Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. aprīlis, 2014
Drukāt

“Dragreiss” noslēgsies cietumā


LETALETA

Policija ierosinājusi divus kriminālprocesus par 19. aprīļa notikumiem nelegālā “dragreisa” laikā Strenču novada Plāņu pagasta Kazruņģī, kā arī sākusi administratīvo lietvedību par pasākuma nesaskaņošanu un vērtēs arī zemes īpašnieka atbildību.

Viens kriminālprocess sākts par svešas mantas tīšu iznīcināšanu. Iespējamais sods par to ir brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem. Otrs kriminālprocess sākts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un bez tiesībām. 19. aprīlī Kazruņģī neizmantota lidlauka teritorijā noticis nelegāls “dragreiss”, kura laikā kāds dzēris autovadītājs izraisīja avāriju, bet cilvēku pūlis izdemolēja, apgāza un aizdedzināja viņa vieglo automašīnu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+