×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. janvāris, 2012
Drukāt

“Draudzīgais aicinājums” mudina cilvēkus ziedot mācību līdzekļus skolām

Foto - LETAFoto - LETA

Melngalvju namā jau otro gadu “Draudzīgā aicinājuma” ietvaros mudina cilvēkus ziedot dažādus mācību līdzekļus savām skolām, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomniece Liene Pētersone.

“Draudzīgais aicinājums ir iespēja ikvienam no mums arī ļoti personiski atbalstīt un pateikt paldies savai skolai par to ieguldījumu, ko tā katrā no mums ir ielikusi. Tā ir skaista tradīcija, ko noteikti turpināsim arī nākotnē,” norādījis Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Arī šogad Rīgas dome kopā ar grāmatu izdevniecību “Jumava” piedāvā iespēju piestāt “Grāmatu pieturā” un atcerēties par savu kādreizējo skolu, ziedojot grāmatas un citus mācību procesam nepieciešamos līdzekļus.

“Grāmatu pietura” Melngalvju namā darbosies līdz 29.janvārim, un tajā būs iespējams nosūtīt ikvienai no Latvijas skolām kādu paša izvēlētu grāmatu.

Savukārt ceturtdien plkst.11 savu skolu sveikt ieradīsies Valsts prezidents Andris Bērziņš un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Tradīcija ziedot grāmatas sākusies 1935.gada 28.janvārī, kad toreizējais Latvijas Valsts prezidents Kārlis Ulmanis nāca klajā ar aicinājumu katram atbalstīt un atcerēties savu pirmo skolu, ziedojot mācību procesam nepieciešamas un noderīgas lietas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+