Latvijā
Novados

Draugu apciemojums izglābj sievietes dzīvību 16

Kadrs no video

Naktī uz ceturtdienu, 25. maiju, Jūrmalā, Otīlijas ielā, pie kādas privātmājas aizdegās garāža. Tā kā vēlajā vakara stundā neviens liesmas laikus nepamanīja, uguns pārmetās uz dzīvojamo ēku. Mājas saimniece no nelaimes paglābās tikai apstākļu sakritības dēļ, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Dzintras kundzei ir savs iemīļotais vakara seriāls, pēc kura noskatīšanās ierasts doties pie miera, lai no rīta var mosties agrāk un ķerties pie mājas darbiem. Kas būtu domājis, ka stunda, ko trešdienas vakarā ciemiņu dēļ sieviete vēl pavadīja nomodā, glābs viņas dzīvību. Neilgi pirms pusnakts Dzintra pamanīja, ka dažus metrus no mājas aizdegusies garāža. Diemžēl nelaime tika konstatēta vien tad, kad liesmas jau bija pārmetušās arī uz dzīvojamo māju un plosīja tās ieeju.

Garāžā atradās vairāki riteņi, mopēds, zāles pļāvējs, riepas un citas mantas, kas nu jānoraksta zaudējumos. Tie šobrīd lēšami ap 10 000 eiro, neskaitot ēkas atjaunošanai nepieciešamos izdevumus.
Pārspriežot notikušo, Dzintras ģimene secina, ka šajā situācijā būtu noderējis dūmu detektors. Vēl jo vairāk, ja sieviete mājās būtu bijusi viena, tas ļautu paglābties no nosmakšanas.

Iespējams, ka ugunsgrēks izcēlies elektrības dēļ, taču šīs atbildes meklējumi atstāti ekspertu rokās.

Saistītie raksti
LA.lv