×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Drausmīgi: novārguši dzīvnieki Rīgas dzīvoklī, saimniece pļēguro (2)

Izglābtie dzīvnieki. Rīgas pašvaldības policijaIzglābtie dzīvnieki. Rīgas pašvaldības policija

3.decembra naktī Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu suni, kurš ilgstoši dzīvoklī rej un traucē citiem nama iedzīvotājiem naktsmieru.

Ierodoties notikuma vietā,tika sadzirdētas suņa rejas. Tieši tobrīd no blakus dzīvokļa iznāca vīrietis, kurš policistiem pastāstīja, ka kaimiņos dzīvo kāda aptuveni 30 gadus veca sieviete, kura regulāri lietojot alkoholiskos dzērienus un savā mājvietā uzņemot dažādas kompānijas vai arī pati ilgstoši nenākot mājās, kur uzturas viņas mājdzīvnieki.

Kaimiņš nemācēja pateikt kādu sugu un cik daudz mājdzīvnieku sievietei pieder, jo nekad nav redzējis, ka sieviete suni izvestu pastaigāties vai būtu iespējams uzsākt sarunu, jo sieviete regulāri bijusi reibumā.

Policisti ilgstoši klauvēja pie durvīm, taču tās neviens neatvēra. Vīrietis paskaidroja, ka šoreiz sievieti nav redzējis trīs dienas. Šajā laikā dzirdējis izmisušus rējienus un smilkstēšanu.

Notikuma vietā pieņemts lēmums izsaukt Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, kā arī veterinārās klīnikas “Dr. Beinerts” veterinārārstu.

Pēc brīža ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri pieslēja kāpnes pie dzīvokļa logiem. Glābēji caur dzīvokļa logiem pamanīja vairākus novārgušus dzīvniekus, kuri atradās uz grīdas ar ekskrementiem. Vienistabas dzīvoklī mājdzīvnieku saimniece netika manīta.

Pieņemts lēmums durvis uzlauzt. Ieejot dzīvoklī, tajā bija jūtama spēcīga ekskrementu smaka. Veterinārārsts noķēra suni un pēc tam trīs kaķus. Pēc apskates mājdzīvnieki nogādāti Dzīvnieku patversme “Ulubele” telpās, kur pašlaik atkopjas un pēc 14 dienām gaidīs jaunus saimniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pašu to maitu 3 dienas ieslēgt bez pārtikas un ūdens!

Draugiem Facebook Twitter Google+