Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. aprīlis, 2015
Drukāt

DP noskaidro personas, kuras Daugavpilī izplatījušas pret NATO vērstas uzlīmes (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Attēlā Daugavpils.

Drošības policija (DP) noskaidro personas, kuras Daugavpilī izplatījušas pret NATO vērstas uzlīmes, apliecināja DP.

Pagājušajā nedēļā DP konstatējusi, ka Daugavpilī sabiedriskās vietās ir izlīmētas lapiņas, kurās attēlots it kā rietumvalstu karavīrs, kas draud ar ieroci kādam Tuvo Austrumu valstu iedzīvotājam. Uz lapiņām bija uzrakstīts arī sauklis “Stop NATO”.

DP ir informēta par šo gadījumu un veic darbības, lai identificētu personas, kuras izplatīja šīs uzlīmes, un noskaidrotu viņu rīcības motīvu, norāda DP.

Jau ziņots, ka kopš pagājušā gada pavasara Krimas krīzes dēļ NATO un tās dalībvalstis veikušas vairākus pasākumus, lai stiprinātu Baltijas valstu drošību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. UN PĒC KĀDA PANTA TAD VARĒS VIŅUS TIESĀT, INTERESANTI?

  2. Tas pats par sevi daudz neko nenozime. Ir jabut rezultatiem. Kas tad galu gala tiks noskaidrots?

  3. Šādas pret NATO uzlīmes bija arī Rēzeknē.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+