Kokteilis
Mīli

Draudzīgā pleca horoskops. Kā grūtā brīdī atbalstīt katru zodiaka zīmi? 16

Foto – Fotolia

Auns

Mums visiem zināms, ka zvaigznājs, kura ietekmē dzimis cilvēks, ietekmē viņa personību un raksturu. Zinot cilvēka zodiaka zīmi, var spriest par viņa rakstura plusiem un mīnusiem. Taču ir vairākas lietas, kas ir rūpīgi slēptas un uzminēt tās nav tik viegli. Šis horoskops palīdzēs tev uzzināt visu zodiaka zīmju slēptās vājās puses.

Auni vienmēr uzvedas nedaudz kā bērni. Viņi kā daudzi mazuļi, no vienas puses, pārvērtē savas iespējas, bet, no otras puses, baidās no apkārtējās pasaules. Skatoties enerģisko un aktīvo Aunu, grūti noticēt, ka viņu var izsist no sliedēm neveiksmīga sakritība vai pāris nepatīkamu vārdu. Ja Auns ir nobijies vai apjucis, viņam nepieciešams atbalsts un mīlestība, kā arī pārliecība par to, ka viss noteikti būs labi.

Vērsis

Vērši ir uzmanīgi, rūpīgi, miermīlīgi, viņiem piemīt smalka skaistā izjūta. Taču dažkārt viņi šaubās par savu gaumi un savu uzskatu pareizību, tāpēc spiesti konsultēties ar citiem. “Vai tā var? Vai tādu apģērbu nēsā? Vai tas ir pareizi?’- vairāki Vērši var uzdot sev tādus jautājumus, kamēr pavisam neaizmirsīs, ko viņi paši patiešām ir gribējuši, pēc kā tiekušies. Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti nepieciešams atbalsts, turklāt ne tikai no tiem, kuri viņiem ir dārgi. Komplimenti no gadījuma paziņām dažkārt ir vēl patīkamāki!

Dvīņi

Dvīņi, kas bieži pārsteidz ar savu attapību un atjautību, dažkārt jūtas pilnīgi apjukuši, taču cenšas neizrādīt to. Palaist sarežģītas vai nepatīkamas lietas pašplūsmā ir slikts ieradums, kas dārgi maksā daudziem šīs zīmes pārstāvjiem. Cerība, ka viss kaut kā nokārtosies pats no sevis, atņem laiku, ko varētu izmantot lietderīgi. Šādos brīžos Dvīņiem ir vajadzīgs kāds, kas taktiski pamudinās viņus uz apņēmīgu rīcību.

Vēzis

Vēžiem ir raksturīga ievainojamība un jūtīgums, taču viņiem ir vēl viena raksturīga īpašība, par ko maz kas nojauš. Tā ir stūrgalvība. Tā neizpaužas bieži, taču – ja Vēzis kaut ko ļoti vēlas, viņam ir ārkārtīgi grūti izrādīt elastīgumu, iziet uz kompromisu pat tad, ja veselais saprāts saka priekšā, ka to nepieciešams izdarīt. Šādos brīžos Vēzis spēj saskatīt situāciju tikai no viena, pats sava redzes punkta, un tieši tas viņam traucē rast problēmas risinājumu.

Lauva

Lauvas ir spilgtas un izcilas personības, to zina visi. Mazāk zinām viņu iezīme – zināma skaudība pret tiem, kas nav tik perfekts, taču spēj priecāties par dzīvi un baudīt popularitāti. Daļa Lauvu to uztver kā pārpratumu un visuma noslēpumu, citi – kā universālu netaisnību, kuru noteikti vajag nekavējoties labot. Lieta parasti nenonāk pie tā, lai spertu izšķirošus soļus – lai to paveiktu, Lauvas parasti ir pārāk aizņemtas.

Jaunava

Jaunavas ir nopietnas, saprātīgas un aukstasinīgas, taču patiesībā ļoti sentimentālas. Viņas rūpīgi glabā savas atmiņas un aizkustinošas dāvanas, slepus pārskata vecas fotogrāfijas, lolo neatbildētas jūtas, kurās nevienam neuzdrošinās atzīties. Visvairāk Jaunavas baidās, ka kāds uzzinās, ka nekas cilvēcisks viņām nav svešas. Taču – ja šis noslēpums nāktu gaismā, šīs zīmes pārstāvjiem būtu daudz vienkāršāk komunicēt ar apkārtējiem!

