×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Draudzība beigusies: UFO atklāj patiesību par Kaimiņu (13)

Foto Dainis Bušmanis/LETA/ LA kolāžaFoto Dainis Bušmanis/LETA/ LA kolāža

Kādreizējie domubiedri – bijušais “Suņu būdas” producents Kaspars Upacieris jeb UFO un Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, tagad nostājušies uz “kara takas”.

Savā sociālā tīkla “Facebook” kontā Upacieris raksta, ka taisnība esot Kaimiņam publiskajā telpā izteiktie pārmetumi, ka viņa uzdevumā fiktīvi nodarbināti vairāki cilvēki. “Varu apstiprināt, ka viss ko parādīja raidījumā “de facto ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra,” apgalvo Upacieris.

Viņš norāda arī uz apšaubāmu finanšu piesaisti:”Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk, situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo “dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.”

Tāpat Upacieris pieļauj, ka 60 000 eiro par reklāmu video blogā “Sunubuda.tv”, saņēmis deputāts: “Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā “Sunubuda.tv”, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV.”

Jau vēstīts, ka mikrouzņēmuma “Al De Media” īpašnieks Linards Kālis, kurš vairākus gadus strādājis pie Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV), apgalvo, ka deputāta uzdevumā fiktīvi nodarbinājis vairākus cilvēkus, vēstīja LTV raidījums “de facto”.

Iesniegumā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) Kālis arī raksta, ka daļu no saņemtās algas devis deputātam atpakaļ skaidrā naudā. To raidījumam sacījusi vēl kāda persona, kas saņēmusi naudu no Kaimiņa.

Savukārt Kaimiņš sociālajā tīklā “Facebook” publicēja ierakstu, kurā apgalvoja, ka neslavu viņam mēģinot celt Upacieris un Ilmārs Poikāns, kurš kopā ar Kaimiņu dibināja partiju KPV LV, taču vēlāk no tās izstājās. Arī Poikāns kaimiņam pārmeta apšaubāmu finanšu izcelsmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tādi kārtīgi zēni, bet nu šitādas šmuces, par sīknaudu, ja parēķina un salīdzina ar emberga pensiju.

 2. Kurš, kurš būtu vēkšķējis pret Saeimas deputātu Kaimiņu, tikai ne šis BOMZIS (skat foto un visādās nozīmēs) ufo!!!
  PRETĪGI par skatīties uz šo BOMZI, kurš vēl knapi spēj pavēkškēt vienkāšus paplašinātus teikumus…
  Deputāts Kaimiņš ir 100 x vērtīgs cilvēks sabiedrībai, nekā šis BOMZIS …,

 3. Sāeimai uz sēdēm vajag katram izsniegt pistoles. Tad viņi būs mierīgāki un vairāk šancēs ar galvu nevis ar muti.

 4. Visiem, kas kandidē par deputātu jāpārbauda psihiskais stāvoklis.

 5. Domāju, ka notiek organizēta kampaņa pret Kaimiņu, jo viņš vēlēšanās var kļūt bīstams pie varas esošajai nomenklatūrai. Kāda nekaunība, pat sadomājis mest izaicinājumu pašam Lembergam! To nevar pieļaut, šis tips ir jānoliek pie vietas! Sāka Poikāns, bet tur nekas nesanāca, tad “De facto” it kā atrada “liekos” cilvēkus “Suņu būdā” un tagad korišs Ufo turpina šo spēlīti. Bet būtībā aiz visa šī teātra stāv ļoti LIELA NAUDA un ļoti LIELA VARA, ko pie varas esošie nedrīkst pazaudēt! Tur kur valstij tiek zaudēti miljoni, tur nezin kāpēc visi šie pakalpiņi klusē, bet no dažiem sīkumiem, jā tur presē un TV no mušas tiek uzpūsts zilonis. Tā teikt, lai nelēkā!

 6. Nomainīsim Kaimiņu ar UFO vai “atjaunoto” Vienotību? Bet,varbūt,ar dzejnieku Antūnu Mazpusānu?

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas”.
  —–
  .
  “Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
  ( precedents – iz “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hroniskās ikdienas )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
  Vai – pāris STULBU ĀŽU badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
  Smej Radītājs par š’tādu “podu”:
  .
  “Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
  Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
  NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
  Ne ĀŽU tandēmam, be “bauriem”!…”

  Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
  Ar “masmēdekļos” blētu vārdu,
  Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
  Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
  Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
  Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
  Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
  Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.
  .
  Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
  Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
  Un žokļi atkārsies līdz nabām,
  Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
  Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kretīns,
  Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
  Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
  Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.
  .
  Var ĀŽI zombijfanus kūdīt,
  Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
  Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
  Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
  Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
  Un izmantot kā “mušpapīru”,
  Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
  Gan blēt, ka ĀŽI = “tautas balsti”…

  Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
  Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu”,
  Gan zombijfanu bars “gāž podus”.
  .
  Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
  Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU mēslus,
  Bāž ATKAL “masmēdekļi” mūlī,
  Uz “LUMPEŅ-šoviem” kāram pūlim…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 8. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 9. Ufo pārmeties pie ruksīša un kažoku ar met uz citu pusi…

 10. UN TĀ TĀ SAEIMAS”GODĪBA”IZPLĒN.Kas ir Kaimiņš,to jau normāls!! cilvēks varēja secināt pēc I.Spriņģes intervijas 1:1 ar to ļooti sliktas raudzes ampelmani/klaunu.Viņš tur uzvedās kā psih.slimnicas izbēdzis pacients. KĀ vispār par tādu varēja balsot? Ja nu vienīgi vēlētāji tādi paši un domā,ka Saeima nav likumdevēju kaltuve,bet Šapito cirks.Ko tad vēlētāj,tu gaidi labus rezultātus no t'[adiem tevis savēlētiem politākstiem?Viņš jau kā narciss strādā tikai uz sevi.

 11. Kaimiņa jēriņi ierunājās,kur Jūs bijāt tad ,kad pirmo reizi kaimiņam iedevāt savu algas daļu,ļoti interesanti.Varbūt jūs domājāt,kad tas ir viss ok?

 12. lai jūs pārsprāgtu Atbildēt

  Kaimiņs tāds āksts vien ir. Interesē tikai savi labumi. Ākstās tik riebīgi. Un daudzi viņam noticēja, atnaca tāds tievs uz Saeimu, tagad jau žakete ciet netaisās, nu tieši kā visi tie simts ,, mērkāku,, kas tur nodeldē savus lētos uzvalcīņus. Riebjas.

 13. nepadalīja ieguvumu tāpēc draudzība beidzās.

Draugiem Facebook Twitter Google+