×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Draudēja ar granātu uzspridzināt skolu


Vakar kāda Krustpils pamatskolas skolotāja ziņoja policijai, ka viens no skolniekiem draudējis ar viņam somā atrodošos granātu uzspridzināt skolu. Policijas darbinieki un citi operatīvie dienesti nekavējoši izbrauca uz notikuma vietu un veica cilvēku evakuāciju.

 

Informācija neapstiprinājās. Policijas darbinieki par draudu izteikšanu aizturējuši 16 gadus vecu jaunieti, kurš agrāk jau bijis nonācis policijas redzeslokā. Policija noskaidros, vai jaunietis nav bijis apreibinošu vielu ietekmē, tāpēc jaunietim noteikta ekspertīze.

Policija brīdina, ka kriminālatbildība iestājas no 14 gadu vecuma, tāpēc pret jaunieti sākts kriminālprocess pēc 231.1. panta “Par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+