Svari

Svari, kas pazīstami ir savu nosvērtību un mierpilnumu, dziļi dvēselē ir nemiernieki un revolucionāri. Tam grūti noticēt daļēji tāpēc, ka Svari netiecas dalīties ar saviem uzskatiem un apvienot ap sevi brīvdomātājus. Taču – ja jūs būsiet saskarsmē ar šīs zīmes pārstāvi pietiekami ilgi, noteikti ievērosiet, ka viņš nebūtu pretim kaut ko mainīt šajā pasaulē, iespējams kardināli. Vienkārši pagaidām nevar saņemties…

Skorpions

Skorpioni, kurus uzskata par noslēpumainiem, mīklainiem, daudzšķautņainiem un spējīgiem uz visu, ir ne tikai gudri, temperamentīgi, dažkārt viltīgi, bet arī ļoti lētticīgi. Parasti viņi diezgan agri saņem “sitienus pa vaigu”, tāpēc uzaudzē biezas cinisma bruņas. Taču – ja jums nejauši izdodas satikt neiebiedētu Skorpionu, jūs būsiet pārsteigts, cik viņš ir naivs un gatavs noticēt visam, ko jūs sakāt. Iebiedēts Skorpions arī ir gatavs noticēt jūsu vārdiem, taču pacentīsies izdarīt tā, lai jūs to neievērotu.

Strēlnieks

Strēlnieki ir pazīstami ar savām kaujinieciskajām īpašībām, pat ar zināmu varonību. Viņi nebaidās no grūtībām, vienmēr ir gatavi iestāties par savām vai citu interesēm. No malas var šķist, ka Strēlnieks viens pats ir karotājs, taču tas nepavisam tā nav – viņam ļoti vajadzīgs palīgs, sabiedrotais, uzticams ieročnesējs. Bez viņa šīs zīmes pārstāvis ir bezpalīdzīgs! Ja Strēlniekam trūkst atbilstoša “otrā numura”, viņa pienākumi var tikt uzticēti jebkuram. Ja šis jebkurš esat jūs, neizvairieties – bez jums Strēlnieks būs pazudis.

Mežāzis

Mežāži ir nopietni un uzmanīgi, atbildīgi attiecas pret lietām un šķiet ir ļoti praktiski, taču dvēselē nelabojami sapņotāji. Viņiem ir ļoti grūti nodalīt reālus plānus no savām fantāzijām, un saskarsme ir sūro realitāti var izrādīties īsta vilšanās. Cenšoties no tā izvairīties, Mežāži sāk mānīt sevi un dažkārt – arī citus. Norādiet viņiem uz to – un no nopietna aizvainojuma neizvairīties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai gan Ūdensvīrs ir neatkarīgs un oriģināls, viņam noteikti ir vajadzīga atzinība, vēlams – it visā. Aiz ārējās nepiespiestības Ūdensvīri slēpj spēcīgu, gandrīz slimīgu vēlmi patikt. Viņi var nopietni sabēdāties, ja uzslavas un atzinība tiek kādam citam. Medaļas otra puse – bailes izraisīt nepatiku, kuras dēļ Ūdensvīri dažkārt dara to, ko nemaz nevēlas, bet pēc tam dusmojas gan uz sevi, gan apkārtējiem.

Zivis

Zivīm ir grūti saprotama un bieži mainīga daba. Par to runā daudz ko, taču ir viena īpašība, kas gandrīz nekur nav minēta. Tas ir praktiskums, kas robežojas ar merkantilismu. Sapņi un fantāzijas, protams, priecē Zivis, taču šīs zīmes pārstāvjiem nekas nav pret to, ka viņu jūtas iegūst materiālu veidolu. Viņas tajā neatzīstas tikai tāpēc, ka baidās būt pārāk atklātas un līdz ar to sagraut savu gaišo romantisko tēlu.

Avots: “misstits.ru”

LA.lv