×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Franks Gordons: Lindermans draud ar krievu dumpi (49)

Foto - LETAFoto - LETA

Interneta portālā “rus.delfi.lv” Vladimirs Lindermans spiests atzīt, ka “PCTVL” pēctece – Latvijas Krievu savienība – Saeimas vēlēšanās izgāzusies un arī viņa dibinājumam – “Par dzimto valodu” nav nekādu izredžu. Viņš nu nonāk pie secinājuma: “Atdot enerģiju Latvijas krievu pretestībai (!) spēj tikai aktīvs (mierīgs, protams) spiediens no Krievijas puses.”

Lindermans faktiski prasa, lai Krievija, lai Putins iejaucas. Viņaprāt, Latvijas krievi savu stāju jau apliecinājuši, 2012. gadā balsojot par valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai. Panākt to, kā zināms, nav izdevies… un “turpmāk to var panākt tikai ar AK un RPG palīdzību, bet tas taču nav mūsu ceļš, vai ne?”

Te prasās paskaidrojums: AK ir Kalašņikova automāts, RPG – reaktīvais prettanku granātmetējs. “Isumā: ja Krievija neizdarīs spiedienu uz Latviju, gaidāms bruņots dumpis – kā Doņeckā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (49)

 1. Pienacigi novertesim! Atbildēt

  Kas baro sos lindermanus,zdanokas un citus,viniem lidzigos? Vai viniem neatrastos vieta ar valsts uzturu?

 2. Šorīt pa TV LNT par balsu pirkšanu jautāja: Ko drošības policija, Policija, SAB darīja , lai noķļertu balsu tirgotājus? Ja Vidiņš nebūtu atklāti paziņojis par balsu pirkšanu, tad viss aizietu kā smērēts. VIENOTĪBA TO Z I N Ā J A!

 3. Kur skatās DP?

 4. Dp laikam neko nespēj. To vajag nosukt par “nespējnieku patruļu vai polociju” jo neko sitādiem naidniekiem nevar padarīt. Gaidīsim kamēr arī Latvijā sāksies tas pats kas Ukrainā?

  Kā DFP tērē nodokļu naudu, ka nespēj valsti no šitādiem aizsargāt! kur skatās e-bērziņš?

 5. Latvijas krievi savu stāju jau apliecinājuši, 2012. gadā balsojot par valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai nelikumīgā, ar Satversmi pretrunā esošā referendumā.
  N.B. latviešiem otra valsts valoda nozīmētu, ka jāpārvalda krievu valoda, krievvalodīgajiem sovaku monoglo†iem otra valsts valoda nozīmētu, ka nav jāprot pirmā valsts valoda!

 6. ja tā klusi un mierīgi un bez visPasaules propagandas, ka nabaga lingvistiskos krievu monoglo†us Latvijā pietjesnjī, lai takš padumpojās.

 7. Bet Lindermans jau nav krievs !?! Bet krieviem jau laikam patīk,kad žīdi viņus izmanto savām netīrajām lietām.

 8. Kad tik tas nav viņu pēdējais dumpis. Sen gaidām iemeslu nepārprotamai atbildei.

 9. Cietumā esot sēdējis sēdējis, smiekli nāk! No Putina rokām falšo izziņu dabūja, ČEKAS MISKASTE!

 10. Nabadziņš. Viņam neesot izredžu. Un viņa dzimtajai valodai arī ne. (Nez’, kura ir tā dzimtā?) Nē, nu tiešām nabadziņš. Žēl puikas,- sagribējis kariņu spēlēt, bet pārējie spēlē paslēpes,- Latvijas krievu pretestībai trūkstot enerģijas…
  Nu neies tak atzīt, ka normālie krievi ar viņu vienā smilšu kastē ni un ni.
  Ņemšot pistjiku palīgā, šaušot. Bet tas tak neesot viņa ceļš. Skaidrs ka nav,- puika nonācis “tupikā”.
  Nu pilnīgi asaras birst… Pag, te kaut kas ar atskaņām sanāk…? 😉
  😀

 11. Bet man liekas ka Lindermans dabūs kādreiz pa ribām.

 12. … Ieksietu ministram, Kozlovskim, soreiz bus japierada attieciga izpratne par sava ministra zverasta nozimi … vai atkal NA janosaka uzticibas periods … !!!

