Mobilā versija
+4.6°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
19. marts, 2014
Drukāt

Drīz sāksies ikgadējās “Mākslas medības”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2014. gada 29. martā plkst. 12.00 Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās “Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana, portālu LA.lv informēja Una Meiberga.

Izstāde – pārdošana “Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus, kā arī tos iegādāties.

“Mākslas medību” atklāšanas ietvaros vienam no izstādes dalībniekiem tiks piešķirta īpaša balva – iespēja rīkot personālizstādi Kalnciema kvartāla galerijā. Savukārt ikviens pasākuma apmeklētājs varēs klātienē satikt pašus māksliniekus, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī gūt vērtīgus padomus un uzklausīt ieteikumus mākslas darbu izvēles jomā.

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde Kalnciema kvartālā būs aplūkojama no 29. marta līdz 19. aprīlim, kolekciju regulāri papildinot ar jauniem darbiem. “Mākslas medības” Kalnciema kvartāla galerijā un Vīna veikala zālē apmeklētājiem būs atvērtas katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 12.00 līdz 22.00.

“Mākslas medības” ir lieliska iespēja ne vien ielūkoties pašmāju mākslas aktualitātēs, bet arī sniegt būtisku ieguldījumu šo jauno autoru nākotnē.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+