×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2013
Drukāt

Dreimaņa medniekstāsti

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Gada nogalē Kandavas mednieks Viesturs Valdis Dreimanis saviem mednieku un makšķernieku kluba “Mežarags” biedriem bija sagādājis ne tikai veiksmīgas medības, bet arī jauku dāvanu – grāmatu “Brīnišķīgais mežs”.

 

Viesturs beidzot īstenojis senu sapni – apvienot vienā izdevumā savus dabas un medību stāstus. Atvēršanas svētki notika medību noslēgumā pie ugunskura.

“Veči, es jums gribu atdot nelielu parādu par to, ka esat kopā ar mani, saprotat mani un pieņemat manu humoru,” grāmatu dalīšanu ar emocionālu uzrunu sāka autors. Mednieki tikko bija notiesājuši sātīgu zupu, prātā vēl medības, kur divos mastos trāpījies arī pa kādam sivēnam, noskaņa omulīga, un te vēl tāds pārsteigums.

Viesturs ceļ ārā no auto smagos grāmatu saiņus – katram medniekam tiek pa eksemplāram ar viņa autogrāfu un īpašu vēlējumu. Vairāki kolektīva biedri savu vārdu var atrast arī stāstos. “Vai gan medības būtu iedomājamas bez Zaķa – Rimanta Zeltzaķa, Rūda – Rūdolfa Vizuļa, Frīda – Ivara Frīdemaņa, Slavika – Vjačeslava Semenoviča un Kristāla – Arvīda Kristāla. Tikai visiem kopā mums ir pa spēkam veikt lielus darbus, un no mūsu pēc labākās sirdsapziņas paveiktā darba ir atkarīgs tā riznākums gan ikdienas dzīvē, gan medībās,” Viesturs šodien vēlas pateikties vai visiem cīņu biedriem.

Viesturs Valdis Dreimanis 29 gadus nostrādājis par mežsargu Kandavas mežniecībā, taču tagad savu laiku velta privātajam mežam, briežu dārzam “Strauti”, medībām un ģimenei. Viņa rakstus var lasīt mednieku izdevumos – žurnālā “Medības”, Mednieku gadagrāmatā u. c.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+