  … ‘ … Atdot ENERGIJU (!?) Latvijas ( precizak – BEZABRENE DZIVOJOSO OKUPANTU UN KOLONISTU NELOJALAJIEM PILSONIEM un nepilsoniem) krievu pretestibai (pret ko ?) spej tikai AKTIVS(?!) spiediens no Krievijas puses … turpmak var panakt tikai ar AK un RPG palidzibu, bet tas tacu nav musu cels, vai ne? … piemiedz, piemiedz …

  … Kozlovska, ja atartojas ministra uzdevums. pirmais darbs ir NEKAVEJOSI tikt vala no sis 5. kolonnas lidzskrejeja … ar Kriminallikuma PARKAPUMU UN TAJA paredzeto sodu, noteiktu no 80 -83 pantam !

 13. Vai tik tiešām to Lindermani near patriekt no Valsts ? Vai tik tiešām mēs esam tik bezzobaini , ka gadiem ilgi atļaujam ,kaut kādam .. , zākāt mūsu TAUTU un VALSTI ???

 14. Vai šeit nav darbs Drošìbas Policijai! Cietumä to Klaunu un pareizajä kamerä!

 15. vai tie dumpinieki bus daži krievvalodigie dzeraji no gateriem .bet visi pārējie krievvalodīgie sen ir par rietumu vērtībām .

 16. Vai viņam nav vieta cietumā ?

 17. Drošības policijas komentāri? Lindermaņa aktivitātes – klaja naida kurināšana un aicinājums uz terorismu ar mērķi destabilizēt situāciju valstī, kārtējo reizi paliks nesodīts?

 18. Sametisim naudiņu nabaga lindermana kungam biletei uz Krieviju uz kadu no ziemelu gubernam, kur tika izsutiti cilveki padomju laikā, lai izbauda dzivi….

 19. ja nav par ko rakstit, it sieviški par kaut ko labu, tad ludzu-sapni Lindermana-sen jau nevienam nevajadzigajs cilveks. Nu nevajag baidit pamatnaciju vel un vel ar krieviem.

 20. kāda žīdam daļa gar krieviem

 21. DP un pashi krievi ar vinju tiks galaa …

 22. OTTO, jūs pats esat JOKUPĒTERIS!!! Cienu Gordona kungu un PALDIES LA redakcijai par viņa rakstu publicēšanu!!! Citādi mēs neko NEZINĀTU PAR ŠIEM TIPIEM UN VIŅU PLĀNIEM NĀKOTNĒ attiecībā uz LATVIJU – mēs atrastos FAKTA priekšā…Domāju, ka Lindermanam NAV tādas vietas uz pasaules, kur VIŅŠ dzīvotu normāla cilvēka dzīvi un pelnītu sev iztiku CITĀDĀ VEIDĀ!!! Viņš ir no tiem, kas NEPĀRTRAUKTI RĪKO NEPATIKŠANAS, PAZEMO PAMATTAUTU, KALKULĒ DAŽĀDU TAUTU SADURSMES UN RĪDA TAUTAS VIENU PRET OTRU!!! Maizīša kungam LINDERMANS būtu JĀAIZGĀDĀ ATPAKAĻ… CIK PRETĪGI IR ŠĀDI CILVĒKI, KAM NEKUR NEKAD NAV LABI!??? KO nozīmē DRAUDI???? KAS VIŅU NEAPMIERINA UN KO VIŅŠ DARĪJIS SAVĀ LABĀ, LAI DZĪVOTU SAVU DZĪVI UN NEJAUKTOS CITAS TAUTAS DZĪVĒ??????????

 23. Latvijas krievi ir pierādījuši, ka viņi ir lojāli Latvijas valstij un pieklājīgi izturas pret latviešu sabiedrību. Latvijas krievi ir pietiekami gudri, lai zinātu, kas ir Lindermans, Ždanoka, Pliners un vēl kādi, kas Latvijas krievu vārdā musina ļaudis uz nekārtībām. Iespējams, ka ne visi mēs zinām, par kādu naudu Lindermans un Co nodarbojas ar sabiedrības rīdīšanu.

 24. Maze puike sauc par dēle, melle tārpe sauc par dēle, koka gabale sauc par dēle. Kas tā par glupe latviese valode?
  Augšminētais cilvēks ir aškenazs. Kāds viņam sakars ar Krieviem?

 25. gan mes macēsim to dumpi apspiest un dumpiniekus ar trīs saujām smīlšu apbalvot

 26. to linder meen izridīt no valsti

 27. Klajs aicinajums uz terorismu un draudesana, santaza valstij, visiem mums, ja nepaklausimies kaut kadu ekstremistu diktatam. Bet DP, utml “tiesibsargataji” laikam tadus sarga, ka savejos….,ja pat it ka nepamana, pielauj un neko nedara uz sadiem neparprotamiem apdraudejumiem valstij, tas drosibai?

