Ekonomika
Bizness

“DPD Latvija” uzstāda pirmos iekštelpu paku skapjus0


DPD paku skapis
DPD paku skapis
Publicitātes foto

Paplašinot sūtījumu piegāžu iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā, “DPD Latvija” šovasar uzstādījis 21 jaunu automatizēto paku termināli jeb paku skapi, portālu “LA.lv” informēja uzņēmumā.

Pirmo reizi paku termināļi ierīkoti iekštelpās – biroju centros “Barons Kvartāls” un “Place Eleven”.

Infrastruktūras attīstības projekta ietvaros “DPD Latvija” paku piegāžu tīkls šovasar papildināts ar 21 jaunu paku skapi sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai.

Uzstādīto paku skapju funkcionalitāte ir pielāgota, padarot tos lietotājiem vēl ērtākus, uzsvēra uzņēmuma pārstāvji.

Modernizētie paku termināļi atrodas Rīgā un reģionos, tostarp trīs no tiem pirmo reizi ierīkoti biznesa centros – “Barons Kvartāls” un “Place Eleven” iekštelpās, kā arī biroju centrā “Jaunā Teika”.

“DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Grants norādīja, ka paku skapji biznesa centros paver plašākas iespējas klientiem, kuri tagad var vienkārši saņemt un nodot savus sūtījumus, nepametot biroja ēku.

“Kā īpaši ērts risinājums tas kalpos mazajiem ražotājiem, vietējiem amatniekiem un māksliniekiem, kuri savus ražojumus no biznesa centra var uzreiz nosūtīt klientiem,” atzīmēja Grants.

Vienlaikus uzņēmums turpina attīstīt arī paku termināļu izvietošanu iekštelpās.

“Iekštelpu skapju priekšrocība ir tāda, ka arī krasas gaisa temperatūras svārstības, piemēram, liels karstums vai stiprs sals, tajos piegādātās preces nevar ietekmēt, kas dažkārt var būt svarīgi kosmētikai, elektronikai vai pārtikas precēm,” sacīja Grants.

Kopumā šogad Baltijas valstīs paredzēts uzstādīt 120 jaunus automatizētos termināļus, bet divu gadu laikā DPD visā Baltijā plāno ierīkot vairāk nekā 250 jaunus paku skapjus, infrastruktūras attīstībā ieguldot ap 5 miljoniem eiro.

Pieaugot kopējam sūtījumu apjomam, ko veicina e-komercijas straujā attīstība un iedzīvotāju ienākumu kāpums, paaugstinās arī klientu prasības pēc ērtām un izdevīgām piegādēm, skaidroja Grants.

Sūtījumu skaits “DPD Latvija” paku skapjos pērn četrkāršojās, salīdzinot ar gadu iepriekš, attiecīgi turpinām darbu pie piegāžu tīkla attīstības, uzsvēra Grants.

“DPD Pickup” tīkls šobrīd aptver vairāk nekā 150 punktus visā Latvijā, gan paku skapjus, gan “Paku Bode” punktus, kuros iespējams saņemt un veikt sūtījumus.

Piegāžu tīkls Latvijā ir savienots ar DPD tīkliem Baltijā un Eiropā.

LA.lv