×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. marts, 2014
Drukāt

DP satraukta par pieaugošu radikālu viedokļu izplatību internetā saistībā ar notikumiem Ukrainā (4)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Drošības policijas (DP) veiktā analīze liecina par pieaugošu dažādu, tostarp radikālu, viedokļu izplatību virtuālajā telpā saistībā ar notikumiem Ukrainā, aģentūra LETA noskaidroja DP.

Attiecīgi pieaug arī iespējamu nacionālā un etniskā naida izraisīšanas gadījumu, kas nonāk DP redzeslokā, skaits.

Patlaban DP izvērtē atsevišķus internetā ievietotus radikālus komentārus par pēdējā laika notikumiem Ukrainā.

DP kompetencē ir izmeklēt tādus noziegumus kā nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, aicinājums uz agresīvu karu, kā arī genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana.

Pagaidām nav publiski zināms, vai radikāli komentāri var atstāt ietekmi uz 16.marta pasākumiem. Drošības policijā arī šodien atturējās komentēt jautājumu par Ukrainas notikumu ietekmi uz Latviešu leģionāru piemiņas dienā plānotajiem pasākumiem.

Ņemot vērā notikumus Ukrainā, šogad varētu būt augstāki konfrontācijas riski Latviešu leģionāru piemiņas dienā, 16.martā, aģentūrai LETA iepriekš pieļāva bijušais Valsts policijas (VP) priekšnieks, atvaļināts policijas ģenerālis Juris Rekšņa.

LETA jau ziņoja, ka Krievijas parlamenta augšpalāta sestdien apstiprināja prezidenta Vladimira Putina lūgumu atļaut izmantot Krievijas karaspēku Ukrainas teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jas DP satrauktos, tad rus.delfi, kas pilns ar fašistiskiem – prokremliskiem, antihumāniem komentāriem, sen būtu aizklapēts ciet.

  2. man kaut kā liekas, ka šai DP uzskati ļoti aizdomīgi līdzīgi ir psrs okupācijas režīma represīvās iestādes VDK uzskatiem par radikālismu, bet vispār normālā pasaulē tas ir patriotisms.

  3. pečkas kurinātājs Atbildēt

    Radikālisms ir vēlme mainīt pastāvošo Padomijas iedibināto iekārtu, kur krievu valoda ir “de facto” otra oficiāla valoda.

  4. Radikāls viedoklis ir tāds, kur Krievija tiek nosaukta par okupantu un kolonistu?

Draugiem Facebook Twitter Google+