  • tieši tā, un putinam būs iemesls radīts lai šos krievus aizstāvēt, tas jau viss ir saskaņots, putins jau sāk runāt par Baltiju, ja krievam ir šaušalīgi šeit slikti, tad vācies prom uz savu “labo”zemi, savu rodņu, nē šeit ir krieviem vajadzīgi ievest tankus un nodēvēt Latviju par guberņu, tad kāda cieņa var būt pret šiem krieviem, viņi ir noskaņoti uz naidu un to labprātīgi arī dara.

 28. Nu ko var teikt par Lindermani? Slims cilvēks, man atgādina bērnību,ja nevar panākt savu ES, tad gāž otram.
  Kas viņam traucē aizbraukt? Krievijā jau nevajadzēs citu valodu! Laimīgu ceļu b.Linderman!

  • Krievijā Lindermanam būs jāatsēž piespriestais “sroks”,jo latviešu stulbeņi viņu no Krievijas cietuma izlūdzās.Tagad bauda sava stulbuma augļus.

 29. Nejauciet rašistus ar krieviem. Rašisti ir krievvalodīgi, bet ne tikai krievi.

 30. Uz mājām, Lindermani! Uz Krieviju!

 31. Kur skatās varas iestādes, ka nevar tikt galā ar kaut kādu žīdu mēslu!!!

 32. lindermans ir nenormāli svarīgs un visur publicējams tips.

 33. Kādas tautas pārstāvji visvairāk “cīnās” par krievu tiesībām tai pašā laikā visvairāk neieredz krievus?

 34. ko var karot par valodu,neviens tacu krievvalodigiem neaizliedz runat krieviski,bet pie mums krievu maz,gribetos zinat ,vai vini savu valodu zina,es domaju,ka vinu tautiesiem kauns ,ukrainiem,baltkrieviem…,ka tautiesi nezina savu valodu,ka aizmirsusi ,kura valsti dzivo,krieviem ari nevajag cittautiesus,vini ir tikai ka ierocis,milie iemacieties savu valodu,tad musejo un gan bus labi

 35. BEZ SAIMNIEKA ESAM Atbildēt

  Mees latvieshi straadaajaam daudz 4 gadalaiku mainas deel.No Izraeelas jums tikai viena vasara ,tapeec psihee ir diivaina un nepienemama ziemelu dalaa.Neesmu redzeejis tam tautiibaam straadaa zemnieku darbi laukos kopsh CCCP laikaa.

 36. Izraēlas diasporai vajag asiņu, vēl un vēl, kā vienmēr.

 37. Vācies prom biedr LINDENMAN !!!!!!! Krievija plaša zeme un citu valodu arī nevajadzēs !

 38. Ar šiem sovoku idzimteņiem DP karot raustās.Osipovam pat nevar likt noņemt divvalodīgo nummurzīmi pie viņa mājas.Tas nēģerkrievs Beness pat uz brīvām kajām rīko provokācijas ,un nekas.Kad šie rīkoja piketu pie Ukrainas vēstniecības,kāds no piketētājiem policijas klātbūtnē iesita garāmgājējam ,laikam par mkādu repliku.Kad cietušais prasīja,kāpēc huļigānu neaiztur,saņēma no policistiem tādu atbildi,ka viņiem nav tāda rīkojuma,un cietušais var rakstīt iesniegumu,tad izskatīšot. Tādu piemēru ir milzums.Tass norāda valsts varas nostāju.

 39. Tikai piezīme – savulaik Maizītis viņu izpestīja no Maskavas cietuma un kas ir Maizītis šodien un Lindermanis?

 40. “turpmāk to var panākt tikai ar AK un RPG palīdzību, bet tas taču nav mūsu ceļš, vai ne?”
  KĀPĒC TAS TIPS VĒL IR LATVIJĀ??? BOJĀRS TAČU IETEICA ,,ATDOT ATPAKAĻ KRIEVIJAI”, NO KURIENES VIŅU PADZINA…
  ,,spiediens no Krievijas puses” – KA NEPIETAISA BIKSES…

 41. Gordons ir jokupeteris, kauns redakcijai drukat mulkibas

 42. Lindermanis izvēlas savus publiski teiktos vārdus uzmanīgi. Bet Latvijas likumsargiem ir jāseko viņa vārdiem tikpat uzmanīgi. Kādā brīdī būs likumisks pamatojums šo tipu iesēdināt. Bet vai Kozlovskim ir pietiekami ass prāts un pietiekami dūšas priekš tā?

  • Uzdevumu augstumos Atbildēt

   Ka jau parasti, varam sagaidit, ka musu drosibas iestades aizsargas musu tiesibas brivi, bez bailem un netrauceti izteikt savas domas, gluzi ka musu Alfreda gadijuma.

 43. Vietējā diaspora nevar nomierināties un alkst asiņu,bet vietējie krievi negrib karot par viņu interesēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+