Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. marts, 2016
Drukāt

DP sākts kriminālprocess par, iespējams, naidīgiem komentāriem pret krieviem un ebrejiem (7)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Drošības policijā (DP) sākts kriminālprocess par mikroblogošanas vietnes “Twitter” lietotāja “@nacionaalisti” paustajiem, iespējams, nacionālo naidu kurinošajiem izteikumiem, aģentūrai LETA pavēstīja DP preses sekretāre Līga Pētersone.

Iesniegumu Ģenerālprokuratūrai iesniedza biedrības “Russkaja Zarya” aktīvists Illarions Girss.

Viņš iesniegumā rakstīja, ka lietotājs “@nacionaalisti” latviešu vidē sistemātiski propagandē ar vardarbību saistītu nepatiku pret Krieviju, krieviem, ebrejiem, musulmaņiem, melnādainajiem un homoseksuāļiem. Tāpat lietotāja ierakstos aktīvisti konstatējuši aicinājuma uz genocīdu, kā arī tā attaisnošanas pazīmes.

Aģentūra LETA pārliecinājās, ka Girsa norādītais “Twitter” lietotājs šogad vairākkārt publicējis ierakstus, kuros pausti aizvainojoši apzīmējumi par krieviem un ebrejiem. Krievu tautības cilvēkus viņš regulāri saukājis par debiliem, piemēram, šāds apzīmējums veltīts, komentējot interneta portāla rakstu ar nosaukumu “Krievijā hokejists treniņā gūst nāvējošas traumas”.

Lietotājs arī norādījis, ka krievus nevajadzētu ārstēt, ebrejus vajadzētu nošaut un krieviem un ebrejiem nepieciešama eitanāzija. “Sitiet krievus! Jo nekas labāks nav izgudrots,” vēsta kāds ieraksts.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Girs un tam līdzīgie jūdu kurinātāju cumfte citādi paliks bez darba ! Sekli ! Viņš tikai aizmirsis: Ka PSRS anekdote vēsta , sitiet žīdus un riteņbraucējus ! Visi, bet par ko Riteņbraucējus ? Tie ir organizēti !

  2. Bet kad sāks kriminālprocesus naida kurinātājiem pret latviešu tautu? Vai pret Maskavas aģentiem rokas par īsām?

  3. Vivat Empereur ! Atbildēt

    nu ko, gordonelim beigas, vecajam naida kurinātājam !

  4. girss – russkijs !!! 🙂

  5. Tas nemaz nepārsteigtu Atbildēt

    Un tas būtu visticamāk, ja šī pretīgā grupa būtu paša Girsa sabiedroto, Krievijas dienestu provokatoru grupa.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+