī nepastāvēs. Šo kriminālgupējumu ir jālikvidē.

  • Gapoņanko tipa "Zvaigznes" Atbildēt

   Jā, nu tas fakts ir acīmredzams. Ka vara ir nostājusies pret 80% tautu un pilda nelegālus pasutījumus.
   līdz ar to faktiski ta vairs nav leģitima.

 9. Ka tadiem musu ministriem,tik rup pakalas par melnajiem un ES nauda,jo seit tik suta un suta to negerus,but kad bus daudz pasi begsim,bet ur tik?

 10. Spekulanti-“uztraukotāji” sāk raustīties !
  Varat bēgt atpakaļ uz turieni, no kurienes
  te gadījaties.
  Ielaid visādus “bēgļus” iekšā un tad pašam
  jābēg no mājām prom.
  Zvaigznstāljēri var tīties pie saviem
  mīluļiem uz turieni, kur tie mīluļi
  izklaidējas galvas griezdami un
  dzīvus dedzinādami !
  Štāls, Jērums šķiet, aiz labsirdības rūpējas,
  lai strādniekiem kabatas neplīstu
  no naudas ?
  Čekists “zinātnes entuziasts” sāk paģērēt
  lai šam, kā kādam ģenerālim, atskaitās ?
  Hāgas tribunāls raud pēc tevis par
  holokaustu pret latviešiem !

 11. “Ja valsts vairs nesargā pilsoņus no migrantiem, pilsoņi sāk veidot pašaizsardzības vienības. Un valstij nav morālu tiesību to ierobežot. Pilsoņi nodod valstij varas monopolu, lai tā tos aizsargātu. Ja valsts vairs nesargā (piemēram, no migrantiem), varas monopola leģitimitāte zūd,” sociālajā tīklā “Twitter” rakstījis Iesalnieks.
  100% taisnība.Tikai idioti un savas tautas nodevēji tam nepiekrīt.

  • Neskaidrs ir, ko Iesalnieks sauc par “morālām tiesībām”. Tas ir kautkāds viņa izgudrojums, kas ir diezgan jocīgi no augsta tieslietu ministrijas ierēdņa puses.

 12. “Rainis arī bija bēglis!” Vai ne?

  • Uz kurieni tad Rainis taa aizbeega? Peec manaa riiciibaa esoshaas informaacijas vinjsh nomira (vai tika likvideets) Latvijaa.

  • kurš nezina neko no Lavijas tautas vēstures un par latviešu literatūru: “Jānis Pliekšāns ir dzimis 1865. gada 11. septembrī Dunavas pagastā Varslavānos Sēlijas dienvidaustrumos. Rainis miris 1929. gada 12. septembrī savā vasarnīcā Majoros un apbedīts Rīgas jaunajos kapos, kas vēlāk nosaukti Raiņa vārdā.”

  • Tomēr apmēram no 1905. līdz 1920. gadam Rainis bija bēgļu gaitās Šveicē.

 13. Viss pilnīga taisnība. Par ko DP uztraucas? Senos laikos mana meita pārnāca no skolas un stāstīja par briesmīgu atgadījumu klasē. Klases audzinātāja ienākusi 1.klasē un prasījusi vai visiem ir puķes ar ko iet uz Ļeninekli. Un viens puika pateica, ka tēvs nedodot naudu priekš visādu miroņu sumināšanas. Skolotāja sLaikam jau iesalnieks arī tiks cauri tikai ar pirksta pakratīšanu.āka kliegt uz viņu, ka abus ar tēvu ieliks cietumā, bet mēs nomierinājāmies, ka šoreiz piezīmi nerakstīs

Draugiem Facebook Twitter Google+