Dramatiskā cīņā “Dinamo Rīga” pagarinājumā zaudē “Severstaļ” vienībai 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas “Dinamo” jaunās sezonas otrajā duelī ceturtdien pagarinājumā zaudēja Čerepovecas “Severstaļ” vienībai.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Spēles 17.minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Fēlikss Šics, tomēr jau nepilnu pusotru minūti vēlāk izlīdzinājumu panāca Jevgēņijs Monss.

Turpinājumā 50. minūtē viesus vadībā izvirzīja talantīgais Pāvels Bučņevičs, kuru dinamieši neuzmanīgi atstāja vienatnē pret vārtsargu, bet 21 sekundi pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu 2:2 panāca Tims Sestito.

Pagarinājumā “Dinamo Rīga” tika piešķirts noraidījums, kuru rīdzinieki izturēja, bet 20 sekundes pirms pagarinājuma beigām “Severstaļ” spēlētājs Monss iemeta uzvaras vārtus.

Kā zināms, Rīgas “Dinamo” otrdien ar uzvaru sāka astoto KHL sezonu, savā laukumā ar 3:1 pieveicot pagājušās sezonas finālisti Kazaņas “Ak Bars”.

Savukārt “Severstaļ” sezonas pirmajā mačā ar 2:3 piekāpās Somijas klubam Helsinku “Jokerit”.

Čempionāta turpinājumā Rīgas “Dinamo” svētdien sāks pirmo izbraukuma sēriju, kurā tiksies ar Minskas “Dinamo”, Maskavas CSKA un Zagrebas “Medveščak”.

Tā kā šajā laikā “Arēnā Rīga” risināsies Eiropas čempionāts basketbolā, turpinājumā pēc pāris dienu pauzes Rīgas “Dinamo” arī dosies sezonas tālākajā braucienā, viesojoties pie Novokuzņeckas “Metallurg”, Novosibirskas “Sibirj”, Habarovskas “Amur” un Vladivostokas “Admiral”.

Nākamo maču savā laukumā rīdzinieki aizvadīs 17. septembrī, kad spēlēs pret Podoļskas “Vitjaz”.