×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

“Draugiem Group” atvērs “Printful” ražotni Eiropā (1)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

"Draugiem.lv" runasvīrs Jānis Palkavnieks

“Draugiem Group” uzņēmums “Printful” septembrī plāno atvērt ražotni kādā no Eiropas valstīm, informēja “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Patlaban uzņēmums pēta, no kuras Eiropas valsts ir vislabākās piegādes uz citām ES valstīm, ņemot vērā piegādes cenas un ātrumu. Viņš arī atzīmēja, ka pērn “Draugiem Group” atvēra jaunu “Printful” ražotni ASV, kas gada laikā veicināja “Draugiem Group” darbinieku skaita pieaugumu par 200 nodarbinātajiem jeb 50%. Patlaban “Draugiem Group” komandā Latvijā un ASV strādā 360 dažādu nozaru eksperti. Šī ražotne atrodas valsts austrumkrastā Šarlotas pilsētā Ziemeļkarolīnas štatā. Ražotnē investēti 1,5 miljoni ASV dolāru (1,34 miljoni eiro). Tā atvērta ASV, jo tieši no šīs valsts nāk 90% pasūtījumu. Kompānijas radošais darbs – programmēšana, dizains, projektu vadīšana – joprojām tiek organizēts “Draugiem Group” birojā Mārupē. “Printful” ir drukas ārpakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina interneta veikaliem iespēju piedāvāt savus drukas produktus, neinvestējot ražošanas iekārtās. “Printful” integrāciju pakalpojumus izmanto tādi zināmi zīmoli kā “Shopify”, “WooComerce”, “Storenvy” un citi.

“Printful” apgrozījums 2015. gadā bija 8 746 186 ASV dolāri (7 800 723 eiro), tādējādi padarot to par lielāko un straujāk augošo uzņēmumu “Draugiem Group”. LETA

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai veiksme arī turpmāk! Malači?.

Draugiem Facebook Twitter Google+