Mobilā versija
+18.7°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
3. jūnijs, 2017
Drukāt

DP sāktajos kriminālprocesos par vēlēšanām aizturēja divas personas, bet tās ir atbrīvotas (1)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs attēls

Drošības policija (DP) sāktajos kriminālprocesos aizturēja divas personas, bet tās patlaban ir atbrīvotas, aģentūru LETA informēja DP.

Šodien līdz plkst.19 DP saistībā ar pašvaldību vēlēšanām ir saņēmusi 29 signālus par iespējamiem pārkāpumiem, kuru pārbaude ir DP kompetencē. Veicot informācijas pārbaudi, dažiem no šiem signāliem nav gūts apstiprinājums, bet par citiem tiek turpināta pārbaude.

Tāpat DP informēja, ka iepriekš sāktajos kriminālprocesos DP aizturēja divas personas, kuras patlaban ir atbrīvotas. Vēl divām personām ir piemērots procesuālais statuss – persona, pret kuru sākts kriminālprocess.

Minētajos kriminālprocesos veiktas piecas kratīšanas. Izmeklēšana tiek turpināta, papildināja policijā.

Jau ziņots, ka vakar un šodien DP no dažādiem Latvijas reģioniem saņēmusi signālus par iespējamo vēlētāju balsu pirkšanu. Signāli saņemti no dažādiem reģioniem saistībā ar dažādām partijām.

DP vakar paziņoja, ka sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus. Ņemot vērā, ka izmeklēšana aktīvi turpinās, DP neatklāja, vai kriminālprocesi sākti par faktu vai pret kādu personu. Kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus pazīmēm.

Šodien Valsts policijā informēja, ka tā ir sākusi kriminālprocesu par iespējamo balsu pirkšanu, taču netiek atklāts, kurā reģionā tas noticis.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+