×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

DP sāk kriminālprocesu par aicinājumu Latviju pievienot ASV (7)

ASV_LVkarogi_LETA

Drošības policija (DP) uzsākusi kriminālprocesu pret kādu personu, kas bija internetā izvietojusi aicinājumu parakstīties par Latvijas pievienošanu ASV, informēja DP.

DP preses sekretāre Līga Pētersone aģentūrai BNS pastāstīja, ka uzsākts kriminālprocess pret vienu personu saistībā ar publisku aicinājumu likvidēt Latvijas valstisko neatkarību, nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā.

Kriminālprocess uzsākts saistībā ar aicinājumu Latviju pievienot ASV. Kriminālprocesa ietvaros veikta kratīšana un personas nopratināšana, informēja Pētersone. Personas vārds netiek atklāts.

Jau vēstīts, ka gada sākumā sabiedrības petīciju portālā “Avaaz.org” tika izvietots aicinājums parakstīties par Latvijas pievienošanos ASV. Petīcijas autori norādīja, ka gadījumā, ja Latvija pievienosies ASV, visiem valsts iedzīvotājiem pavērsies milzīgas attīstības perspektīvas, kas būs labākas par situāciju, kurā Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts. “Algu, pensiju un pabalstu līmenis arī kļūs augstāks, veicinot iedzīvotāju palikšanu valstī,” pauda petīcijas autori.

Petīcijas autori gan norāda, ka šim uzsaukumam nav nekādas nozīmes un tas vērtējams kā joks. Petīciju internetā izvietojis Deniss B.

Minētajā portālā 2014.gada pavasarī tika uzsākta arī parakstu vākšana par Latvijas pievienošanos Krievijai. Par šo aicinājumu Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa apsūdzētajam Maksimam Koptelovam piesprieda pusgadu cietumā. Apsūdzētais savu vainu neatzīst.

Lietas izmeklēšanā par aicinājumu Latviju pievienot Krievijai iepriekš iesaistījās arī DP. Paziņojuma teksts un piedāvājums nobalsot par šajā publikācijā ietverto ideju par pievienošanos Krievijai tika klasificēts kā publisks aicinājums likvidēt Latvijas valstisko neatkarību ar nolūku iekļaut Latviju citas valsts sastāvā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tak Latviju līdz pat šai dienai pārvalda komunisti un viņu pakalpiņi ar savu izpildvaru čekistiem.
  Komunists – melis, zaglis, slepkava. Tak Latvijas Brīvvalsts likumus noslēpa- steidzīgi taisija
  savus lai varētu izšeftēt Latviju.

 2. ar ko jūs tur juristi, visādi tiesu izpildītāji nodarbojieties? Jūs visi, itkā smadzenes, ar visādām itkā vajadzīgām Latvijai izglītībām, ieņemajamiem amatiem! Ar ko jūs nodarbojieties? Pilnīgs absurds! No jums nav nekāda labuma, jēgas Latvijas attīstībai! Viss ir kautkur iestidzis! Un paši sevi nograuž! Muļļājas savā šļurā! Kautkas pretīgs! Es tagad kautkur internetā Pieprasīšu! Es vēlos lai Latvija pievienojas Mongolijai! Un kāds, kādi Aptēsti, no jēdzīgas bezdarbības, turoties pie savām darba vietām Juristiņi un visi tur apkārt bezdarbībā iekārtojušies lohi, mani taisīsies tiesāt, ka es tādu Pīlīti palaidu! Nē labāk es teikšu, pievienoties Grenlandei! Kur Mūžīgie ledi! Lai tagad Plūstošais arābu bēgļu, musulmaņu mēris netuvotos Latvijai! Nu bet tas ir pilnīgs absurds! Par ko tur kādu cilvēku taisās sodīt! Jūs Nespējīgie Lohi, Pilnīgākie idioti! Jūs esat nespējīgi sodīt, ietupināt aiz restēm un minimums 25 gadiem, vai Momentāli izraidīt no Latvijas visādus Latviešu tautas, Neatkarības ienaidniekus! Jūs neuzko nēsat spējīgi! Jūs nēesat spējīgi paņemt pie dziesmas nevienu super bagāto zagli! Latvijā! Kurš skatās acīs un melo! Kurš smejas un saka, ka jūs man neko nevariet izdarīt! Es tūlīt rīcībspējīgam samaksāšu un tu lodi pierē dabūsi! Vai tev nodedzinās autiņu, vai tavu šķūni! Jūs nevariet paņemt pie rīkles un līdz galam novest Krimināl lietas, lai to vai citu augstu amatpersonu rikt;igi sodītu un konfiscētu viņam un visam viņa tīklam apkārt, visu par gadiem zagto naudu nopirkto! Jūs neko nevariet! Kā tikai sodīt mani, par to, ka es Maximā šprotes bundžiņu nozagšu! Jo ēst gribas un Nopelnīt tik cik vajag elementārai, Normālai eiropejiskai, Skandināviskai ikdienai nevar Latvijā!
  Jūs Lohi! Jūs nēesat spējīgi sodīt Nodokļu nemaksātāju zagļus! Latvenergo, tur ar Miķelsoni saistītos 3 miljonus! Kur tā nauda palika? Kur viņu kāds noslēpa, iemaksāja, Prihvatizēja? Kapēc Miķelsons netika sodīts un netika ietupināts cietumā minimums uz 10 gadiem! Kapēc? Un nerunājot par Parex bankas zagļiem! Kapēc tiek, vai ir pieļauts, ka tiem žīdiem/zagļiem kautkas pieder vēr Latvijā un viņi gūst vēl no tā peļņu? Nu vai tas nav absurds? Lūk tagad Panammas atklātībā uzpeldējušie jaunumi! Visādi korumpētie darījumi ar Latvijas nekustamajiem īpašumiem! Tur visur ir Krimināl noziegumi! Latvija, Latviešu strādnieku tauta ir apzagta! Mēs esam bījušie spiesti Pamest savas mājas, ģimenes un doties meklēt glābiņu Ekonomiski attīstītajās eiropas zemēs! Jo Jūs Juristprudences, piezīdušies pie medus poda politiķi, Ekonomisti – Jūs esat visu aizlaiduši Postā! Latvija ir Pārkrievota! Mums, Jums visiem pirms kautko darīt, izpildīt, Būs jāprasa krievam atļauja! Informatīvie mēdiji/tv ir Totāli Okupējuši Latvijas informatīvo telpu. Ko tu bolies? Aizej nosveries!

 3. Vai DP nebūtu jāpievērš uzmanība tiem,
  kuri nekādi “nevar” saorganizēt 2% no IKP,
  kā ir līgts ar NATO, nevis dzenāt sarkastisku
  domu izteicējus ???

 4. Rokas nost no ASV !!!

 5. tatad valdosie mums censas pateikt, ka nav starpibas starp aicinajumiem pievienoties vergu imperijai, vai saviem sabiedrotajiem, kuri ne reizi no tiem glabusi? jeb tiesi tas uztrauc tos, kas citigi sarga cekas maisus?

 6. sapņi, kur jūsu saldums !? Atbildēt

  Negribēs ASV 1000 gadus tādu Latviju savā sastāvā !
  Par iedzīvotāju perspektīvām – ap 70% tā varētu būt.
  Jāpaliek savā Tīreļpurvā …

Draugiem Facebook Twitter Google+