×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. februāris, 2016
Drukāt

Draud Veselības ministrijas darbiniekiem (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar, 22. februārī, Valsts policijas (VP) Rīgas Centra iecirkņa policisti saņēma informāciju par personu, kura piezvanījusi Veselības ministrijai un izteikusi draudus vērst vardarbību pret ministrijas darbiniekiem, informēja policijā.

Pēc zvana saņemšanas ministrijas darbinieki vērsās policijā un policisti uzsāka zvanītāja meklēšanu. Vakar zvanītājs – 1970. gadā dzimis vīrietis – tika aizturēts savā dzīvesvietā un pret viņu uzsākts kriminālprocess par huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. a pie ka griezties ja latviesu tauta nevienam neintrese ne valdibai, ne policijai ,ne dakteriem nevinam neesam vajadzigi tad kad ir slikti

  2. Šādu gadījumu ir tik daudz, ka nav vairs spēka cīnīties.Arī manu brāli decembrī Tukuma ātrie pacentās aizvest pie Dieviem. Labāk, lai tauta brauc prom no šīs korumpētās valsts, mums nekas vairs nevar mainīties, politiku vada korumpanti.Tauta mirst.

  3. Pacienti tiek novesti izmisumā!Pusnaktī 4gadīgam bērnam sāka sāpēt auss,aizvedām uz Neatliekamās Palīdzības uzņemšanas nodaļu-“Ausu ārsts tagad nav pieejams.Zāles nekādas mums nav,zilo lapu mēs nedodam.Māmiņ!(izteiksmīgs mājiens uz pulksteni)vai bērnam tagad nav jāguļ?!”?????

  4. Draudi nogalināt nav huligānisms – tas ir pavisam cits pants.

  5. Ja tā turpināsies ,ne tikai tas vien viņus sagaida.Tauta jau ta novesta izmisumā.Bezmaksas medicīna-kur viņa ir-vienīgi pasakās.Ja nav naudas sprāgsti nost un viss.Jaunākā devīze.

  6. Protams,par draudiem cietumā,bet par reālu dzīvības un veselības apdraudēšanu ar visādam kvotam,meddarbinieku bezdarbību utt.,liega pačalošana un plecu paraustišana,pierītes saraukšana?

Draugiem Facebook Twitter Google+