×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Draud Eiropai ar imigrantiem un teroristiem (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

A file picture taken in Amygdaleza near in Athens, on February 21, 2015 shows migrants standing behind a fence at a detention centre for illegal immigrants. The country's new government says it will close the so-called Greek Guantanamos, the notorious migrant detention camps.

Grieķijas aizsardzības ministrs Pans Kammens draudējis Eiropai ar imigrantu un potenciālo teroristu masveida pieplūdumu, ja tā pieļaus Grieķijas ekonomikas sabrukšanu.

“Ja viņi dos tādu triecienu Grieķijai, tad viņiem būtu jāzina, ka imigranti saņems ceļošanas dokumentus un dosies uz Berlīni,” savas labējā spārna partijas “Neatkarīgie grieķi” sanāksmē paziņoja Kammens. “Neatkarīgie grieķi” veido koalīcijas valdību kopā ar kreiso ekstrēmistu partiju “SYRIZA”. Kammens piebilda, ka gadījumā, ja imigrantu vidū izrādīsies arī teroristu grupējuma “Islāma valsts” kaujinieki, Eiropa pati par to būs atbildīga, ņemot vērā tās nostāju Grieķijas reformu un parādsaistību jautājumā. Grieķijas ārlietu ministrs Niks Kocijs brīdinājis, ka valsts ekonomikas sabrukuma gadījumā Grieķija var kļūt par ieejas vārtiem “miljoniem imigrantu un tūkstošiem džihādistu”. Kā jau ziņots, eirozonas dalībvalstu finanšu ministri februāra beigās apstiprināja Grieķijas lūgumu pagarināt valsts palīdzības programmas termiņu uz četriem mēnešiem. Papildu finanšu palīdzība Atēnām būs pieejama vien tad, kad kreditori noslēgs iesniegto reformu saraksta pārskatu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. KĀDA nekaunīga tauta!!! KĀPĒC turpināt palīdzēt slinkajiem, bet ar VĒRIENU dzīvot gribošajiem grieķiem???KĀPĒC viņu ministri klaigāšanas un piedraudēšanas vietā nedomā racionāli izvest valsti no patreizējiem parādiem un sākt dzīvot kā CILVĒKIEM PIEKLĀJAS??? KĀPĒC MĒS VARĒJĀM , BET VIŅI NEVAR PIEVILKT JOSTAS??? Starp citu, grieķi VĒL NAV SĀKUŠI DZĪVOT PIETICĪGĀK un arī NEGATAVOJAS TO DARĪT!?? Ja viņi mīl džihādistus, LŪDZU!!! Lai laiž savā valstī, bet NEDRAUD EIROPAI!!! EIROPA, UN JO SEVIŠĶI VĀCIJA, Grieķijas ekonomiku NAV NOVEDUŠAS LĪZD KLIŅĶIM!!! Vāciešiem NAV jāstrādā melnām mutēm, lai provokatīvie grieķi varētu turpināt gremdēt valsti un draudēt…Tagad pagarinās parāda saistības vēl uz 4 mēnešiem, tad VĒL uz 4 mēnešiem un nonāks līdz NEATDOŠANAI VISPĀR!???

  2. Vai griekjiem nav pashiem jaaizeed savs saals pods??? Var paliidzeet to eest, bet ne jau paarejiem tas jaaizeed… 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+