Ekonomika
Bizness

“DPD Latvija” atsaucas klientu vēlmēm, paplašinot piegāžu tīklu1


“DPD Latvija” paplašina sadarbību ar “Circle K Latvia”.
“DPD Latvija” paplašina sadarbību ar “Circle K Latvia”.
Publicitātes foto

Sūtījumu pārvadātājs “DPD Latvija” paplašinājis “Pickup” piegāžu tīklu paku saņemšanai un nosūtīšanai. Tīklam pievienotas 52 “Circle K” degvielas uzpildes stacijas visā Latvijā, padarot sūtījumu piegādes iedzīvotājiem vēl pieejamākas.

Ņemot vērā pieaugošo klientu interesi par iespējām saņemt un veikt sūtījumus 24 stundas diennaktī, paplašināta “DPD Latvija” un “Circle K” sadarbība. “DPD” sūtījumu piegāžu tīklam “Pickup” ir pievienotas 52 jaunas “Circle K” degvielas uzpildes stacijas visā Latvijā.

Tādējādi “Pickup” tīklā šobrīd ir jau 62 “Circle K” punkti. Lai veiktu sūtījumu no sev ērtākā “Circle K”, tas iepriekš jānoformē elektroniski. Abi uzņēmumi sadarbību aizsāka 2017. gada novembrī, piegāžu tīklam pievienojot pirmās 10 degvielas uzpildes stacijas Rīgā.

“DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Grants skaidro, ka ikdienas aizņemtībā cilvēki vēlas maksimāli ietaupīt laiku tādās vienkāršās darbībās kā sūtījumu saņemšana un nosūtīšana.

“Attiecīgi mēs kā sūtījumu pārvadātājs strādājam pie tā, lai savu infrastruktūru veidotu atbilstoši mūsdienu klienta prasībām. Mums ir patiess prieks attīstīt sadarbību ar “Circle K”, padarot sūtījumu piegādes iedzīvotājiem vēl ērtākas.”

Turklāt tas ir īpaši aktuāli gada beigās, kad cilvēki aktīvi iegādājas dažādas preces svētkiem un dāvanas internetā, meklējot sev izdevīgākās piegādes iespējas. Tādējādi jaunie “Pickup” punkti degvielas uzpildes stacijās atvieglos sūtījumu piegādes ceļā uz darbu vai mājām daudziem mūsu klientiem, atzīmē J. Grants.

“Circle K Latvija” Tirgus attīstības departamenta direktors Gatis Pavārs norāda, ka uzņēmuma mērķis ir panākt, ka “Circle K” degvielas uzpildes stacijas ir ērtākais pieturas punkts ceļā gan Rīgā, gan ārpus tās.

“Tāpēc esam atsaucīgi sadarbības partneru piedāvājumiem, kas vēl vairāk paplašina mūsu pakalpojumu klāstu un atvieglo klientu ikdienu, ļaujot ietaupīt tik vērtīgo laiku. Balstoties uz līdzšinējo pieredzi, esam pārliecināti, ka cilvēki šo iespēju novērtēs,” par sadarbības paplašināšanu atzinīgi izsakās G. Pavārs.

Pašlaik “Pickup” piegāžu tīklā ir 180 punkti sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai visā Latvijā. “DPD Pickup” apvieno paku skapjus jeb “DPD” automatizētos paku terminālus un pasta stacijas terminālus, kā arī paku bodes punktus, to skaitā ir degvielas uzpildes stacijas “Circle K” un citas tirdzniecības vietas visā Latvijā.

Saistītie raksti

“DPD Latvija” ir viens no vadošajiem sūtījumu piegādātājiem, kas ik dienas darbojas vairāku desmitu tūkstošu klientu interesēs un ir daļa no DPD grupas. Kopējais “DPD Latvija” piegādāto paku apjoms 2017.gadā palielinājās par 11%, bet uzņēmuma apgrozījums kāpa par 22,9%, salīdzinot ar 2016.gadu.

“DPD Latvija” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver gan standarta sūtījumu piegādi Latvijā un Eiropā, gan papildu pakalpojumus, kas pielāgoti individuālām klientu prasībām.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sāk akciju, lai mudinātu cilvēkus izvairīties no finanšu noziegumiem
20 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā deviņos mēnešos saražoja par 11,2% mazāk elektroenerģijas
21 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Iedzīvotāji vairāk nekā miljons reizes izmantojuši eParaksta rīkus
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 55 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Sicīlijas gepards un Latvija. Sāk demonstrēt Tomazi di Lampedūzas un Stāmerienas baroneses fon Volfas mīlas stāstu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Pēcpusdienā gaiss iesils līdz +17 grādiem, dažviet līs
20 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro
11 minūtes
VE
Veselam.lv
Veselam
Asociācija: Kas īsti notiek ar e-cigaretēm? Šokējošie meli no ASV un patiesība par situāciju Latvijā
1 stunda